Ah Canım Kaynanam . 4

Babes

Ah Canım Kaynanam . 4

Merhaba #kaynanaseverler ah canım kaynanam hikayelerine kaldığım yerden dev ( AM ) ediyorum.

destek olmayı beğenmeyi ve takibi unutmayacağınızı bilerek paylaşımlara devam ediyorum..


Üzerimde kaynanamın bornozuyla banyodan çıktım. Loş ışıkta antrede aynanın önünden geçerken yüzümdeki tebessümü farkettim. Aşık olduğumu kaynanamı karanlık banyoda çırılçıplak vaziyette sikmiştim az önce. İki defa amına boşalmıştım dudaklarını öperek. Sanırım içimdeki kıpırtı ve heyecan bundandı. Çok sevdiğim eşimi aldatmış olmanın sıkıntısı ve vücuduna hayran olduğum kaynanamı sikmiş olmanın tadı bu heyecanın sebebiydi. Elimde şortum ve tişörtümle önce sigorta kutusuna yönelip sigortayı kaldırdım. Ben çıktıktan hemen sonra elektriklerin gelmiş olması kesinlikle kaynanamı uyandırmıştı ama bu konu hiç açılmadı aramızda. Şortumu ve tişörtümü giyip duvardaki saate baktığımda 11 e geliyordu. Mutfağa girip çay koydum. Bugünkü yorgunluğumuza güzel bir çay iyi gelir diye düşündüm. Kaynanam da ben de çok seviyorduk çayı.

Mayıs ayının son gecelerinin hafif güzel esintisini hissetmek için balkona çıkıp sandalyeye oturup sırtımı duvara dayadım. Gecenin sakinliği ve hafif esinti terapi gibi geldi bana. Yaşadıklarımı düşünüyordum. Karmakarışık duygular içindeydim. Buraya gelirken bunları hiç planlamamıştım. Her zamanki gibi yine kaynanamla elleşiriz sürtüşürüz ve bu şekilde tatmin oluruz diye düşünüyordum. Tabi bu sefer ikimiz koca evde daha rahat elleşir sürtüşürüz diye heyecanlıydım sadece… Kaynanamla guya başka şeyler yapıyormuş gibi oynadığımız, elleşme değdirme öpüşme oyunlarımız ikimizin de hem çok hoşuna gidiyordu hem de daha beter azıyorduk. Ama olan ona oluyordu tabi. Ben eşimi altıma alıp yatağa sürte sürte sikiyordum. Ama o şehvetini masturbasyon yaparak bastırmaya çalışıyordu.Bu kez şehvetini tatlı amına fışkıra fışkıra almıştım kaynanamın. Evin içindeki elleşme ve sürtüşmelerimizden bazılarını düşündüm bir an. En son banyo lavabosunda değdirip dudaklarını öptüğüm geldi akılma. Ondan önce de bir keresinde akşama doğru eve biraz erken gelmiştim.

Kaynanam ”hoşgeldin oğlum deyip sarıldı daha kapıda bana ve yanaklarımdan öptü. Ben bu sefer yanağıma yaklaştırırken yanağımı tam çevirmeyip yine fazlasını dudağıma denk getirip yanağıyla karışık dudağını öpmüştüm. Eşimin evde olduğu zamanlardaki hoşgeldin karşılamasıyla olmadığı zamanlardaki karşılama farklı oluyordu haliyle. Eşim evdeyken sadece yanaklarımızı değdiriyorduk biraz mesafeli. O gün evde yoktu ve kaynanam üzerindeki ince etekle öyle bir sarılmıştıki bana, pantolonumunun üzerinden am dudaklarının arasına girmişti sikim. Ellerimle de ince elbisesinin üzerinden çıkık göt yanaklarını avuçlamıştım. ”Bugün erkencisin oğlum” demişti sarılırken. ”evet anne bugün yorgun hissediyorum, ayrıca nedense belim de ağrıyor” dedim. ”Sen geç o zaman üzerini değiş belini bi çekeyim senin” demişti. Bel çekmeyi biliyordum güzel terapiydi.

Arkamdan sarılıp sıkıp silkeleyecekti. Odaya girip bol şortumu tişörtümü giyip mutfaga geldim. İşini bıraktı ” dön arkanı ellerini ensende birleştir bakalım” dedi. Önüme gelen kollarımdan tuttu kaldırdı ve ayaklarımı yerden kesti. Diri göğüslerini sırtımda hissetmiştim. Sikim de tabi öne doğru ok gibi uzadı bu pozisyonda. Birkaç kez silkeleyip bıraktı. Bu hareketi üç kez yaptı. Güçlü kuvvetli kadındı. Baya iyi gelmişti belime. Yere bıraktığında elleri sarılı vaziyette bırakmadan sordu. ” Nasıl iyi geldi mi oğlum”. ”oh çok iyi geldi sultanım ellerine sağlık” dedim.Bu arada gözü de dimdik ayakta olan sikimdeydi. Beni tam bıraktığında tutup arkasını çevirdim hızlı bir şekilde ve arkasından sarılıp ”sıra sende” dedim. ”delioğlan benim ihtiyacım yok ki ” derken hiç istifini de bozmuyor istemez yan cebime koy der gibi ellerini ensesinde birleştiriyordu.

Önüne gelen kollarından tuttum kaldırdım havaya. Demir gibi uzamış olan sikim incecik elbisesinden götünün arasına girmişti. Havaya kaldırdığımda silkelerken sikim iyice yerleşiyordu götünün arasına ve amının dudaklarına baskı yapıyordu. Bu hareketimle kaynanam gözlerini hafif bayarak ufaktan ııımmhh diyordu. Ayakları yerden kesilmiş vaziyette 5 saniye kadar tuttuktan sonra indirmiş ve tekrar kaldırıp ayaklarını yerden kesmiştim. Her yere indirip kaldırışımda sikim götünün arasına amının deliğini zorlarcasına giriyordu. Yumuşacık göt yanaklarını kasıklarımda hissederken ince elbisesinin üzerinden deler geçercesine amına baskı yapıyordum aletimle. Ayakta tutuşlarım bile 20 saniye kadar sürüyordu. Bu uzayan seanstan kaynanamda çok memnun gözlerini kısıp açarak hafiften inliyordu. Çünkü götünün arasında uzun kalın sikimi hissediyor amına baskı yapması delirtiyordu. Beş defa bu hareketi uzun uzun yaptım sonuncusunda ayağa kaldırdığımda amının içine sokmak ister gibi zorladığım sikimden döller fışkırmaya başladı. Yere indirdim ama sarılı vaziyette durdum öylece, sikimin boşalmaları bitsin diye. Sonra kollarını bırakırken diri göğüslerini avuçladım okşadım hafiften. ”Bana da çok iyi geldi aslan damadım” dedi bıraktığımda. Önümdeki ıslaklığı görmüştü ama arkasındaki ıslaklığı göremiyordu tabi……Kaynanamın ”oo uyumuş benim oğlum” sesiyle kendime geldim. Evet kendimden geçmişim hayal kurarken.

Kaynanam elinde çay tepsisi ile fincanda çayımı bana uzatıyordu. ”İçim geçmiş anne burda sen çayı demlemişsin bile” dedim. ”demledim işleri bitirdim şimdi güzelce çayımızı içip dinlenelim artık” dedi. Karşıma oturup bir omzunu balkon demirine dayadığında kırmızı geceliğinin yırtmaçlı yan tarafından bembayaz bacağı çıkmıştı. Bacak bacak üzerine da atınca bacağının yarısından fazlası ortaya çıktı kalçasına kadar da ince geceliğinin altından belirmişti. Bitirdim dediği işlerinin arasında yine banyo sonrası kendini kremlediği göğüs aralarından belli oluyordu. Çok güzel de parfüm kokusu geliyordu sikim dikilmeye başlamıştı tekrar. Göz banyosu yaparak muhabbete dip çaylarımızı yudumluyorduk. Ordan oraya geçerek sohbetimiz ve çayımız bir saat kadar sürmüştü. ”sen yine yatak odasında yatağa yat ben salona kendime güzel bi yatak açayım” dedi. ”Kesinlikle olmaz bu sefer. Sen yatağında yat ben misafir miyim ki tatlım” dedim. ”Evet sen misafir değilsin ama ben de büyüğüm ne dersem o olacak sus bakim sen” dedi gülerek. ”hadi bakalım doğruca yatak odasına güzelce yat dinlen artık bugün yorulduk gerçekten” dedi gülerek. Elimdeki fincanı masaya bırakıp yatak odasına yöneldim….

Sırtüstü uzanalı 5 dakika olmuştu kaynanam odaya girdi camın birini açtı biraz ve perdeyi kapattı. ”Hafiften hava girsin rahat uyursun” dedi. Odanın elektriği kapalıydı ama dışardan gelen loş ışıkla kaynanamın arkasından bakıyordum. İnce geceliğinin altından bacaklarının arasına ışık vurduğundan bacakları kalçasına kadar belli oluyordu. Kalçasının üzerinde külot izi olmadığından altında tanga olduğunu farkettim o an. Benimkine kan gitmişti tekrar ayağa dikilmişti bu görüntüyle. Hadi iyi geceler sana diye yanağımdan öpmek için eğilince ben de dudağına yakın yerden öptüm ve belinden tutup yanıma yatırdım. ”Madem yatağını bana verdin yat sen de şurda, serin serin genişçe yatarız” dedim. ‘tamam anlaşıldı sen korkuyosun yalnız yatmaktan iyi bakalım” dedi gülerek. İkimiz de sırtüstü uzanıp yatmıştık, çok kısa sürede kendimden geçivermişim….Biraz üşüdüğümü hissederek uyandım. Kalktım aralık olan camı kapattım. Yarım gözle duvardaki saate baktım 3 e geliyordu. Yatağa yöneldim. Kaynanam yan dönmüş geceliği kalçasına kadar sıyrılmış, bembayaz bacakları tüm güzelliğiyle ortadaydı. sağ bacağını karnına kadar çekmiş sol bacağını boylu boyunca uzatmıştı.

Kalçaları yusyuvarlak kırmızı geceliğini altında ben burdayım diyordu. Evet tahminim doğruydu, külot izi yoktu ama altından eğilip baktım amının üzerinde külot vardı kırmızı. Demek ki geceliğinin altından kırmızı tanga giymişti. Yüzüm ona dönük arkasına yattım kaynanamın. Kokusu ve görüntüsü uykumu kaçırmıştı. Arkasından sikimi götünün arkasına dayadım şortumun üzerinden. Sol elimi ve sol bacağımı hafif üzerine attım. Uyanık olup olmadığını anlayamıyordum. Biraz sikimi götünün arasına doğru sokunca hafiften kalçasını ve kafasını oynattı. Sol elimi göğsünün üzerine koydum göğsünü avuçladım hafiften. Yavaş hareketlerle sikimi ileri geri yapıyordum kalça hareketimle. Sikim götünün arasına girip çıktıkça hafiften nefes alıp verişi değişmişti. Ufaktan götünü kasıp gevşetmeye başladı benim hareketlerimle. Avuçladığım göğsünü bırakıp götünü avuçladım. Elimle götünü hafif ayırdım sikimi git gel yaparken. Götünü ayırarak sikimi ileriye doğru itince tangasının ipini hissettim şortumun üzerinden. Götünü okşayarak tatlı tatlı gidip geliyordum arasında. Tanganın ipine her değişimde kötü oluyordum. Kalçasını bıraktım bir an ve elimle şortumun paçasını yukarı sıyırıp arasından sikimi serbest bıraktım. Kalçasının arasından sikimi sokunca gözleri kapalı olan kaynanam ımmhhh dedi kısık sesle. Şimdi sikim götünün arasının sıcaklığını hissederek amının üzerindeki tangaya baskı yapıyordu. Kaynanam çıplak sikimi götünün arasında hissedince götünü açıp kapama hareketlerini arttırdı. Amını kasıp gevşetiyordu sikimi arasına almak için. Ufaktan inleme sesleriyle kaynanamın azgınlığını hissedebiliyordum götünün arasının sıcaklığından.

Tanganın ipine gelip dayanan sikimi oraya bastırdım kalçamdan kendimi ileriye itip. Kaynanam amının arasına almak için deliriyordu sikimi. Amından akan sular götünün arasını kayganlaştırıyordu. sikim amından akan sıvılarla kaygan kaygan hareket ediyordu. Elimde avuçladığım kalçasını biraz daha yana doğu açtım ve sikimi bastırdım. İyice kayganlaşmış olan götünün arasında tanganın ipini kenara itti sikim ve başı amının dudaklarından içine giriverdi. O an kaynanamdan ahhh sesi geldi hafif. Amının sıcaklığını ve ıslaklığını sikimin başıyla hissetmiştim. Kaynanam götünü biraz havaya kaldırıp kasıklarıma doğru bastırdı. Sikimin tamamını içine almak istiyordu. Amının dudakalrının arasındaki sikimi ileri doğru ittim…Tamamı girmişti sikimin.

Kaynanamın ohh sesleri yükseliyordu. Kalçasını okşayarak sikimi tanganın kenarından sokup çıkarıyordum. sonra yavaş yavaş hızlandım. amının dibine kadar sokup çıkarmaya başlamıştım sikimi. Kaynanamı bugün 3. defa sikiyordum. o kadar tatlıydı ki götünün arasından ıpıslak ve sıcacık amcığı… Kendimi zor tutuyordum. Yan yatan kaynanam domalır gibi iyice bana yaslamıştı götünü. Üzerindeki bacağımı öbür tarafına attım. Üzerine doğru uzanır vaziyette sol bacağını bacaklarımın arasına aldım. Bu pozisyonda bi bacağı karnına çekik olduğu için amının dibine kadar kendimi düzeltmeden giriyordu sikim. Bir elimi göğsüne attım avuçladım yine. Ensesine yüzümü dayadım, öpüyor emiyor dilliyordum. Ensesinden yüzüne doğru öpüp yalayarak indiğimde yüzünü hafif bana doğru çevirdi dudaklarını dudaklarımın arasına aldım.

Gözlerini hiç açmıyordu kayınvalidem. Dudaklarını yalayarak dilini ağzıma alarak, ağzının içne dilimi sokup çıkararak sikiyordum kaynanamı. Boşalmamak için arada bir durup sonra tekrar sokup çıkarmaya başlıyordum . Benim durduğum bu aralarda kaynanam kalçasını sağa sola kıvırıyor ve sikimi içine almak için deliriyordu. Kaynanamın bu azgınlığına bu isterikliğine bi ödül vermek istedim. İçinden çıktım ve ensesinden sırtına doğru yalayarak indim. Yalaya yalaya kalçasına indim. Göt yanaklarını ellerimle avuçlayarak götünün arasını yalamaya başladım. Sikimi de sağ ayağına sürtüyordum bu pozisyonda. Avuçladığım kalçasını yanlara ayırıp tangayı kenara çekerek dilimle amını aşağıdan yukarı dondurma yalar gibi yalıyordum. Kaynanam o tatlı amcığını vakumluyor ve deliriyordu. ”ohhhhhhhh” sesleri geldikçe ben amının içine dilimi sokup çıkarmaya başladım.

Amının sıvıları ağzıma akıyor ve hepsini yalayıp yutuyordum. Çok tatlı geliyordu kaynanamın amcığının suyu. Dilimi en derinlerine kadar sokup çıkarmaya başladım ve şu an dilimle sikiyordum artık kaynanamı. Kaynanam yatağın çarşafını avuçluyor altımda kıvranıyordu ohhhhh ahhhhhh sesleriyle. 10 dakika kadar kaynanamın amını yalayıp emip dilledikten sonra dayanamadım tekrar üzerine geldim ve sikimi tanganın kenarından bir çırpıda amının dibine kadar geçirdim. İkimizde bulutların üzerindeydik o an..

. Sikişlerimi hızlandırdım şap şap diye götüne kasıklarımı vurduyordum. Kaynanam inlerken çok hoşuma gidiyordu. İki elimi de alttan göğüslerine atıp avuçlayıp okşayarak sikiyordum amını. Artık patlamak üzereydim ve yine yan duran yüzünden dudaklarına yapışıp dudaktan öpüşerek sokup çıkarmalarımı hızlandırdım.

Dilini dilimle okşayarak sikimi amının dibine kadar bastırdığımda kaynanam kalçalarını deli gibi kasıp gevşetmeye başladı. Aynı anda deliler gibi boşalmaya başladık. Ben göğsülerini sıkıyor hırpalıyor avuçluyordum o da dilimi yercesine yalıyor dudaklarımı emiyordu boşalırken. Kasılmaları yine 20 saniye kadar sürdü kaynanamın iliklerine kadar boşalıyordu benim gibi. Yavaş yavaş sakinleşmeye başladık.
Sikim amının içindeyken üzerine uzandım göğüs uçlarını okşayarak biraz uzandım üzerinde. Yüzüne baktığımda yine o hafif gülümser ve rahatlamış ifadesiyle bana teşekkür ederim kocacım der gibiydi adeta. Sonra yanına uzandım sırt üstü.
Biraz böyle uzandıktan sonra tam uyku moduna geçeceğimde kaynanamın ayaklandığını hatırlıyorum hayal meyal……..Gözlerimi hafif araladığımda açık pencereden süzülen gün ışığı ve hafif rüzgarı hissediyordum. Kaynanam kalkmıştı. Yarı açık gözlerimle duvardaki saati kontrol ettim 10 a geliyordu. Bu benim için normalde baya geç bir saatti. En geç 8 de ayaktaydım genelde.
Dinlendiğimi hissediyordum. Bir taraftan da iki gündür kaynanamı sikişlerim gözümün önüne geliyordu. Bu hep böyle devam edecek miydi bunu ben de bilmiyordum. O karmaşık duygularımın verdiği heyecan hep üzerimde mi olacaktı?? Evet aşık olduğum kaynanamın iki gündür kocası olmuştum.
o güzelim dolgun dudaklarını öperek, dolgun göğüslerini avuçlayarak amının dibine kadar sokup çıkararak sikiyordum iki gündür. Dolgun kalçalarını avuçlaya avuçlaya sikiyordum ikinci karımı!!!

Tam kalkmak için elimi yatağa dayadığımda kaynanam kapının önünden geçiyordu. Beni görünce geri dönüp başını uzattı kapıdan.
”Uyanmış mı benim tatlım” dedi.
”Çay demlendi sen banyoya gir çık ben masayı hazırlayana kadar” dedi.
”Nasıl uyumuşum tatlım ben bu saate kadar ya” dedim.
”Dinlen işte tatilde say kendini iyi olur boşver” dedi.

Yatak odasının ebeveyn banyosuna girdim. Üzerimdekileri ayağımın dibine paspasa bırakıp duşakabine girdim ve ılık suyu açtım üzerimden…..

Devamı için Beğenmeyi ve takip @meyi unutmayın Değerli kaynana düşkünleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir