Eniştem, Annem ve Ben

Eniştem, Annem ve Ben
Merhaba Seks hikayesi okuyucuları,

Öncelikle kendimden bahsetmem gerekirse Ben Gizem 22 yaşında Türbanlı bir kızım Almanyanın Münih kenti yakınlarında küçük bir kasabada doğdum ve burada yaşamımı sürdürüyorum ailemden bahsedecek olursam annem ve ablalarımın hepsi türbanlı bir ablam hariç annem 55 yaşında, 1 abim ve 4 ablam var. Ablalarım sırayla 37,35,31 ve 29 yaşında abim ise 25 yaşında babam bizi 5 sene önce buraya iltica etmiş bir Suriyeli kadın için bizleri terk etti. Yani anlayacağınız üzere annem bayağı azgın bir kadın 6 çocuk doğurmuş birisi buna 5 senelik dulluk ta eklenince, anlatacağım olay annem ile ilgili ben 18 yaşındayken gerçekleşecekti. Herşey bir gün okuldan eve erken gelmem sayesinde ortaya çıktı.
Kendime ait anahtarım olduğundan her zaman ki gibi okuldan çıkıp eve geldiğimde anahtarımla içeriye girdim, girdiğim anda da bir acayiplik olduğunu hemen sezdim.
Annemin odasından çığlığa benzer zevk iniltileri geliyordu.
Yeter artık boşal dayanamıyorum artık diye, yaklaştığımda ise şaşkınlığım iyice arttı kapı aralıktı ve içerde büyük ablamın kocası Murat annemi domaltmış sikiyordu hızlı bir şekilde gözlerime ve kulaklarıma inanamıyordum.
Ne yapacağıma karar vermeliydim ya bağırarak içeri girip ikisini de rezil edecektim yada durup izleyecektim.
Tam o sırada eniştem Murat(41 yaşında bu arada) daha gizemide siktireceksin bana orusbu kaynanam diyerek daha sert sikmeye başladı o lafı duyar duymaz bende film koptu elim kendiliğinden feracemin üzerinden amıma gitti kendimi okşamaya başladım biraz sonra asıl şoku yaşadım eniştem sikini annemden çıkarınca götünden siktiğini farkettim çok kalın bir yarrağı vardı eniştemin, şiddetli bir şekilde boşaldım tabi çıkardığım seslere dikkat edemediğim içinde beni fark ettiler.
İkiside hemen toparlandı ve ben hemen üstte çıkarak ikisinide herkese anlatacağımı ne kadar rezil insanlar olduklarını söyleyerek bağırıp çağırdım.
Annem çaresizce birşeyler izah etmeye çalışırken eniştem kolumdan tutarak yatağa fırlattı beni ve kapıyı içerden kilitledi kaçmamam için.
Bu sefer anneme dönerek bununda zamanı geldi eğer bunu bugün burda sikmezsem herkese bizi anlatır rezil eder annemde sadece kızlığına dokunma lütfen diyebildi.
Çok çaresizdim hiç birşey yapamıyordum çırpınmaktan başka,
Bir çırpıda beni baştan aşağı soydu sonra telefonunu getirip her yerimin resimlerini çekti birine anlatmam halinde bu resimleri bütün herkese göstermekle tehtid etti.
Çok korkuyordum daha önce hiç bir şekilde bir tecrübem olmamıştı her hangi biriyle, sadece okulda bir alman arkadaşımın kucağında dudaktan ateşli bir şekilde öpüşmem dışında ama sadece yaşadığım o kadardı.
Şimdi ise bir erkeğin önünde çırılçıplaktım ve o kişi eniştemdi, artık her şeyi oluruna bırakmaktan başka bir çarem yoktu o sırada eniştem utanacağımı düşündüğünden annemi dışarı çıkartıp kapıyı tekrar kilitledi.
Dudaklarımdan başlayarak vücudumun her yerini yalamaya öpmeye başladı yavaş yavaş kendimden geçiyordum amıma dilini değdirdiğinde zevkten ölüyorum sandım ateşli bir şekilde amımı yalamaya başlar başlamaz ikinci kez boşaldım bir süre boşalmamı izledikten sonra eniştem beni yüz üstü yatağa ters çevirerek hafifçe domalmamı sağlayarak önce götümün yanaklarını sonrada deliğini yalamaya başladı açıkça söylemem gerekirse bu kadar zevk alacağımı bilseydim bunları kendi isteğim ile daha önceden kesin yaşardım.
Sonrada daha önce annemi götünden siktiği için yanında bulunan anal kremi götümün deliğine yedirmeye başladı önce bir parmak sonra ikinci daha sonrada üçüncü parmağını sokarak deliği iyice genişletti arkadaşlarımdam duyduğum kadar acı duymuyordum sonradan öğrendim eniştemden kremin soğutucu ve o bölgeyi uyuşturucu özelliği varmış.
Sıra koca yarrağını sokmaya gelmişti çok heyecanlanıyordum benim için ilklerin günüydü o gün
Ve yavaş yavaş girmeye başladı başı girer girmez büyük bir çığlık attım annem kapıdan herşeyin yolunda olup olmadığını sordu enişteme, eniştemde artık küçük baldızının arkadan da olsa kadın olmaya başladığını ve çok zevk alacağını ikimizi de bundan sonra aynı yatakta yan yana sikeceğini söyledi anneme, sonrada eniştem sikmeye başladı yavaş yavaş sabırla sokuyordu koca yarrağını(ilk defa canlı yarrak gördüğümden çok büyük sanıyordum sonradan okulda yaşadıklarımdan sonra fazla büyük olmadığını anladım onuda bir başka hikayemde anlatırım inşallah)
Tam durmaksızın yarım saat sikti ve sıcak sıcak döllerini içime akıttı, beni bir kere götten sikerken bir kerede amından tekrar yalayarak boşalltı canım eniştem, o gün 1 saat içinde tam 4 defa boşaldım inanılmaz bir gündü benim için.
Diğer günlerde eniştem annem ve beni hem aynı yatakta hemde ayrı ayrı sikti
Halende sikmeye devam ediyor üçümüz de hayatımızdan memnunuz bakireliğimi kocama saklıyorum ama evlendiğimde götümün deliğini görünce anlar herhalde çünkü 4 senede başka yarraklarda girdi o göte girmeyede devam ediyor
Herkese bol sikişli günler diliyorum
(Gizem 22, Y Münih)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir