21 Yaşıma Kadar (10)

21 Yaşıma Kadar (10)
İkimizde koltukta birbirimize bakıyorduk. Handan acayip seksi gözüküyordu. Saçları dağılmıştı ve rimeli de akmıştı. Suratındaki döllerim ağzına doğru akıyordu. Terlemişti hafiften de. Handan’ı elinden tutarak kaldırdım, yürümekte bile zorluk çekiyordu. Kucağıma alarak üst kata çıkarttım onu, oradan da duşa girdik ve yıkandık. Handan biraz rahatlamıştı. Yatakodasına götürüp yatağa yatırdım ve aşağıya indim. Viski şişesini kaptıktan sonra mutfağa girdim ve temiz 2 kadeh alıp tekrar yukarıya çıktım. Odaya girince Handan başını kaldırıp bana baktı. Viskiyi açtım ve bir kadeh ona doldurduktan sonra, bir kadeh te kendime doldurdum.

Sadece içiyorduk, konuşmuyor içiyorduk. Handan’ın yanına uzandım ve elimdeki Viski bardağını göbeğinin üstüne koydum. Bir anda irkildi soğukluktan dolayı. Dimdik göğüslerinden birini ağzıma alarak emmeye başladım. Handan’ın nefes alışı değişmeye başladı, göğsünü bıraktım ve Viski bardağımı göbeğinden alarak, içinde kalan Viskiyi bir dikişte içtim ve tekrardan göğüslerini yalamaya devam ettim. Saat 13:00’e kadar oynaştık yatakta. Daha sonra gitmem gerektiğini söyledim ve kalktım. Aşağıya indim ve kıyafetlerimi alıp giydim. Handan çırılçıplak aşağıya indi ve elindeki parayı cebime soktuktan sonra dudaklarımdan öptü.

Sonra bir taksi çağırdı ve taksi gelene kadar biraz daha yiyiştik. Taksiye binerek kendi evime geldim. Akşamki buluşmaya kadar dinlenecektim. Üzerimi çıkartmadan yatağıma yatıp biraz uyudum. Saat 18:00 gibi annem uyandırdı, ona söylemiştim eğer uyanmazsam uyandır diye. Kalktım, duş aldım ve giyinip hazırlandım. Annemin hazırladıklarından birkaç lokma atıştırdıktan sonra çıktım evden. Bir taksi çevirdim. Saat 19:00 gibi Jale’nin evine gelmiştim.

Jale kapıyı açıp beni görünce, gülümseyerek, “Gel, hoş geldin!” dedi. İçeriye girdiğimde dudağımdan öptü ve ben hemen salona geçtim. Koltuğa oturunca, “Misafirler gelmedi mi?” diye sordum. “Birazdan gelirler, erken gelmen iyi oldu.” dedi. Sohbet ederken masayı hazırlamaya başladık. Yaklaşık yarım saat sonra zil çaldı. Jale mutfaktaydı ve ben ona seslenip “Ben bakıyorum.” dedim. Gittim kapıyı açtım. Kapıda 2 kişi vardı, bir erkek ve bir kadın. İçeriye buyur ettim ve beraberce salona geçtik. İçeriye girdiğimizde Jale hemen kıza sarıldı ve bir süre ayakta konuştular.

Ben de oğlanla selamlaştım, koltuklara oturduk. Tanışma faslında isimlerini öğrenmiştim, oğlanın ismi Yavuz idi, 21 yaşında olduğunu söyledi, 1.70 boylarındaydı, o kadar uzun bir çocuk değildi, fakat vücut geliştirmeyle uğraştığı belliydi. Kolları falan kaslıydı, ama bembeyaz tenli ve tüysüz bir çocuktu. Yanındaki kızın adı da Nalan idi, o da 1.65 boylarındaydı, Yavuz ile yaşıttı, bembeyaz tenli ve siyah saçlı bir kızdı, kalçaları ve göğüsleri beni benden almıştı. Sevgili olduklarını söylediklerinde daha da şaşırmıştım, bu zengin kısım ne kadar rahat böyle diye düşünüyordum. Kız ve oğlan beraber yanıma geliyordu, ben ikisini de sikecektim ve daha sonra bir şey olmamış gibi devam edeceklerdi hayatlarına.

Biz sohbete dalmışken, Jale, “Hadi yemeğe geçelim, orada devam ederiz!” dedi, biz de onayladık ve yemeğe geçtik. Yemekte sürekli Yavuz’u kesiyordum, gerçekten kız gibi vücudu vardı. Yemeklerimiz bittiğinde saat 21:00’e geliyordu, kalktık ve tekrardan salona geçtik. Jale ve Nalan birşeyler hazırlamak için mutfağa gittiğinde, Yavuz bana doğru yaklaşıp, “Bak, bu benim ilk olmayacak, ama ilklerden biri diyebiliriz, çünkü daha önce çok az yaptım!” dedi. Ben de, “Bir şey olmaz, merak etme!” dedim. Yavuz da “Evet, sadece yavaş olmanı istiyorum o kadar!” dedi. Ona (Tamam!) anlamında kafamı salladım. Bu arada Jale ile Nalan içeriye geldiler ve ellerindeki içkileri servis ettiler. İçkilerimizi bitirdikten sonra yukarıya, Jale’nin yatak odasına çıktık.

Beni önce ayakta soymaya başladılar, Yavuz pantolonumu çıkartıyordu, Nalan ise üzerimi çıkartmaya başladı. Yavuz boxerimi çıkarttıktan sonra sikimi eline alarak okşamaya başladı. Ben ise bu arada Nalan’ın dudaklarına yumulmuştum, ayakta yiyişiyorduk. Birkaç saniye sonra Yavuz sikimi ağzına aldı. Hızlı hızlı sakso çekmeye başladı. Sikimin nereye kadar gittiği önemli değildi onun için, boğazına kadar alıyordu sikimi. Gerçekten çoğu kızdan daha iyi sakso çekiyordu…

Nalan benimle biraz daha öpüştükten sonra yanımdan ayrıldı ve soyunmaya başladı. Altında sadece külotu kalana kadar soyunduktan sonra, fıstık yeşili külotunu da çıkarttı ve kenara fırlattı. Dimdik ve orta büyüklükte göğüslerini ağzıma verdi. Yavuz ise 10 dakika kadar sikimi yaladıktan sonra bıraktı, ayağa kalktı ve soyunmaya başladı. Boxerini çıkarttığında şok olmuştum. Benimkinden rahat 4-5 cm uzun ve aynı kalınlıkta bir siki vardı. Resmen sopa gibi bir siki vardı, büyük ihtimal çoğu kadın bu siki görünce benim gibi şaşırıyordu.

Yavuz yatağa dizlerinin üstünde domaldıktan sonra, ben bir şey demeden Nalan hemen arkasına geçti ve eğilerek onun göt deliğini dillemeye başladı, ıslatıyordu rahat girmem için. Yavuz’dan da hafif inlemeler geliyordu. Ben de Nalan’ın arkasına geçerek, onun amını yalamaya başladım. Arka arkaya tren vagonları gibi dizilmiştik. Nalan’ın amı iyice sulanmaya başlamıştı. 10 dakika kadar yaladık birbirimizi ve en sonunda Nalan kafasını kaldırarak, “Tamam, hazır!” dedi. Jale kenarda viskisini ve sigarasını içerek bizi izliyordu, külotunu indirmişti bacaklarına kadar, arasıra da kendini okşuyordu.

Nalan önümden çekildi, şimdi Yavuz’un kalçalarıyla karşı karşıya kalmıştım. İki elimle belinden tutarak kendime doğru biraz daha çektim. Sikimi tutarak göt deliğine hizaladım ve bastırmaya başladım. Yavuz’dan hafif bir inleme sesi geldi, bastırdıkça Yavuz’dan farklı farklı sesler geliyordu. Nalan beni izlerken bir eliyle de Yavuz’un kalkmış sikini okşuyordu. En sonunda kafası girmişti, fakat ben böyle dar bir delik görmemiştim. Fena da zevk aldım. Jale ilk söylediğinden beri, bu işin nasıl olacağını düşünüyordum, ama şimdi gayet güzel oluyordu. Bastıra bastıra uzun bir süre sonunda köküne kadar girmiştim. Yavuz’dan o anda, “Ohhh!” diye bir ses geldi. Ben biraz götünün içinde bekledim. Nalan arkama geçti ve taşaklarımı emmeye başladı.

Yavaş yavaş Yavuz’un götünde git gel yapmaya başladım, ama oldukça naziktim. Yavuz’un kalçası bir kızın kalçası kadar tüysüzdü. Yavuz’un deliği iyice alıştıktan sonra artık rahat rahat hareket etmeye başladım ve 15 dakika kadar Yavuz’u siktim. Yavuz önümden çekildiğinde, göt deliği abartısız bir şişe ağzından daha da büyük şekilde açılmıştı. Bana önünü döndü ve biraz sikimi yalamaya başladı. Sikimi Yavuz, taşaklarımı da Nalan yalıyordu. Muhteşem bir zevk alıyordum ve çok geçmeden, “Geliyorum!” deyip, Yavuz’un suratına boşaldım. Yavuz boşalmam bitince kalktı ve banyoya gidip yüzünü yıkadı. Ben de yatağa sırt üstü uzandım ve dinlenmeye başladım. Nalan da bu arada sönmeye başlamış sikimi yalıyordu. Yavuz 2-3 dakika sonra yanımıza geldi ve “Artık 1 tane de yetmiyor!” dedi. Nalan sikimi yalamayı bırakarak, “Saçmalama aşkım!” dedi.

Yavuz, Jale’nin yanına oturdu ve bir sigara yakıp, “Ne yapayım, yetmiyor işte!” dedi. Nalan sikimi yalarken, ben Yavuz’a, “İstiyorsan daha fazlasını ayarlarım!” dedim. Yavuzun gözleri güldü ve “Gerçekten mi?” dedi. Ben de “Evet, fakat daha sonra kabul etmemezlik yapmak yok! Anlaştık mı?” dedim. Yavuz, “Tamam!” dedi. Yavuz bu arada Gay değil, Biseksüelmiş, onu öğrenmiş oldum. Yani hem kadınlarla, hem erkeklerle beraber oluyormuş. Bunları konuşurken sikim tekrardan kalktı. Nalan gülerek, “Şimdi sıra bende, biraz da ben zevk alayım!” dedi ve kucağıma yüzü bana dönük olarak oturdu. Sikimi ayarladı ve bir anda amına aldı. Köklemiştim içine. Nalan acı bir çığlık attı, fakat canı yanmasına rağmen durmuyor, hızla devam ediyordu.

Yavuz sigarasını bitirince yanımıza geldi ve sikini Nalan’ın göt deliğine dayadı. Nalan’ın çığlıkları ikiye çıktı, tost yapmıştık, iki deliği de doluydu. Nalan birkaç dakika içinde sarsıla sarsıla orgazm oldu ve biraz duruldu. Fakat biz oldukça azmıştık. Nalan’ı aynı pozisyonda 25 dakika kadar siktik, mükemmel bir zevk aldık, fakat Nalan’ı da parçalamıştık. Önce Yavuz boşaldı, döllerini Nalan’ın götünün içine akıttı ve çekildi. Nalan bu arada bir kez daha orgazm olmuş, sıvıları bacaklarıma kadar gelmişti ve her hoplattığımda ‘Şlop, şlop!’ tarzı sesler çıkıyordu. Ben de boşalacağımı söylediğimde, Nalan üzerimden kalktı ve yanımda eğilerek sikimi yalamaya başladı. Çok geçmeden ağzına akıttım döllerimi…

(Alıntıdır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir