Evli intikam 1

Evli intikam 1

garip bir twitter mesajıyla başlamıştı herşey..
şimdi ise lüks bir otelin lobisinde koltukta oturmuş tedirgin şekilde benim otele giriş işlemlerini tamamlamamı bekliyordu.
bellboy odanın kapısını açıp odayı gösterirken kapnın kenarında bir an önce gitsin diye bakışlarını bellboy da hissetmiş olsa gerek fazla uzatmadan bahşişini alıp çıktı. sanırım 3 müz de o an odada ne için olduğumuzu anlamıştık.
yatağının karsısındaki koltukta üzerindeki kumas pantolonu ve gömlegi ile kucağında çantası ve tedirgin oturuşu ile sanki bir an önce kalkmak ister gibi duruyordu.daha önce ilk defa olacak böyle bir sey dediğinde belki de doğruyu söylüyordu. Biraz rahatlamasını istediğimden kucağındaki çantayı alıp masanın üzerine koyup bişi içmek ister misin diye sordum. yok içmiyim dediğinde odadaki gergin hava beni bile germişti.
Artık başlamanın zamanı gelmişti belk**e. önünde durup elinden tutup koltuktan ayaga kaldırdım gözlerimle tüm vucudunu yukarıdan asagı inceleyip “resimlerden daha güzelsin” dediğim de “teşekkür ederim” dedi.
burada olmaktan ötürü pişman mısın die sordugumda şimdilik nhayır diye cevap verince yaklasıp hafifce dudaklarına bir öpücük kondurdum.hafifce dudaklarımı geri cekip bu sefer daha uzun süreli dudaklarını öpmeye başladıktan ksıa bir süre sonra karşılık vermeye başlamıştı.

Kollarımı ona sarıp belinden kendime dogru iyece çektiğimde havaya girmeye başlamış olacak ki kollarını boynuma doladı ve artık dilini de kullanarak öpüşüyordu.

kocası uzunca bir süredir yurtdısında calısıyordu çok nadir olarak ziyarete geliyor kesin dönüşü ne zaman yapacağı konusunda ki belirsizlik herseyle kendi mücadele etmek zorunda kalmaktan ötürü yorulduğunu güvenecek kendini bırakabilecek bazı seyleri düşünmeden sorumluluk hissetmeden biraz zaman gecirmek istediğini uzun uzun anlatmıştı bana. bun şeylerin içinde seks olduguda çok açıktı zamanla konuşurken bu tedirginliği gitmiş sertçe sikilmeyi istedigini uzun uzun anlatmıştı. kocasının kendisini aldatmasını affedemiyordu birazda intikam peşinde idi. ya da yabancı biriyle skişmeyi kcoasını aldatma dürtüsünü aldatma intikamı olarak göstermeye calısıp kendini avutmak istiyordu.

Öpüşürken vucudumu iyice ona yaslamıs vucut hatlarımı özellikle penisimin sertliğini hissettirmeye calısıyordum. boyu biraz kısa oldugundan tam vaginasına denk gelmese de göbek kısmına değdirdigini ve hissettigini arada gözlerini kaydırarak pantolonumun önüne bakmasından fark etmiştim.

öpüşürken elini tutup skimin üzerine koyup dokunması için bastırdıgım da duraksamadan pantolonumun üzerinden oksamaya ve sıkmaya baslamıstı bu arada üzerindeki gömlegin dügmelerini çözmeye başlamama boynunu öpmeme sadece hafif kesik hızlı soluyarak karsılık veriyordu.Siyah sütyeninin yeni oldugu ilk defa giyildiği kokusundan belli oluyordu oda hazırlıklı gelmişti.

basından saga dogru bastırtıp skimi yalaması için egilmesini belirtmeye calıstıgımda anlamsızca bakısları ile karşılaştım kulagına yalamayacak mısın dedim, hafif gülümseyrek neyi dedi, daha konuştugumuz gibiydi duymak istiyordu dirty talk u seviyordu “skimi yalamayacak mısın “dedim “isterimmm” şeklinde gülerke bir cevapla diz çöktü ve pantolonumu çözmeye basladı önce gömlegimi pantolonumun içinden cıkardı ve kemerimi çözmeye basladı yardımcı olmak için gömlegimi kendim basımdan sıyırıp çıakrıdm belden yukarım cıplaktı artık pantolonumun önünü acmıs boxerımın üzerinden penisimi oksuyordu onuda sıyırıp aletimi dışarı cıkardı ve eliyle basına dokunuyordu. aletim semsert olmustu basının üzerinden hafifce ıslandıgı zevk sularımın aktıgı parlak görüntüsünden belli idi.
bir süre iki eliyle dokunup oynadıktan sonra “al artık sunu agzıan “diye sertce söylemem onu olducka tahrik tmiş olacak ki birden agzına soktu ve yalamaya basladı. güzel yalıyordu 25 yas üstü kadınları bu yüzden seviyordum ne yi nasıl yaapcaklarını gayet iyi biliyorlardı. kısa sürede hemen hemen hepsini agzına almaya baslamıs ve belli bir ritim tutturmustu. odadaki aynadan bu görüntüyü bir süre izledim oldukca hosuma gitmişti.

Kızıl sacları kasık bölgemi tamamen kapadıgından skimin agzıan giriş çıkısını görmeiyor sadece hissediyordum. basını hafifce yana cevirip saclarını yanagının kenarından arkasına dogru toplayıp elimle saclarını tuttum. penisim agzında iken gözlerini yukarı cevirip yüzüme bakarak yalamaya devam etti, ne yapacagımı anlamış gibiydi.

Artık ona hissettirmenin zamanı gelmişti. sacını ellerimle tutup kafasını iyice kendime ilk çektigimde penisimin bogazına kadar degdiğini hissetmiştim, bogulacak gibi bir an boguk bir ses cıkarsada kaçmadı, sadece gözlerini gözlerime cevirip baktı. “böyle istemiyor muydun, aylardır skini boğazıma kadar almak istiyordun al bakalım” dediğimde devam et der gibi baktı. artık sacındna tutmus agzına sokup çıkarışları ben kontrol ediyor dilediğim kadar sokuyor dilediğimde cıkarıyordum.müthiş iyi ve güclü hiseettiriyor kendimi onun ve dünyanın efendisi olarak görüyordum…

devamı.. talebe göre..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir