Ece ile kaçak benzeri seksimiz

Ece ile kaçak benzeri seksimiz

Ece’nin teyzesi kapı komşumuz. Dolayısyla bildiğiniz komşu ilişkileri, ailelerin tanışıklığı vs…

Ece beni akıllı telefonlardaki şu popüler yer bildirim programından ekledi ve bir süre konum beğenmeler ile bana üstü kapalı kur yaptı. Bende aynı şekilde karşılık veriyordum. Sonra Karşıyaka’da bir arkadaşımla otururken yorum yazdı ve o bölgede bulunan popüler bir mekandan bir arkadaşıyla çıktığını müsaitsek selam vermeye geleceğini söyledi bende mutlulukla onayladım. 2 kız bir hayli seksi giyinmişlerdi. Ece yanıma oturdu, adını bilmediğim arkadaşı da benim arkadaşım Serdar’ın yanına oturdu. Hafif iş atar tavırlarıyla beni yokluyordu. Nitekiminde eliyle bacağımı tutmasıyla artık niyetini tamamen belli etmişti. Numaralarımızı aldık ve 10 dakika kadar sonra yanımızdan ayrıldılar.

Ertesi akşam mesajlaşmaya başladık. Mesajlaşmayı nedense pek sevmiyorum ancak Ece o kadar yıl komşuluk ilişkilerinden sonra bana asılmaya başlayınca açıkçası bende karşılık vermeye başlamıştım. Yaklaşık 2 hafta boyunca bu böyle sürdü. Sanırım bu süreçte beni tartıyordu. Kahve kültürüme güvenirim ve bunu tüm arkadaşlarım gibi Ece’de bilir. Kahvaltı sonrası kahve yapma sözü verdim. Tahmin edeceğiniz üzere kahvaltı bizim evimizdeydi.

Sabah bize geldi ve moviemax kanallarından birinde filme daldık. Kahvaltı ve kahve ikimizinde aklına gelmedi. Sonra Ece kucağıma yattı ve öylece devam ettik. Benim aklım biraz karışıktı. Teyzesi komşumuz, annelerimiz arkadaş hatta büyük kuzeni benim, küçük kuzeni kardeşimin arkadaşıydı. İleri gitmenin bazı bedelleri olabilirdi. Komik sahnelerde elleriyle bana dokunuyor, gülmeyi biraz abartıyordu. Su almaya kalktım ve döndüğümde koltukta oturur pozisyondayken yanağından öptüm. Sonra bir daha öptüm ve sonra tekrar öpmek isterken yüzünü bana döndü. Öpüşmeye başladık. Ece iyi öpüşüyordu ve gerçekten tahrik olmaya başladım. Odana geçmek istiyordum dediğinde işlerin kontrolden çıkacağından emin olmuştum ve itiraf etmeliyim kaygılarım bir anda yok oldular. Eceyi odamda duvara dayadım ve boynunu öpmeye, öperken dilimi kullanmaya başladım. Ondan sesler geldikçe ben daha da tahrik oluyordum. Sertçe çevirdim, saçlarını kaldırıp ensesini yalamamdan bir hayli etkilendi. “Beni bu kadar istediğini bilmiyordum” dedi. Bende evet istiyorum dedim ve devam ettim. İşin aslı şu ki; ona bu gözle hiç bakmamıştım ve şu an bu durumda olmamızdan benim kadar en az o da sorumluydu. Tişörtünü yukarı kaldırdım ve sırtını öperek devam ettim. Sonra südyeninin kopçasını çözdüm, tişörtüyle beraber çıkardım. Göğüsleri duvara değdiğinde ay diyerek kendini geri itti, benden kurtuldu ve yatağa uzandı. Üzerine çıktım ve göğüslerini emmeye, göğüslerinden karnına dilimle yalamaya devam etttim. Ben artık tamamen seks moduna girmiştim fakat Ece ısrarla pantalonunun düğmesini açmama izin vermiyordu. Göster ama elletme aşamasını geçmiş, ellet ama seks yapma kıvamındaydı durumumuz. Düğmesini açmak isterken eliyle kemerini tuttu. Evet seks yapmayacaktık bu basit bir seni merak ediyorum ve öpüşmek ikimiz içinde yeterli pozisyonuydu.

Yanına uzandım ve neden seks yapmak istemediğini sormadım! Güzel öpüşüyorsun diyebildim. Cevabı “Sende” oldu. Bu mesajlaşma olayı nerden çıktı dedim ve cevabı canım seni istedi oldu. Gülüştük. Döndü ve üzerime çıktı. Bir kaç dakika daha öpüştük. Kız tam bir öpüüşme manyağıydı ve bu uzayan ön sevişme açıkçası son bulmayacak gibiydi. Aramızda birkaç yaş olmasının verdiği güvenle beni kendi yaş grubundakilerle karıştırma, hadi seks yapalım ve birbirimizden keyif alalım dedim. Nazlı bir ses tonuyla bilmiyorum derken elini tutup şortumun üzerine koydum. Muhtemelen biraz sonra yapacağımız seksi bu hareketime borçluyum. Eliyle şortumun üzerinden penisimi tuttu, Eliyle oynuyor ve benim düğmesini açmama müsaade ediyordu. Fazla zamanım yok biraz sonra özel ders vermeye gidicem dedi. Hızlanmam gerektiğini anladım. Üzerine çıktım. Tişörtümü çıkardım ve şortumu sıyırıp penisimi dışarı çıkardım. Teni gerçekten zevkliydi. Eliyle sıkıca kavramıştı. Pantalonunu aşağı indirdim ve tamamen çıkardım. Külodunu çıkarmamı istemedi. Israrcı olmadan içine girmeyi denedim ama külot oradayken misyoner pozisyonu bile olmayacak gibiydi. Külodunu sertçe çektim. O da buna direnemedi. Üzerine yattım ve penisimi tutup yavaşça içine girdim. Zamanımız yoktu ve oral seks vakit kaybı olacaktı. Zaten yeterince ıslaktı. İçi sıcacıktı.Beni zorla kendine çekiyor öpüşmeye çalışıyordu fakat bildiğiniz üzere misyoner pozisyonu bir nevi şınav çekme pozisyonudur. Beni o kadar aşağı çektiği için yeterince hızlanamıyordum. Bir kaç defa uzaklaşmaya çalıştım ama ısrarla boynumdan beni aşağı çekti. İçimden madem seks yapıyorsun neden adam gibi yapmamıza müsaade etmiyorsun diyordum Ece’ye. Yaptığımız şey seks değil seks yapmaya çalışmaktı. Ancak bu bile gerçekten zevkliydi. Ece seks konusunda tecrübeli değildi fakat tatminkar bir ten uyumu vardı. Birkaç dakika bu şekilde çabaladıktan sonra kol saatine baktı ve geç kalıyorum çıkmalıyım dedi. Boşalıcam o zaman dedim ve zorla boynumu saran kollarından kurtuldum. Baya hızlanmıştım. Ece inliyor “hızlı sik beni” diyordu. Gülsem mi gözlerinin içine bakarak boşalmaya çalışsam mı bilemedim fakat devam ettim. Tabii az sonra karnına boşaldım. Eliyle spermleri karnına tutmaya çalışıyor, yandan akıyor peçete getir bana diyordu. Ece kendisini hızla temizledi. Giyindi, özür dilerim öğrencime yetişmeliyim dedi ve çıktı.

Kullanılmış gibi hissettim 🙂 Şaka şaka 🙂 Kısa yoldan ummadığım, hiç aklımdan geçmeyen bir seks yapmış oldum. O hafta hiç mesajlaşmadık. 10 gün kadar sonra biz hangi gün seks yaptık takvimime bakıyordum da dedi. O an da anladım ki Ece prezervatif kulanmadığım için biraz çekinmiş olmalıydı. Arada bana yarı çıplak seksi pozlarını gönderiyor. Sonrasında küçük bir oral seks maceramız daha oldu.

Sanırım keyfim yerine geldiğinde size lise son sınıfta ilk sevişme tecrübemi anlatacağım. Ben yazarken siz okurken beraber güleriz 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir