Kızım Benim 2

Kızım Benim 2

Bir gün sonra işten eve gelmiştim, karım her zamanki gibi yemek yapma ile meşguldü. Kızım odasındaydı. Üstümü değiştirdim direkt kızımın yanına gittim. Masasında ders kitapları açık ama elinde telefonla harıl harıl bir şeyler yazıyordu benim gülünce gülüğ selam verdi. Yanına gittim bir tane sandelye çektim. Ders okul felan derken kızımın dikkatini iyice kendime çekmiştim.Bu arada kızım askılı bir elbise, sütyen yok, altında da mini şortlarından biri var. Bakmak istemesemde her fırsatta göğüs ve bacaklarını kesiyordum.
Sikim yine hareketlenmeye başlamıştı. Neyse konuyu ergenliğe getirdim. Erkek arkadaşı olup olmadığını sordum, yok dedi. Israr edince yemin etti kimsenin olmadığına. Bende “bak kızım, bu zamanlar tehlikeli, deli dolu zamanlar, bir anlık heyecanla yada boş bulunma ile dönüşü olmaz işler yapabilirsin” dedim. Kızımda güldü “baba merak etme bakireyim” dedi. Şok olmuştum beklemiyordum. Kızsam mı yoksa kızımın bu rahatlığının devamını sağlasam bilemiyordum. Tarhik etmişti kızımın bakire olması dünki anları gözümün önüne getirdi. “tebrikler” dedim. Bu zamanda ortam çok tehlikeli aferim kızıma dedim. “ama yinede dikkat et, her şey bekaret değildir, farklı şeylerde olabilir,adının çıkması inan hoş bir şey olmaz” dedim. O da” nasıl baba farklı şeyler” dedi.
Bende kızım anla işte, yakınlaşmalar felan diyip geçiştiriyordum ki, “haa sen anal seksten bahsediyorsun” dedi. “Oha dedim, ben senin babanım ne biçim laf o “ dedim istemsiz. O ise “ya baba salak numarası mı yapayım, her şeyi biliyorum merak etme ben kendimi korurum” dedi. Ben ise, kızım korursun ama ya korumak istemezsen diyorumya bir anlış gençlik ateşi , bak çok rahatsın okul elbiselerin kısa, geç geliyorsun dün sarhoştun kim bilir neler oldu “dedim. Bir şey demedi. Sonra birde ayağa kalkıp kucağıma oturdu . “evet babacık özür dilerim dün için, ama çok anlayışlıdın, hatta anlayışı abarttın “ dedi güldü. Ben anlamamazlığa verdim. “ bir daha olmayacak ve merak etme kızın ne yaptığını gayet iyi biliyor”.Sonra ayağa kalktı manken gibi sağ sol yapıp, “sence ben güzel miyim” dedi. Bende “evet sen benim güzel kızımsın” dedim. O ise yanıma yaklaşıp eğilip hafifte göğüslerini gösterir şekilde “ya baba kızın olarak değil, kadın olarak nasılım” dedi. Bende kem küm ederek yuvarlak cevaplar vererek güzel diyip odadan çıkmak için ayağa kalktım. Kızım yanıma gelip, elimi tutup yanağımı öpüp.” Yakışıklı babam “ dedi ve yerine oturup tekrar telefonu eline alıp bir şeyler yazmaya başladı.
Kendimi zor attım dışarı.Yine sikim dimdik, kızım gördümü bilmiyorum ama direkt tuvalete gittim ve yıllar sonra ilk defa otuz bir çektim.Kızımı düşünüyordum inanamıyordum ama kendime kıza kıza boşaldım.Tabi sonra bildiğini klasik pişmanlık felan. Kendimi ayıpladım sonuçta beni babası olarak görüyordu. Tamam baba kızdan ziyade arkadaş gibi büyüdük ama sonuçta baba figürüydüm onda.
Günler geçtikte sürekli kızımı düşünür olmuştum, artık okuldan geldiğinde yemek yediğinde duş aldığında yanımızda oturduğunda hep onu izliyor frikiklerine bakıyor kendi kendimi tatmin ediyordum. Artık karımda yetmiyordu doyurmuyordu beni. Telefondan felan genç kız videolarını izlemeye başladım. İnternette baba kız hayalide olsa yazıları okudum.Gerçek olup olmadığını anlamaya çalıştım. Böyle günler geçti, tabi arada bir de kızıma dokunup kucağıma oturtup fazladan ne ellersem kar deyip zaman geçiriyordum. Bir ada giyinirken kapı deliğinden izliyordum ki az kalsın karıma yakalanıyordum. Kızımı bir şekilde bana karşı duygular beslemesini sağlamalıydım.Sonuçta bu yaşta olgun erkeklere ilgi duyarlardı. Ama nasıl olacak bilmiyordum. Para ile mi satın alsam diye düşünmeye başladım ve ufak hediyeler alarak onu sevindirmeye başlamıştım bile.
Sonrada aklıma yaz tatili fikri geldi, 5 yıldızlı ultra her şey dahil bir otelde yer ayırdım 4 gece. İyide para ödedim. Tabiki karımda kızımda çok sevindi. Amacım kızımla daha çok zaman geçirmek çünkü eminim karım denizden çıkmayacak akşamda erkenden yatacaktı ve kızıma sahip çıkma bahanesi ile ilgilenecektim. 4 hafta felan vardı. Sonra kızıma “ hadi bu hafta sonu tatil alış verişi yapalım” dedim. Kızım hemen kabul etti. Karımın hafta sonu günü vardı ama bilmiyor gibi yaptım. Karım ise ben gelemem zaten çok ihtiyacım yok siz baba kız takılın dedi. Sevinçten karımın boynuna atlayacaktım zor tuttum. O hafta sonunu zor ettim. Kızıma bir sürü açık saçık kıyafetler alacak onu şımartacak aynen kraliçe gibi davranacaktım.Eminim ufak ta olsa bir karşılık alırdım ki plan tutmuş ve almıştım.İnanın hızlı anlatmak istiyorum olayları ama böyle yavaş yavaş anlatmak zevk veriyor hala bana

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir