YASAK AŞK 1

Anal

YASAK AŞK 1
Televizyona bakarken, elimde meyveleri yavaşça soyuyordum.Bıçak, kabuğun üzerinden her geçtiğinde boş boş televizyona bakmaya devam ediyordum. Küçük oğlum, önümde oyuncakları ile oynuyor ve kocam da koltukta uzanıp televizyona yarım açık gözlerle bakıyordu.
Derin bir nefes aldım, kocama baktim. Hayatından bıkmış gibiydi. Ben de ondan farklı değildim gerçi. Meyveleri soyup kocama uzattım. Göz ucuyla bakti sadece.
“Sehpanın üzerine koy.” dedi.
Koydum.
Bir kere bile bakmamıştı bana.
Televizyondaki programı bittikten sonra kocam yatmıştı. Oğlumu ise uyutmak için odasına götürdüm. Yanağına bir tane öpücük kondurup kapısını kapattım. Saat hemen hemen gece yarısıydı ve evde bir ölüm sessizliği hakimdi.
Cep telefonumda gezinirken, kitap okumaya karar verdim. Wattpad’e giriş yaptığımda ekrandaki yuvarlak yavaş yavaş dönüyordu. Sayfa açıldıktan sonra sağ altta kırmızı nokta gördüm. Bildirim geldiğinde kırmızı nokta yanıyordu zaten. Önemsemeden okumaya başladım. Daha önce okuduğum birkaç kitaba devam etmeyi düşünüyordum. Keşfet kisminda yeni kitap önerileri çıkıyordu her zaman. Bir göz atmak istedim.
Birkaç dakika boyunca baktıktan sonra ilgimi çeken bir kitap bulamadım. Daha önce okuduğum kitaplardan bir tanesini okumaya başladım. Bir süre okuduktan sonra, mutfağa gidip kendime çay doldurdum.
Geri salona geldiğimde, gözlerimin hafiften yorulmaya başladığını hissettim. On dakikaya kadar yatarim diye düşünürken, bildirimlere bakmak için kırmızı noktaya dokundum.
Bildirim değildi, mesaj sekmesinde bir yenilik olduğunu gösteriyordu bana.
Ona dokunduğum sırada, belki de hayatımı değiştirecek en önemli kişiyi gördüm.
Onu…
Tıkladığımda bana attığı ilk mesajı görmüştüm.
İyi akşamlar, bir kitap deniyorum. Okur musunuz?
Altinda da bir link vardı.
Linkin üzerine tıkladığımda kitap açıldı.
Kelebek
Konusu yazmıyordu, sadece altında; Obana yetersiz değildi, ben çok fazlaydım. Dünyalara sığamıyorken, tek bir ilişkiye sığmamı kim bekleyebilirdi?
Yazıyordu.
İlgimi çekmişti. Açtim ve okumaya başladım.

İnanamıyordum! Yapacaktim! Otel odasının anahtarını kapıya gösterip ışığın yeşile dönmesiyle beraber başım hafiften dönmüştü. Kapının klik sesiyle açıldığını duymuştum. Elimle hafifçe ittirdim. İçeriden hafif bir müzik sesi geliyordu. İçeri girip, kapıyı arkamdan kapattım. Umarım kimse görmemiştir…
İçeri girdiğimde yatağın yanındaki koltukta oturuyordu. Gözleri bana, yiyecekmiş gibi bakıyordu.
“İyi akşamlar, hoş geldin…” dedi gözlerimin içine bakarak.
“Hoşbulduk.” dedim, gözleri alev alev yanıyordu.
“Çocuğu nereye bıraktın?” dedi kanepeden kalkarken.
“Annemde…” sesim hafiften titriyordu.
“Güzel.” dedi ve bana yaklaşmaya başladı. Üzerinde beyaz gömleği ve kot pantolonu vardı. Elleriyle belimi sarıp, dudaklarını dudaklarıma değdirdiği anda eridiğimi hissettim. Beni öperken paltomun önündeki düğmeleri açtı. Omuzlarımdan hafifçe bıraktığında kendimi geriye doğru çektim. Paltom yere düşerken siyah bluzumun altından tutup, yukarı doğru çekti. Kollarımı yukarı kaldırdığımda bir süre görüşüm kesildi. Onu çıkardığında, dantelli kırmızı sütyenimi görmüştü.
“Giymişsin.” dedi iştahla.
“Evet, senin için.” dedim gözlerinin içine bakarak. Dantelli, kırmızı sütyenimin üzerinden göğüslerim görünüyordu. Göğüs uçlarım şimdiden hafifçe büyümeye ve sertleşmeye başlamıştı.
Elleriyle göğüslerimi sıkarken boynumu öpüyor, ısırıyordu. Sol eli pantolonuma indiğinde, düğmemi açan parmaklarını hissettim. Olduğum yere mihlanmıştım. Pantolonumu kalçalarımdan aşağı doğru çekerken ona yardımcı olmak için kalçalarımı hafifçe oynattım ve bileklerime düştü. Ayaklarımı havaya kaldırıp pantolonumu kenara ittim. Şimdi karşısında kırmızı sütyen ve iç çamaşırım ile duruyordum. Dantel, çok güzel transparan bir görüntü sunuyordu. Dudaklarıma yumulmuş bir haldeyken bir anda geri çekildi. Elleri omuzlarımın üzerine üzerinden göğüslerim görünüyordu. Göğüs uçlarım şimdiden hafifçe büyümeye ve sertleşmeye başlamıştı.
“Çıkar.” dedi sertçe.
Eriyordum resmen. Kemerini çözerken ellerim titremesin diye zor tutuyordum kendimi. Çok heyecanlıydım. Düğmelerini açtıktan sonra pantolonunu indirdim. İç çamaşırını da çektiğimde, işte karşımdaydı. Yarı kan pompalanmış, hafif sarkık hali bile kalın ve heybetli duruyordu. Elimle kavradım, damarlarını avuç içimde hissetmek bir başkaydı gerçekten de. Elimle git, gel yaparken kanın akışını hissediyordum. Elimde sertleşirken yüzümü kasıklarına doğru yaklaştırdım. Yüzüme sürtürken ona mastürbasyon yapmaya başladım.
“Ah… Çok güzel. Ağzına al.” dedi.
Dudaklarımı araladım ve başı dilime değdiği anda bende islandığımı fark ettim. Dilimle başının üzerinde yuvarlak çizmeye başladığım sırada ellerini başımın arkasında hissettim. Parmakları saçlarımın arasına girerken sıkıca tuttu başımı. Kendine doğru bastırırken hiç direnmedim. Ağzımdan içeri her giren cm de kendimden geçiyordum. Çok büyük ve güzeldi…
İyice başımı bastırırken gözlerim korku ile fal taşı gibi açıldı. Erkekliğinin başı boğazıma değdiğinde nefesim kesilmişti. Hafifçe öğürdüm ama o durmadı. Daha da kendine bastırırken beni başı boğazıma daha da büyük bir baskı uygulamaya başladı. Öksürmeye başladığımda artık ellerimi kasıklarına koyup kendimi geri çekmeye çalıştım. Nefes alamıyordum. Resmen boğazıma girmek üzereydi.
“Ah! Dayan biraz daha! Boğazının bakireliğini alıyorum!” diye haykırdığında kendimi zorlamaya başladım. Ellerimi hafifçe kasıklarından çekerken nefesimi tutup, onu boğazımda hissediyordum. Gittikçe daha da beni kendine bastırdıkça daha çok sahip oluyordu, haklıydı. Boğazımın bekaretini alıyordu.
Elleri başımı serbest bıraktığında birden kendimi geriye attım. Öksürüyor, öğürüyordum. Dudaklarımdan salyalarım çıkmış, zar zor nefes almaya çalışıyordum.
Başımı kaldırıp baktığımda, gözlerime bakıyordu. Alev alev yanıyordu gözleri, koltuk altlarımdan tuttu beni. Yatağın üzerine oturttuğunda yine karşımda erkekliğini gördüm. Ellerimle tutup mastürbasyon yaparken gözlerine bakmaya başladım. Tişörtünü çıkarıp, ellerimi erkekliğinin üzerinden çekip beni yatağın üzerine doğru itti. Başım bir anda yatağa gömülünce şok geçirmiştim. Üzerime çıktığında bacaklarımı elleriyle araladı. Tangami elleriyle tutup kenara çekti. Erkekliğini kadınlığımın üzerine getirdiğinde nefesim kesilecek gibi olmuştu. Erkekliği çok kalın ve büyüktü. Gözlerimi kapatıp başımı yana zar zor nefes almaya çalışıyordum.
“Gözlerime bak!” dedi.
Baktım, tam gözlerinin içine bakıyordum. Bir anda yüklendi ve tüm ağırlığını bana doğru bastırdı. Bir anda içime sokmuştu hepsini.
“Aaaahhh!!!! Çoohkkk! Ah! Büyük!!!”
Kalçalarımdan tutup bir anda içime girip çıkmaya başladı. Taşakları kalçama çarparken inliyordum. Deliriyordum zevkten. Gözlerim kararmak üzereydi.Çok güzeldi. Kalçalarıma vuran taşaklarının sesi odada yankılanıyorken inliyordum. Üzerime iyice abandı ve sıcak nefesini boynumda hissediyordum.
Beni sertçe becerirken kendimden geçiyordum.
“Ah! Geliyorum! Boşalıyorum!!! Devam et! Ah!”
Derken kalçalarımda elini hareket ettiğini hissettiğim. Parmağı kalçalarımın arasında gezinirken, arka deliğime gelmişti. Onu okşarken bir anda parmağı içime girdi.
“Ah!!! Boşalıyorum!”
İnlemelerim artarken, parmağının ucu arkama tamamen girmişti. Boşalırken titredim. Başım geriye düşmüştü, yıldızları görmüştüm sanki. Çok güzeldi…
Bir süre daha beni becermeye devam ettikten sonra nefesi hızlandı. Kalçalarımdan sıkıca tutup bir anda kendini bastırıp içime boşaldı. İçime akan sıcak sivisini hissediyordum. Terlemiştim, saçlarım islanmıştı. Çok farklıydı.
Üzerime yıkıldığında bir süre öyle kaldık. Nefes nefese kalmıştık.Bir süre bekledikten sonra gözlerime baktı. Kadın gibi hissediyordum, yeniden…
“Çok güzelsin…” dedi.
“Sen de…” dedim.
“Vücudunu tanımayı hep istemiştim, çok hoşuma gitti.” dedi dudaklarımı öperken.
“Seninim.” dedim kollarımı boynuna dolayıp onu öpmeye devam ederken.
“Benimsin.” dedi.
Yanıma uzandı ve beni üzerine çekip ters çevirdi. 69 yapma başladığımızda dorukları göreceğimi sandım. Bu sefer, kendi isteğimle erkekliğini boğazıma kadar zorladım. İnlemesini duymak çok güzeldi.
Beni yalarken kendimden geçiyordum, aynı zamanda parmağı arkama girerken yeniden boşaldım. Titrerken beni sıkıca tuttu.
İyice sertleştikten sonra beni kaldırdı. Çevirip yatağa doğru başımı eğmeye başladığında boynumu iyice sikan ellerini hissediyordum.
“Domal! Domal orospu!” diye haykırdı.
İtaat ettim, direnmeden hemen önünde domaldım. O sırada içime girdiğinde hala çok ıslaktım, o da islaktı. Semsert olmuştu tekrardan.
İçimde gidip gelirken birden içimden çıktı.
O an merak ettim, başımı kaldırıp tam arkaya bakacaktım ki neden içimden çıktığını anladım. Hissettim…
Erkekliğinin başını kalçama, o ufak deliğime getirdiğinde gözlerim fal taşı gibi açıldı.
“Hayır! Dur! Hiç yapmadım!” diye haykırdım.
“Sessiz ol fahişe! Boğazının da olduğu gibi götünün de bakireliğini alacağım!” dedi sertçe.

Bir anda kapinin sesini duydum. Kocam gelmişti içeriden.
“Daha uyumadın mı?” dedi uykulu gözleriyle.
“Geliyorum şimdi.” dedim.
Telefonumu kapatıp, apar topar yatak odama giderken fark ettim… İç çamaşırım islakti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir