Arşiv Şubat 2020

Resmen Yarak Hastası Oldum! (8)

Resmen Yarak Hastası Oldum! (8)
İşyerine vardığımda, halimden ya da halsizliğimden arkadaşlarım o saate kadar boş durmadığımızı anlamış, imalı bakışlar ve laf atmalar şeklinde benimle eğleniyorlardı. Ama onlar bunları bana Eyüp yaptı sanıyorlardı. Bu durumda bile beni erkek arkadaşı bile olsa yabancı bir erkekle yatan basit bir kız gibi görüyorlardı, ya da bana öyle geliyordu bilmiyorum. Hele bir de erkek arkadaşımı gönderip onun evinde ev arkadaşına evin her tarafında haykırarak kendimi siktirdiğimi bilselerdi neler düşünürlerdi bilmem. Bir taraftan bunları düşünüp kendimi ucuz bir orospu gibi görüyordum, ama bundan garip bir zevk alıyordum. Bir süre o şekilde mağazada kaldıktan sonra ben birşey demeden müdür bey çağırıp, çok kötü göründüğümü, istersem gidip dinlenebileceğimi söyledi. Ben de işten çıkıp eve gittim.

Daha sonraki günler ev konusunda Eyüp’ten bir geri dönüş olmadı. Daha doğrusu hiç aramadı. Acaba Osman aramızda geçenleri ona anlatmış mıydı? O kuşku ile ben de onu aramadım.

Kendime yeni bir yer bakmaya başladım. Ve okula daha yakın bir civarda bir ev buldum. Ben aslında rahat hareket edebilmek için tek başıma bir ev tutmayı planlıyordum. Ama ev bulmak çok zor, bulunanlar da çok pahalıydı. Sonunda, okulu sene sonunda bitecek, sürekli de şehir dışında çalışan birinin yanına yerleştim. Faturalar bana ait ve kirayı bölüşmek üzere anlaştık. Sınav zamanı gelmek üzereyken o eşyalarını bir odaya kilitleyip gitti. Ev bana kalmıştı. Bir nevi yalnız eve çıkmış gibi oldum.

Yeni çevremde daha rahattım, hem beni tanıyan kimse yoktu, hem her çeşit insan vardı. Ben de kendimle ilgili birkaç değişiklik yapmaya karar verdim. Biraz daha cesur kıyafetler aldım, kısa etekler, seksi iç çamaşırlar, hayatımda ilk defa giyecek olduğum taytlar. Tayt giymekten oldum olası hep utanmışımdır, giyemem diye düşünürdüm hep, ama artık kabuğumu kırıyordum.

Evi bulma, taşınma yerleşme derken hiç cinsel birşey yaşamamıştım. Ben de kendi küçük oyunlarımla kendimi avutuyordum. AVM’lerde ve sokaklarda yeni kıyafetlerimle dolaşıyor, milletin bana bakmasından zevk alıyordum. Bir keresinde lavaboda taytımı çıkarıp altım çıplak üstümde sadece kabanla gezmiştim AVM içinde, dışarıda, eve giderken önümde kimse yokken kabanımın önünü açıp kendimce oyunlar oynuyordum.

Bir gün ders çıkışı bölümün önünde Osman’ı gördüm. Rastlantı olamazdı, onların bölümle aramızda oldukça mesafe vardı. Arkadaşlarımdan ayrılıp yanına gittim, selamlaştık, birşeyler içmek üzere bir kafeye oturduk. İkimiz de aynı mevzuyu konuşmak istiyorduk, ama lafı geveliyorduk. Derken Osman mevzuya girdi. Bu kadar zaman hep beni düşündüğünü, kaç kere aramak istediğini ama rahatsız etmek istemediğini, benim yanlış anlayacağımı vs. düşünerek bu kadar beklediğini, ama artık bir adım atması gerektiğine karar verip karşıma çıktığını falan anlattı.

Bu şekilde konuşması, böyle düşünceli davranması beni ona daha da bağladı. O gün evinde konuşmalarıyla beni çok etkilemiş ve onu gerçekten arzulayarak birlikte olmuştum. Yine konuşmalarıyla beni etkilemiş o anlattıkça ona hayranlık duyuyor ve onunla sikişerek ve özellikle götümün bekaretini de ona vererek doğru olanı yaptığımı düşünüyordum.

Beni çok arzuladığını, tekrar bir araya gelmemizin mümkün olup olmadığını sordu kibarca. Onu ne kadar istesem de evime çağırmak istemiyordum, o yüzden gerekli ayarlamaları yapabilirse olabileceğini söyledim. Hafta sonu Eyüp’ün okuldan bir turla Çanakkale gezisine katılacağını, Burak’ın da evde olmayacağını söyledi. Ev iki gün boyunca bizim olacaktı, ben de işyerine gidip Eyüp’ün katılacağı geziye katılmak istediğimi söyleyerek izin aldım. Cuma akşamı buluşacaktık.

Ben sabahtan duşa girip her yerimi güzelce temizledim, kıyafet seçmeye kalmıştı iş. Birçok şey denedim, karar veremiyordum. Farklı kıyafetler götürüp orda fantaziler denemeye karar verdim. Tam üstümü giyerken birden vazgeçip her şeyimi çıkardım ve çıplak bedenime kabanımı giyerek evden çıktım.

Eve vardığımda Osman beni kapıda karşıladı. Bir an göz göze geldik ve aynı anda birbirimize yumulduk. Halbuki tüm haftasonu beraber olacaktık, neydi bu acelemiz? Ama uzun zamandır bunu beklediğim ve buraya sevişmeye motive olmuş bir şekilde geldiğimden, kıtlıktan çıkmış gibi birbirimize saldırdık. Bir taraftan deliler gibi öpüşürken, Osman kabanımın üstünden her yerimi mıncıklıyordu. Kalçalarıma ulaşmak için kabanın eteğini yukarı sıyırdığında çıplak götümle karşılaşınca geri doğru çekilip bana imalı imalı baktı. Ben de gülerek karşılık verince hızla kabanımı çıkardı ve Osman’ın karşısında çırılçıplak kaldım. Ben de Osman’ı hızlıca soydum ve bu arada yatağa geçtik.

Osman’ı yatağa sırtüstü yatırdım ve kocaman sikini elime aldım. En son sevişmemizde yaptığım oral seksi beğenmişti. Şimdi yine biraz sonra amımı ve götümü dağıtarak beni zevkin doruklarında gezdirecek olan yarağa karşı görevimi yerine getirmem gerekiyordu. Önce elimle biraz sıvazlayıp hareketlendirdikten sonra ağzıma aldım. Küçük öpücüklerle başını ağzıma alıyordum, taşaklarının oradan başına doğru yalayarak çıkıyor, zirveye ulaştığımda ağzıma alıyordum. Bir süre sonra elimle sikini sıvazlarken taşaklarını ağzıma alıp emmeye başladım. Bu Osman’ı oldukça zevklendirmiş, adeta kendinden geçirmişti. “Harikasın orospum benim, işini çok iyi yapıyorsun, bitirdin beni!” diye inliyordu.

Biraz sonra Osman’ın boşalacağını anlayınca sikini tekrar ağzıma aldım. Osman boşalmaya başladığında yarağını ağzıma güzelce yerleştirmiştim ki bir damlasını bile heba etmemek için. O koca siki güzelce elimle de sıvazlayarak bütün menilerini ağzıma boşalmasını sağladım. Osman’ın yüzünde o harika patlamadan aldığı zevki görebiliyordum. Görevimi başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyordum. Şimdi o koca yarak tarafından evirile çevirile, bağıra bağıra, hem amımdan hem götümden doya doya güzelce sikilmeyi hak etmiştim.

Osman kendine geldikten sonra bir çırpıda beni altına aldı ve bacaklarımın arasına yerleşti. Amım vıcık vıcık olmuştu zaten, Osman amıma yumuldu ve zevk sularım arasında adeta amımla öpüşmeye başladı. Arada dilini içime sokuyor beni çıldırtıyordu. Diliyle beni sikiyordu. Zevkten boşalmak üzereydim, ama içime o siki almadan boşalmak istemiyordum. Osman’a, “Aşkım n’olur içime gir artık, ne zamandır o yarağının hasretini çekiyor amım!” diye inlemeye başladım. Osman da durumu kavradı, ama bir türlü bırakmıyordu amımı, ben boşalmamak için kıvranıyordum, Osman ise beni yalvartmak istercesine dilini amımda gezdiriyordu.

En sonunda Osman’ı geri ittim ve o ayakta dururken önünde diz çöktüm. siki tam önümde tüm heybetiyle duruyordu. “Aşkım ne olur sik beni, sok şu koca yarağını içime, dağıt beni!” diye yalvarmaya başladım. Arada sikini öpüyor, ağzıma alıyordum, Osman durumdan oldukça memnun benim yalvarmamı istiyordu. Ben kendimden geçmişçesine, “Erkeğim benim, nolur o koca yarağınla beni doyur, amımı götümü dağıt, götümü ilk sen siktin, artık benim kocam sensin, beni orospun yaptın, sahibim sensin artık, sen ne istersen onu yaparım, ama bu orospunun ilacı o yarak!” diye yalvarıyordum.

En sonunda sikicim insafa geldi ve beni altına aldı tekrar. Sikini amımın dudaklarına değdirdiğinde amım pıt pıt atıyordu. Ben de bu halime hayret ediyorum, ama içimdeki sikilme arzusu tüm benliğimi kaplamıştı. Ve nihayet hasret bitti ve amım Osman’ımın nazlı yarağına kavuştu. Yarağını köklemesiyle beraber ben de kendimi bıraktım ve boşalmaya başladım, ama sikicim daha yeni başlamıştı ve benim boşalmama aldırmadan amıma pompalamaya devam ediyordu. Ben tekrar tekrar uyarılıp boşalıyordum, ama Osman makine gibi beni değişik pozisyonlarda kelimenin tam anlamıyla evire çevire sikiyordu…

Amımdan akan suları götümün deliğine sürüp parmağı ile götümü alıştırmaya başladı, ilk başta irkildim tabi, götüm daha bir kere sikilmiş ve onun da üzerinden uzun zaman geçmişti. O da farkına vardı durumun ve “Bu göt sahibini unutmuş galiba, ben şimdi ona hatırlatırım!” diye parmağını dibine kadar soktu. Osman beni gerçekten çok sert şekilde sikiyordu, ama ben bu acıdan garip bir haz duyuyordum. Beni umursamazca ve acımasızca, değersiz biriymişim gibi davranıyordu bana. Bu şekilde kendimi tam bir orospu gibi hissediyor ve normalde alınganlık yapacağım bu durumdan inanılmaz zevk alıyordum. Ben de havaya girmiş götümü suçlayarak, “Evet kocacığım o göt madem sahibini unuttu, ona haddini bildir, dağıt o koca yarağınla da görsün dünyanın kaç bucak olduğunu, hem götüm hem amımla artık senin kölenim Osman’ım, orospun gibi kullan beni, hırpala, parçala, cezalandır bizi!” diye karşılık veriyordum. Bilinçaltımda nasıl bir orospuluk yatıyorsa artık kendimi kaybedince kelimeler kendiliğinden çıkıyordu kontrolsüzce.

Osman daha da gaza gelerek, göt yanaklarıma şaplaklar atmaya başladı, “Orospu seniii, senin iflahını keseceğim, sen artık benim malımsın, istediğim gibi istediğim zaman istediğim yerde sikeceğim, amını götünü yaraksız bırakmayacağım!” diye bağırmaya başladı. Bu arada sikini amımdan çıkarmış, parmağıyla alıştırdığı götüme dayamıştı. “Osmanım, azıcık acı o göte, en azından ilk seferinde yavaş gir nolur, alışınca istediğin gibi kullanırsın, nolursun kocacığım, o göt zaten senin malın!” diye yalvardım, çünkü ne kadar acıyacağını ilk seferden biliyordum. Ben daha sözümü bitirmeden Osman sikini köklemişti, ‘Şak!’ diye taşaklarının götüme çarptığında, köküne kadar o koca siki soktuğunu anladım, ama inanılmaz bir acıyla bağırdım, “Ne yaptın, yırttın götümü, çıkaaar, noolur çıkaar!” diye. Kulaklarım çınlıyordu, acıdan bayılmak üzereydim, az önceki sertlikten zevk alan benden eser kalmamıştı.

Osman da durumumu anlamış olacak ki, sikini çıkarmadı ama beni sakinleştirmeye çalışıyordu. “Sakin ol aşkım şimdi geçecek, o güzel götün birazdan bu yarağa alışacak ve çıkarmak istediğimde yalvaracaksın noolur içimde kal diye!” diyerek, hem beni sakinleştirmeye hem de zevke getirmeye çalışıyordu.

Bir süre sonra götüm alışır gibi oldu ve benim de çırpınmalarım yavaşladı. Osman sinyali almışçasına sikini ileri geri yapmaya başladı, ben de inlemeye başladım acıyla. Ama Osman’ın beni takacak hali yok gibiydi, kendince bir tempo tutturmuş gidip geliyordu ve zamanla hızını arttırıyordu. Ben de zevk almaya başlamıştım. Osman bunu anlayınca, “Noldu orospum, o güzel götün yarağımın tadını aldı mı, haftasonu boyunca o götü yarrağa öyle alıştıracağım ki, birdaha asla unutamayacak, zaten yaraksız bırakmayacağım hiç, unutmaya fırsatı dahi olmayacak!” diye beni zevke getiriyordu.

İnanın içimdeki sik kadar, seks içindeki konuşmalar ve özellikle aşağılayıcı sözler daha çok zevk veriyordu bana. Ben de yeni kocamı zevklendirmek ve onu onurlandırmak için, “Sik kocacığım, o koca yarağını içimden hiç çıkarma, amım götüm senin emrinde artık, onları bu koca sikinden mahrum etme, keşke iki tane sikin olsa da amımı götümü aynı anda siksen, birini sikerken bile öbürü boş kalmasa!” diye karşılık veriyordum. Bunun üzerine kocaman sikini götümden çıkarıp amıma soktu, sonra tekrar götüme. Bu şekilde bir amıma bir götüme sokarak bir süre siktikten sonra, kafamı çevirip sikini ağzıma soktu, belli ki boşalacaktı, ben ağzıma alıp emmeye başladım, ben ta boğazıma kadar aldım ki bir damlasını bile heba etmeyeyim diye, ama Osman boşalırken ağzımdan çekti sikini ve suratıma boşalmaya başladı…

Yüzüm, saçlarım, hep döl olmuştu. Osman, “Şimdi tam bir orospu oldun işte, benim orospum!” diyerek güldü. Ben de, “Sen bana bu zevki yaşattın ya, ben artık senin kölenim, ne istesen yaparım. Beni karın gibi kullanabilirsin, ki ben seni rahat bırakmam zaten!” diyerek onun gururunu okşadım. Bunu hak etmişti.

Ne kadar zamandır sevişiyorduk bilmiyorum, ama çok yorulmuştum. Yüzümdeki dölleri bile yıkamaya kalkmadan pelte gibi yatağa yığıldım kaldım…

[Elif]

bir macera

bir macera
selam hikaye okuyucuları bende bu hikayeleri okuduktan sonra benimde yşadığım güzel anımı anlatma kararı verdim hikayede adın geçen lerin dışında hepsi gerçektir adım mehmetistanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum her zaman olduğu gibi eve geldiğim zaman intenet başına geçer tanışa bildiğim güzellerle sohbet ederim önceden tanıştığım ayça ismindeki güzel bayanın açık olduğunu gördüm evli olduğunu ve yaşayamadığı fantazilerini anlatmaya başladığında andan itibaren benim ofaklık uyanmaya başladı o anlattıkca ben onunla olmak için can atıyordum müsait bir ortamda ben ona seninle tanışmak istediğimi ve benimde yşayamadığım fantazilerimden bahsettim isterse buluşabileceğimizi birbirimizi daha yakından tanıma fırsatı bulabileceğimizden bahsettim bazı çekinceleri olduğunu ama yinede seninle buluşmak istediğini söyledi ve karar alarak müsait birgün randevulaştık randevu yerine gittiğimde karşıma çıkan bayanın nasıl biri olduğunu merak ederek buluşma noktasında beklemeye başladım leventte bir parkta buluştuk üzerinde göğüslerini belli eden bir bluz ve dar bie etek vardı saçları uzun ama düzenliydi oturduk yine sohbet anında konu sekse geldi ve onunda çok istediğini anlatınca oturduğu site 10 dakika uzaklıkta olduğunu ben girdikten sonra güvenliğe ismini vererek televizyon tamircisi olarak geldiğini söylüyecektim tam diyerek yaptığımız planı uyguladık evinin kapısının önüne geldiğimde kalbim hızlı atmaya başladı o heycanla zili çaldım kapıyı açtığında inanılmaz manzarayla karşılaştım üstünde saten bir elbise altana geydiği tanga belli oluyor ve beni o manzara aşırı derecede tetikledi ve içeri girerek hemen dudaklarına yapaıştım bir vantuz gibi emmeye başladım elimlede göğüslerini uvarak onu okşuyordum hemen kanepeye otırarak bacaklarını iki yana açtı bende bacak arasınna yamularak amını kilodunun üzerinden yalamaya başladım bende hemen üzerimdeki leri atarak şortumla kaldınm ayça hanım benim yarağı eline alarak 31 çekmeye başladı ağzına alıyor beni azdırmaya başladı bende boşdurmuyor kilodunu çıkarak yeni temizlediği amını zevkle yalamaya başladım aahhhhhhhhhh ooooooohhhhhhhhhh seslari altında ilk postayı ağzına akıttım menilerimi hiç ziyan etmeden iştahla hepsini yutttu tekrar yarağımı yalayarak kıvama gertirdi 69 pozisyonu alarak amının sularını zevle yutuyor bir parmağımlada götüne sokuyordum şimdi sıra amına sokma vakti geldi ve ben uzanarak yarpın kafasını yavaş yavaş içine almaya başladı bir anda hepsini içine alarak oturup kalkmaya başlayarak zevk denizinde yüzmeye başladık mbende boş durmuyor göğüslerini okşuyot dilimle ucu sertleşmil fındık tanesi gibi omuş meyvenin tadına bakıyordum öyle en aşagı yarım saat sik,iştik ben bu sefer götten sikmek istediğimi söylüyünce oradan kocasına bile vermediğini ama ilk olarak senin açmanı istiyerek köpek pozisyonu alarak amından akan zevk suyunu gö t deliğine sürerek ve küçük deliği ni parmak layarak iki parmağımı götüne soktum daha sonra odadan krem alarak götünün içine iyice yedirerek hazır kıvama getirdim yarağımın kafasını azda olsa soktum bağırmaya başladı lütfen yavaş diyerek ağlar pozisyonunda cm cm içine girmeye başladım hepsini soktuktan sonra gitip gelemye başlayarak 10 dakika p pozisyonda siktim tam akacağı zaman içinemi ağzına akıtayım diye sorunca içime akıtma lütfen ağzıma akıt diyerek bir anadan pompalamaya devam ettim bir elimlede amını parmaklıyordum sonra götünden çıkararak ağzına akıttım güzelim hiç bir damlasını ziyan etmiyerek yuttu biraz dinlendikten sıonra banyao yaptık tabi ordada rahat durmadım ve ayrılık vakti gelince tekrar görüşmek dileğiyle öpüştük ve ondan sonraki günlerde tetrar o unutulmaz anları yaşamaya devam etttik taki kocasını tayini çıkana dek ama şu bir gerçek onu hiçbir zaman unutmayacağım benimle tanışmak isteyen olgun ve seksi bakımlı bayanlar çekinmden rahatlıkla arayabilirsiniz msn adresim serdar35@windowslive.com sizlere msn me geldiğinizde sürprizim var özel davetlimsiniz görüşmek dileğiyle……

ALINTIDIR

Komşum nazana her deliğinden bastım..

Komşum nazana her deliğinden bastım..
Adım Hakan. Bursa’dan 32 yaşında evli bir erkeğim. Anlatacağım olay 2004 Eylül ayında gerçekleşti. Oturduğumuz apartmanda yan dairede oturan

Barbaros ve Nazan ile çok sık olmasa da ailece görüşürdük. Barbaros işi nedeniyle genellikle ayın 1 haftasını yurt dışında geçirirdi. Eşi Nazan ise ev hanımı olup kumral , vücudu ve yüzü güzel seksi bir hanımdı. Ama ona hiç başka bir gözle bakmamıştım.

Bir cumartesi gecesi geceyarısından sonra lavaboyu kullanmak için banyoya girdiğim sırada, banyonun havalandırma penceresinin açık olmasından dolayı yan daireden gelen su sesleri ile beraber azda olsa konuşma ve inleme sesleri duydum.

Havalandırma penceresine doğru yaklaştım ve sesleri dinlemeye başladım. Sesler açıkça bir çiftin sevişme sesleri idi. O an aklıma Barbaros’un yurt dışında olduğu aklıma geldi. Sanırım Nazan onu aldatıyordu ama emin olmam lazımdı. Pencere küçük olduğu için kafamı uzatıp onların penceresinden bakmam imkansızdı ama onlarında penceresinin açık olduğu gözüküyordu. Hemen odaya koşup kameralı cep telefonumu

aldım ve pencereden elimi uzatıp diğer pencereye doğru tutup kayıt tuşuna bastım. Bu arada inleme sesleri iyice artmıştı. Yaklaşık 2-3 dk. kayıt yaptıktan sonra görüntülere baktığımda yabancı bir erkeğin Nazan’ı duşun altında siktiğini gördüm. Nazan’ın suratı görüntü pek net olmasa da belli oluyordu. O an bu görüntüyü ne yapacağım diye düşünürken, gördüklerimin ve duyduklarımın etkisi ile Nazan’a şantaj yapıp onu sikmeyi kafaya koydum.

Ertesi gün Pazar olduğundan akşam üstü maç izleyeceğim diye evden çıktım ve aşağıya iniyormuş gibi yaptıktan 1-2 dakika sonra Nazan’ın kapısını çalıp önemli bir şey konuşacağım diyerek içeri girdim. Nazan’a Barboros’un nerede olduğunu bildiğime rağmen nerede olduğunu sorunca kendisi bana 3 gündür yurtdışında olduğunu söyledi. Bende ona banyodaki sesleri duyduğumu ve onun gelmiş olabileceğini düşünerek geldiğimi söyledim. Bir an yüzü kıpkırmızı oldu ve bana evli arkadaşlarının dün kendisinde kaldığını,

seslerin onlara ait olduğunu söyledi. Ben hemen telefonumu çıkartıp Nazan’a bu görüntüler öyle demiyor ama diyerek görüntüleri ona izlettim. Nazan o an resmen şoka girmişti. Bana Barbaros’a söyleme diyerek yalvarmaya başladı. Bende ona bunun kendisine bağlı olduğunu benimle arada sırada sevişirse söylemeyeceğimi söyledim. Başka çaresi yoktu. Para teklif etti ama ben kabul etmedim.

Bana kocasının kendi ile yeteri kadar ilgilenmediğini bu yüzden başka bir erkekle ilişkisi olduğunu söyledi. Adam 6 aydır Barbaros yurt dışında olduğu zaman gelip Nazan’ı sikiyormuş meğer. Nazan’a içeri gidip üzerine seksi bir kıyafet giyip yanıma gelmesini söyledim. 5 dk. sonra yanıma geldiğinde üzerinde çok seksi kırmızı bir kombinezon vardı.

Hemen ayağa kalkıp Nazanla salonun ortasında öpüşmeye başladık. İlk başta biraz soğuk öpüşse de zamanla dillerimiz birbirine iyice girmeye başladı. Bir elimle kalçalarını okşuyor diğer elimle göğüslerini sıkıyordum. Kombinezonunu çıkartıp göğüslerini okşamaya, boynunu öpmeye ve sonra aşağı inip göğüs uçlarını emmeye başladım. Nazan zevk almaya başlamış ufak ufak inlemeye başlamıştı.

Göbeğini de yaladıktan sonra kırmızı saten külotunun arasından amını yalamaya başladığımda Nazan zevkten uçmaya başlamıştı bile. Hemen onu kanepeye yatırıp külotundan kurtuldum ve amınla ilgilenmeye tekrar başladım. Amı traşlı ve mis gibi kokuyordu. Saatlerce yalayabilirdim. Parmaklarımı ve dilimi içine soktukça Nazan iyice inlemeye ve kıvranmaya başladı ve bir süre sonra müthiş bir şekilde orgazm olarak boşaldı.

Hemen ayağa kalkıp hadi şimdi sıra sende diyerek pantolonumu indirdim ve zaten yarım saattir kazık gibi olan sikimi yalaması için ağzına verdim. Önce eli ile sikimi sıvazlayıp başını ağzına soktu ve müthiş bir şekilde emmeye başladı. Sikimi boydan boya yalıyor sonra bir çırpıda yarısından çoğunu ağzına sokuyordu. Elleri ile taşaklarımı okşuyor ve beni daha çok zevke getiriyordu. Artık dayanacak gücüm

kalmamıştı ve bir müddet sonra kafasından tutup sikimi iyice ağzına dipleyerek sıcak döllerimi ağzının içine boşalttım. Hemen lavaboya koşup ağzını temizledikten sonra yanıma geldi. Çoğunu yutmak zorunda kaldığını ve ilk defa döl yuttuğunu , bu yüzden biraz midesinin bulandığını söyledi. Birer sigara yakıp dinlendikten sonra Nazan’ı bacak omuzda pozisyonuna getirip hala dimdik olan sikimi yavaşça

amına doğru sokup sikmeye başladım. Bir müddet bu pozisyonda siktikten sonra Nazan’ı domaltıp arkadan tekrar amına girmeye başladım. Nazan çığlık atıyor, aaahhhhhhhhh hadi sik beni, amımı dağıt, ohhhhhhh çok zevkli ohhhhhhhhh, erkeğim köküne kadar sok, sik orospunu ohhhhh diyerek zevkten zevke giriyordu. Bir müddet sonra amından çıkıp zaten daha önceden sikildiği belli olan ve fazla dar olmayan göt deliğine sikimin kaygan olmasından dolayı fazla zorlanmadan girince Nazan iyice çıldırdı.

Acı ve zevkten bağırmaya ve sik götümü, aahhhhhhh, parçala , kökle, daha hızlı, dağıt beni, bitir beni erkeğim, götüm sana feda olsun diyerek sarsıla sarsıla boşaldı. Biraz sonra bende daha fazla dayanamayarak Nazan’ı hemen sırt üstü çevirip bütün döllerimi yüzüne boşalttım. Hemen banyoya gidip duş aldık. Duşta Nazan’ı bir kez daha götünden siktim. Duştan sonra Nazanla kocası yurt dışında olduğu zaman bunları tekrarlama konusunda anlaştık ve öpüşerek ayrıldık. O gece karımı da evire çevire siktim.

Artık Nazan’ın kocası yurtdışında olduğu zaman ona ben kocalık yapıyorum. Oda bende bu durumdan çok ama çok memnunuz.

İNGİLTEREYE GÖTÜRÜRKEN GEMİDE BALDIZI SİKTİM

İNGİLTEREYE GÖTÜRÜRKEN GEMİDE BALDIZI SİKTİM
Merhabalar, adım Niyazi, 25 yaşındayım ve evliyim. Karım 21 yaşında. Londrada yaşıyoruz. Aslen ailecek Konyanın bir ilçesindeniz. İzin zamanı çoluk çocuk arabayla Türkiyeye gittik. Vardığımızın ertesi günü baldızla bacanağım hoşgeldiniz demeye geldiler. Bu arada baldız daha 19 yaşında, dehşet bir kadın, henüz çocuk yapmadı, nefis diri vücutu beni ne zamandan beri çıldırtıyordu. Baldıza karşı bir duygu düşünüyordum, fakat ya olmazsa, baldız karşılık vermezse yuvam bozulur diye içimde bir korku vardı. Evliyim, çocuklarım var, mutlu bir yuvam var, bozulmasını istemezdim.

Benim baldız bilen kişidir, her zaman kendisi konuşur, bacanağa pek laf söyleme fırsatı bırakmaz. Baldız konuyu açtı, “Niyazi abi, bizim bey iflaz etti, artık çıkar bir yolu yok, ne yapacağız bilmiyoruz, bütün ümitlerimiz kesildi, tek çare bizim İngiltereye gitmemiz.” dedi. Ben de bu işin sandıkları kadar kolay olmayacağını söyledim, “Her şeyin bir bedeli var, bu bedeli çok ağır ödersiniz. İkiniz birden aynı anda zaten gidemezsiniz. Sen burda, beyin orada baya zorluklarla karşılaşırsınız. Bu iş size en azından bir beş yıla mal olur.” dedim. “Olsun, burda birlikte aç yaşamakdansa, birimiz orda birimiz burda tok yaşamak daha iyidir.” dediler. Ben de, “O zaman baldız, ben bir çaresine bakayım, bacanağı İngiltereye getirme yollarını bir araştırayım, çaresini bulursam, her konuda yardımcı olurum.” dedim ve konu o şekilde kapandı.

Birkaç gün sonra baldızla bacanak bizi evlerine davet ettiler. Vardık. Bize tabiki izzet ikram bol. Yine İngiltereye götürme konusu açıldığında ben pek oralı olmadım. Baldız, “Ne oldu enişde, götürmeye niyetin yok mu? Bizi düşünmüyor musun yoksa?” dedi. Ben de, “Baldız araştırıyorum daha. Valla elimden gelse, bavula kor götürürüm sizi.” dedim, güldü. İzin bitimine bir hafta kala baldızlar tekrar geldiler, “Bizim iş ne olacak?” diye sordular. Ben de, “Baldız, işin en kolayı ilk seni götürmek. 5 yıl sonra da sen beyini götürürsün. Ablayın rızası olursa seni götürebilirim.” dedim. Benim hanım da, “Kocacığım madem elinde bu şekil bir fırsat varda neden denemiyorsun?” dedi. Hanıma, “Ohalde sen çocuklarla burada kal, ben senin pasaportunla bacını götürüyüm. İngiltereye varınca sana pasaportunu ve uçak bileti yollarım, sonra sen çocuklarla atlar uçağa gelirsin.” dedim. Baldızla hanım sima olarak birbirine çok bezediği için kafasına yattı, direk kabul etti. İzin dönüşümüz belliydi, baldıza o gün hazır olmasını söyledim. Dönüş günü geldi, ben baldızla bindim arabaya. Pezvenk bacanak da, “Aman bacanağım bizi haberdar et her zaman, yoldan ara sürekli.” dedi. “Üzülmeyin her yolu deneyeceğim.” dedim ve çıktık yola.

Yolda giderken baldızda sessizlik hakimdi, ama normaldi kocasından ayrılıyordu, nede olsa bir yuvası vardı. Benim kafam da geçeceğimiz gümrüklerle meşguldü. Gümrüklerden geçişi kolaylaşdırmak için Yunanistana girecektim, oradan gemiyle İtalyaya geçecektim. Türkiyeden geçerken baldıza yolun durumunu anlattım, “Baldiz şimdi senle benim enişde baldız olduğumuzu anlamamaları gerekiyor, durumu çaktırmamak için bundan sonra karı koca muamelesi olacak.” dedim. Baldız da, “Enişde ben salakmıyım, biliyom. Nerede ne gerekiyorsa ben iklime uyarım.” dedi. İpsalaya geldik, arabada sıra bekliyoruz. Sıra bize yaklaştıkça baldız daha çok heyecanlanıyordu. Tam gümrüğe geldik, önümüzde bir araba var, “Baldız dışarı çıkalım biraz.” dedim ve arabadan çıktık. Baldıza, “Baldız burda heryerde kameralar var, içerden herkesi inceliyorlar, yalandan öpüşelim de anlamasınlar.” dedim. Baldız hemen dudağıma yapıştı, önümüzdeki araba gidene kadar öpüştük, sonra bindik arabaya, sıra bize geldi. Pasaportları verdik, gümrük memuru bize bakarken, baldız elini bacağıma atmış okşuyordu. Yunanistana girdik.

“Baldız, şimdilik tamam, gemiye kadar zorluk yok bundan sonra.” dedim ve baldızı rahatlattım. Baldız, “Heyecandan altıma işeyecektim valla, bir yerde dur da çişimi yapıyım enişde.” dedi. Bir kaç km ileride sakin bir yerde tarla kenarına durdum. Baldız koşarak tarlaya girdi, dört beş metre ileride eteğini beline topladı, kilodunu indirdi ve işemeye başladı. Baldız işerken amını götünü görebiliyordum. Sikim kalkmıştı. Baldız işemesini bitirdi, kilodunu çekti, eteğini düzeltti, geldi arabaya. Yola devam ederken benden hiç bir tepki yoktu, çünkü en ufak bir hatam yuvama mal olur düşüncesi vardı. Bu arada aileme de her zaman telefonla bildiriyoruz durumu. Neticesinde gemiye binilecek yere geldik. Gemide kabinli bir oda aldım, bindik gemiye. Arabayı gemiye park edip yukarı odamıza çıktık. Baldıza, “Baldız önce sen bir duş al, sonra ben alayım, sonra da yemeğimizi yiyelim yatalım.” dedim. Sırayla duş aldıktan sonra odadan çıktık restorantta yemeklerimizi yedik.

Yemekten sonra odaya geri döndük. Artık istirahat vakti gelmişdi. Baldızı sikmeyi okadar çok istiyordum fakat bu ana kadar baldızdan en ufak bir yaklaşma yokdu bana karşı. Kabine girince, “Baldız yatak küçük, sen yat, ben yerde yatarım.” dedim. Baldız da, “Enişde ayıp olur, sen günlerdir direksiyon kullanıyon, yoruldun, sen yat, ben de yanında idare ederim.” diye ısrar etti. Ben soyundum yattım, üzerimde sadece şort vardı. Kabin çok sıcaktı, baldız da geceliğini giydi, yanıma yattı. Rahat sığalım diye benim yüzüm kabine dönük, baldız da arkası bana dönük, sırt sırta yatıyoruz. Birbirimize iyi geceler, iyi uykular diledik fakat bende uyku namına bişey yok. Baldızın sıcacık götü benim göte değdikce benim sik kalkmaya başladı. Korkudan bişey yapamıyorum, baldızı bekliyom, ilk teklif ondan gelsin diye. Baldızdan da en ufacık bir hareket yok.

Aradan yarım saat felan geçince ben yönümü baldıza döndüm. Baldız götünü sikime dayadı. Ben de uyku manasıyla, sanki karımla yatarmış gibi, ellerimi attım baldızın bacaklarını okşamaya başladım. Sikimi ağır ağır baldızın götüne bastırıyorum, baldızdan ses yok. İçimden (Şükürler olsun, bu iş olacak galiba!) deyip okşarken baldız elimi tuttu bacaklarından çekti, hemen kilotunu çıkarttı, südyenini çıkarttı ve “Deli ettin beni enişde, şimdiye kadar hep bekledim, ama senden hareket yok, sabrım kalmadı, yeter artık dayanamıyorum.” deyince filimler kopdu. Hemen başladık öpüşmeye ve sevişmeye. Baldıza, “Baldız seni çok arzuluyordum ama senden bir şeyler bekledim, yoksa yuvam yıkılır diye korkuyordum.” dedim. Baldız da, “Korkma enişde, şu an sen ve ben varız, başkalarını düşünme.” dedi.

Sonunda istediğim olmuştu, sabrın sonu selametmiş. Baldızın memelerini yalayarak o mis gibi amına indim. Amını deli gibi yaladım, iyice kudurttum baldızı. Baldız dayanamayacak hale gelmişdi, “Enişde delirtme beni, sik artık.” diye yalvarmaya başladı. Baldıza önce biraz sikimi yalattım, sonra da yavaşca amına yerleştirdim. Baldızın amı iyice kızışmıştı, siktikce amının suları akıyordu. Baldız altımda kıvranıyor, “Bitirdin beni enişde.” diyerek durmadan boşalıyordu. Ben de hızlandıkça hızlanıyordum. Sonunda boşalacağım zaman sikimi baldızın amından çıkardım ve amının üzerine boşaldım. Baldızı o gece gemide sabaha kadar siktim. İtalyada gemiden indik, yolda gittiğimiz yerlerde duruyorduk, baldızla sikişip öyle devam ediyorduk yola. Bu arada ben baldızı sikerken hanıma telefon ediyordum ‘Biz iyiz, yolculuk iyi gidiyor, merak etmeyin’ diye. Baldız kocasıyla konuşurken de ben baldızın amını yalıyordum, ben konuşurken baldız sikimi emiyordu. Ben İtalyada baldızla sikişirken herkes bizi İngilterede zannediyordu. İtalyayı sikişe sikişe dört günde anca geçdik…

Nihayet İngiltereye, eve geldik. Valizleri koyduk, baldızla hemen banyoya girdik. Baldız yıkanırken tahrik oldum, baldızın amını yaladım ve baldızı banyoda sikmek istedim. Baldız, “Bacımı siktiğin yatakda sikişelim doyasıya, bacım gelmeden.” dedi. Ben de duş aldıktan sonra yatağa girdik, evden 3 gün ayrılmaksızın baldızı sikdim. Sonra hanımın pasaportunu ve uçak biletlerini gönderdim. Hanım çocuklarla bir hafta sonra geldi. Şimdi baldız, hanım ve çocuklar beraber yaşıyoruz, ama hanımın hiçbir şeyden haberi yok. Zavallı karıcığım seviniyor ‘Bacımı İngiltereye getirdi’ diye. Bense halen fırsatını buldukça baldızı sikiyorum, ve enaz 5 sene daha sikmeye devam edecem, bacanak İngiltereye gelene kadar. Gerçi pezevenk bacanağı getirmeyi hiç düşünmüyorum ya…

Nereden nereye…

Nereden nereye…
Merhabalar, Kısaca kendimi tanıtayım 23 yaşında 1,80 boyunda bir erkeğim eskişehirde yaşıyorum ve öğrenciyim. Klasik bir öğrenci evinde yaşamaktayım.
Konumuza dönelim, bir akşam internetde dolaşırken bir hanımefendiyle tanıştık bir arkadaşlık sayfasında, hoş sohbet muhabbet,konular ilerledikçe saat’de biyandan ilerledikce konular git gide cinselliğe vuruyordu yavaş yavaş, ona eşiyle ilişkisini sorduğumda, bana kocasının hödük olduğunu ve kendisini hiçmi hiç tatmin edemediğinden bahsetmişti şaşırmıştım,ama biyandanda içimi dürtüyordu şeytan ” of diyordum tecrübeli bir bayan ” ve söyledim sonunda onu isterse tatmin edebiliceğimi. ilk başlarda biraz geri dursada gecenin ilerliyen saatlerinde bana yatakta nasıl olduğumu neler sevdiğimi sormaya başlamıştı, kendiside anlatıyordu ve benim anlattıklarımı onu etkilemiş olamlıdır ki bana seni istiyorum dedi. aslına bakılırsa bende ondan etkilenmiştim 30 yaşında bir bayandı evliydi ama vicudu cidden güzeldi,iyiden iyiye tahrik olmuştum bende, bana nerdeyse hiç orgazm olamadığını söylemişti kocasının penisi biraz küçük müş, ve aşırı erken boşalıyormuş, allahtan kendime güvenirim bu konuda penisim çok iri olmasada bence normal boyutlarda, ama işlev açısından geç boşalan bir insanım. ve bu söylemlerim karşısında iyice tahrik olmuşki bana aletini içimde istiyorum gibi beni tahrik edici ateşli şeyler söylüyordu, bende eğer güvenebilirsek bir birimize birlikte olabiliceğimizi söyledim ve konuşmaya devam ettik regl dönemiydi yeni başlamıştı 5 gün sonra düzelebiliceğini söyledi ve sözleştik 8. gün için. pazartesine denk geliyordu. ben hazırlıklarımı yapmıştım onunla buluşucağımız yere gittim ve beklemeye başladım, gelıceğim dediği saat gelmıstı kımse yoktu bıraz daha bekledım 10 dk gecsede gelmıstı merhabalastık ve evıme dogru yurumeye başladık,yolda sohbet edıyorduk,eve geldık birkaç soğuk birşeyler ıctıkten sonra yakınlaşmaya basladık sohbet ederken sigara vs vs, hafif hafif öpüşmelerimiz ateşli bir hal alır oldu ve ona içeri geçelim hadi dedim ve biranda ayağa kalktık ve deli gibi öpüşüyorduk, yatağıma uzandı üzerine çıktım, deli gibi öpüşüyorduk elleri heryerimde dolaşıyordu üzerimdekileri bianda çıkarttım onunkileride çıkartmaya başladım sütyeninide çıkarttım ve tekrar sevişmeye başladık, dudaklarından kulak memelerine, kulaklarından boynuna boynundan iri göğüslerine heryerini öpüyor kokluyor küçük ısırıklar bırakıyordum, delirmişti ve beni kendine çekti altımdakileri sıyırdı bir hamlede, aletimle karşı karşıya kaldı ve ağzına aldı hiçbirşey demeden, kafasını zorla alıyordu ağzına benimkinin kafasından bastıyordum ağzına ve iyice azmıştım bi yandan göğüslerini okşamaya devam ediyordum bir elimle eteğini yukarı sıyırdım kilotlu çorabının ve iç çamaşırının üzerinden sımsıcak halde hafif nemli vajinasını okşuyordum, ağzından çıkarttım ve onu soymaya başladım, ve iç çamaşırı kaldı üstünde dantelli siyah bir iç çamaşırıydı çok hoşuma gitmişti.. kafamı bacak arasına doğru getirdim ve göeğini kasıklarını öpüyordum iç çamaşrının üzerinden dilimle vajinasına dokunuyordum inliyordu ve iç çamaşırını ısırarak çıkarttım ayaklarından başladım yalamaya öpmeye vajinasına kadar, ve o güzel manzara karşımdaydı tertemiz ve belliki daracık bir vajinaydı.. yavaş yavaş dilimle gezinmeye başadım dudaklarında, ve klitorisine sokuldum, delirtiyordum onu artık hızlanma vaktimdi ve dilimle hızlı hızlı sulanan vajinasını yalıyordum sularını yutuyor delirtiyordum 1 parmagımı ıcıne sokup aynı zamanda gelip gidiyordum içinde delirmişti resmen kıvranıyordu ve üzerine ters çıkıp 69 oldum ona o benimkini somuruyordu resmen, bende onu delirtiyordum.. artık zamanı gelmişti, oda artık hadi becer beni diyordu bana delirmişti.. üstünden kalktım ve bacaklarını ayırdım belime doladı bacaklarını vajinasına fırça atıyordum benimkiyle, delirmişti sok artık lütfen sok diyordu yanıyordu altımda farkındaydım, ve benimkini yerleştirdim yavaş yavaş içine süzülmeye başlamıştım daha kafası anca girmişti ohh diyordu ve birden yüklendim tamamı içindeydi, gözleri kaymıştı resmen, ve hafif hafif gelgitlere başlamıştım, hızlan bebeğim diyordu bana hayvanım sik beni becer seninim diyordu, benim canım oyun oynamak istiyordu zaten, ve hızlanmıştım bacaklarını omzuma alıp içine pompalamaya başadım, ınlıyordu delırmıştı bazen çıkartıp tekrar köklüyordum ohh demesi beni dahada tahrik ediyordu.. Biranda çıkarttım içinden ve ağzına verdim deli gibi somuruyordu, önümde domalmasını istedim ve tekrar arkasına geçtim içine girdim bianda ve deli gibi pompalıyordum bu sefer kasılıyordu vajinası delirmişti. sesleri iyice yükseliyordu ve bende çok tahrik olmaya başlamıştım… ilk sefer olmasına rağmen biraz uzun sürmüştü hoşuma gitmişti devam ediyordum üstüme çıkmasını istedim içinden çıkıp yatağa uzandım ve üzerime çıktı deli gibi zıplıyordu üstümde bazen oturup dans ediyordu resmen üzerimde. ve artık boşalmama az kalmıştı söyledim, ağzına boşalmak ıstıyorum dıyordum tamam bebegım hepsını yutturt bana dıyordu ve cıkarttım ıcınden agzına verdım yalıyordu somuruyordu elıyle 31 cektırıyordu bıyandan ve gelıyorum dedım agzını actı elıme aldım ve agzına dogru fıskırtmaya basladım hepsını yuttu, ve benımkını yaladı tekrardan temızledı…. muhteşemdi devamı tabik**e var 3 kere yaptık o gün saat 6 bucukta dönmesi gerekiyordu 6da çıktı taksiyle giderim dedi. taksiye bindi ve gitti inanılmazdı. telefonum onda var bazen istiyor arıyor beni ve yapıyoruz. muhteşemdi. geçen sene başımdan geçen bir hikayeydi. paylaşmak istedim sadece… iyi masturbasyonlar..

Karım Duygu ve Maceralarımız – 1

Karım Duygu ve Maceralarımız – 1
Merhaba

Karım Duygu ile yaklaşık 4 yıllık bir evliliğimiz var, ve bunun son 2 yılında eşimi paylaşıyorum. Herşey ufak bir heycanla başladı ve bu 2 yilda inanilmaz heyecanlar yaşadık. İlk olarak en son yaşadığımız deneyimi anlatıyorum size.

Bu arada Duygu 34 yasinda 173 -61-63 kilo aralığında biraz dolgunca ama bicimli bir vucuda sahiptr. Ozellikle Gogus ve Popo tarafıyla dikkat çeker. Hoş zaten giyimi bile yeter ama o başka konu.Kişilik olarakda biraz orospu ruhludur ve bunu giyim ve davranışına yansıtır.

Dediğim gibi bu 2 yılda değişik heycanlar yaşamış ve her seferinde Duygu dahada işi ilerletmişti. Tatiller bizim için artık seks maceralarının yaşandığı birer fırsata dönüşmüştü.

Bu son sefer yaklaşık 1 ay once bayram tatilinde yaşandı. Hem kalabalık olur hemde gereksiz pahalı olur diye kurban bayramını istanbulda geçirdik,sonraki hafta izin alarak kemere gittik. Ortalıkta hiç türk yoktu ve kafamıza göre takılıyorduk.

Yukarda dediğim gibi Duygu oruspu ruhludur ve bunu giyim davranışa yansıtır. Teşhiri sever ve kaçımaz . Bu tatilde de böyleydi. Giyimi ile daha ilk günden ilgi çekmeye başlamıştı bile ve bu durumdan ikimizde çok memnunduk. Geçen 2 günde güneşlenmekten yanmış çok seksi olmuştu.

O gece Kemere merkeze inmeye ve eglenmeye karar verdik. İnfernoya gitmek için yemekten sonra odaya hazırlanmaya çıktık. Duyguyu askılı yazlık bir elbise giydi,üst kısmı askılı dekolte, alt tarafıda baya kısa ve pileliydi, altına tangasını giymiş, göğüslerini serbest bırakmıştı. Tam anlamıyla bomba gibiydi.

Mekana girdik piste yakin bir standa gectik ve sipaiş verdik, Ufaktan içiyor dans ediyorduk.

Bir süre sonra yan standa 4 kişilik bir genç grubu geldi. 22-23 lü yaşlarda apaçi tipli çocuklardı ve gelir gelmez duyguyu kesmeye başladilar. İçlerinden tip olarak en duzgun olan 2si Duyguya yakın dans etmekte, bir yandan da vucudunu suzmekteydiler. Duygu bu 2 genci farketmiş, hareketlerini dah da serbestleştirmişti. Dans ederken eteği savruluyor, poposunun yanakları belli oluyordu. Ben zevkle onlari izliyorum, az sonra neler olacak merak ediyordum. Bi ara Duygu sigara içmek istedi tam ben uzatacakken, o 2 elemandan daha karizma olanı ateşini uzattı Duyguya. Eşim nazikçe teşekkür etti, eleman bir şeyler söyledi, oda kıkır kıkır gülmeye başladı. Şimdi o 2 genç duygunun bu oynaklığından cesaret almış 2 yanına sokulmuşlardı. Duygu bir yandan içksini yudumluyor bir yandan da dans ediyordu. Gözgöze geldik, bu gece yine bir orospuluk yapacağı bakışlarından belliydi, bana doğru uzandı ve öpüşmeye başladık. Ama bunu yapmasının asıl sebebi arka masaya güzel bir etek altı görüntüsü vermekti. Ayrıca öne eğilirken az önce sigarasını yaktıran çocuğa kalçasını dayamış oldu. Ben bunların farkında hem memnun hemde azmıştım.Tanıştık, Duygunun sigarasını yakanın ismi Ömerdi, diğeride Mustafa. İkiside 22 yaşındaydılar ve antalyada bir amatör takımda futbol oynuyolardı. Kısa tanışma faslından sonra yine sessizleştik, Duygu kendi yernde dans ediyor, diğer ikiside yanında duruyolardı. Sonra Duygu kendisinden beklediğim hareketi yaptı. Kalçasıyla ikisinede hafifden dokundu ve hadi öyle put gibi durmayın dans edin diye takıldı.Bu söz üzerine ikisininde gözlerinin parladığını belirtmeye gerek yok. Duygu ikisinin arasında , Ömer arkada Mustafa önünde beraber dans ediyorlardı.Ömer gözünü Duygunun kısacık eteğinden gözüken götünden gözünü alamıyor, Mustafa ise çaktırmamaya çalışarak Duygunun iri göğüslerine bakıyordu. Bi süre bu şekilde dans ettiler. Duygu kendini biraz geriye yaslamış, kalçasını ara ara Ömere sürttürmeye balşamıştı. Ömer ise benden dolayı napacağını bilemiyordu. Bunun üzerine onlara biraz şans vermek istedim. Duyguya sigaramın bittiğini almak için dışarı çıkacağımı söyledim, Duygu bana tamam aşkım , biz burdayız, merak etme dedi ve göz kıprtı. Gerçekten de sigara almak için çıktım, bi süre dolandım ve tekrar içeri girdim, beni göremiyecekleri bi yerde onları izlemeye başladım. Tahmin ettiğim gibi ben gidince 2 side daha bi rahatlamışlardı. Şimdi Ömer açık açık duygunun götüne yaslıyor, elini beline atmış sürtüyordu. Mustafa ise ikinci planda kalmıştı. Duygu müziğin ritmiyle kalçasını Ömere sürtüyordu. Sonra yüzünü Ömere ödndü ve kulağına bişiler fısıldadı, Mustafa is hemen fırsatı değerlendrip Duygunun kalçalarına yapıştı. Duygu bunu farkedince Mustafaya dönerek sırıttı ve birşeyler söyledi. sonra tekrar Ömere döndü. Ne konuştuklarını duyamıyordum ama Mustafanın yüzü bir asılmıştı.Yanlarına gittim beni görünce hafiften bir toparlandılar. Duygu yanıma geldi elimi beline attım. Kalbi hizla atiyordu ve sarhoştu. Çıkalımmı diye sordum, Yarı sarhoş bir biçimde hayııııır çok eğleniyoruz biz Ömerle çıkmayalım aşkım dedi.Bugünün kazananı belli olmuştu. Ömer bunu duyunca sırıttı. Gerçekten de çok eğleniyoruz harika bir eşiniz var dedi. Güldüm teşekkür ettim sadece. Duygu hadi yeter bu kadar muahbbet eğlenceye devam dedi benle ömerin elini tuttu ve bizi piste sürükledi. Bu sefer Duygunun arkasında ben vardım. Ömerde yanımızda dans ediyorduk. Duygunun kulağına “sizi yalnız bırakmamı istermisiniz” dedim. Duygu bana döndü kısa bir öpücük verdi ve kendini Ömere dayadı. ben ordan uzaklaştım ve standa geri döndüm. Şİmdi o ikisi dans etmeye başlamışlardı. Duygu kalçalarını Ömere açık açık dayıyor, Ömerde ellerini Duygunun vucudunda dolaştırıyordu. Bir süre sonra Ömer duyguya birşeyler söyledi ve pistin öbür tarafına, localara doğrdu ilerlediler. Kalabalıktan tam göremiyordum ama gördüpğüm kadarıyla kuytudaki localardan birine oturdular. Çaktırmadan yaklaştım. Yiyişmeye başlamışlardı. Ömerin bir eli Duygunun eteğinin altında . diğeri göğüslerindeydi. Duygu kendinden geçmiş vaziyette Ömerle öpüşüyorlardı. Sonra Ömer Duyguyu kucağına aldı . eli eteğinin altında daha da derine inmişti……… (devamı gelecek)

Köylü Kızı (ALINTI)

Köylü Kızı (ALINTI)
tamamen alıntıdır..

Adım fadime köylülerimizin tabiri ile fadik.Anlıyacağınız gibi bir köyde büyüdüm. Bu olay başımdan 8 sene kadar önce geçti köylü kızıdır cinsellikten anlamaz diye düşünenler var içimizde tabiki. Köyümüzde normal Tv antenleri çekmediği için uydu kullanırdık.Ne olduysa eve uydu aldığımız la oldu.Bilirsiniz sizde uydu kanallarında porno tv ler vardır bunları izledikçe kadın olduğumu anlıyor ve artık kendimi kontrol edemiyordum.Yaz aylarından bir gün dere kenarına çamaşır yıkamaya inmiştim.Genelde herkesin çamaşır yıkadığı yere gitmek gelmiyordu içimden bunun için kimsenin olmadığı yerlere doğru yürümeye başladım ve büyük bir kaya bulup oturdum.Çamaşırları yıkamaya başlamıştım bi yarım saat kadar geçtikten sonra sıcaktan bunalıp ayaklarımı dereye sokmuş dinleniyordum.O arada bir kuzu sürüsünün dereye doğru geldiğini görüp
toparlanmaya başladım.Yavru bir kuzu biraz ilerime gelip su içmeye başladı çok şirin olduğu için gidip kucağıma aldım ve sevmeye başladım.1-2 dakika sonra da ağaçların arasından bir delikanlı çıktı ve göz göze geldik o an kucağımda kuzuyu görünce bir gülücük attı ve dereye eğilip ellerini yıkadı.
Daha sonra yanıma doğru yürümeye başladı yerdeki çamaşırları görünce çamaşır yıkamaya geldiğimi anladı ve kolay gelsin diyerek ilk adımı atmış oldu.Bu çoban hiç görmediğimden başka köyden olduğunu anlamıştım.Bende teşekkür ederek kuzuyu yere bıraktım ve çamaşırların yanına gelmiştim.Aradan 5 dk geçtikten sonra filmler aklıma geliyor arzularıma karşı koyamıyordum.Çoban da biraz ilerimde duruyordu ve aklıma güzel bi fikir gelmişti.Bu fikir de yıkamak için getirdiğim kirli iç çamaşırlarım dan kilodu mu suya düşürüp akıntı onun yönüne doğru olduğu için çamaşırımı tutup bana getirmesidi.Bana baktığını hissediyordum ve hemen kilodumu alıp sabunlamaya başladım ufak bi hareketle de elimden kaymış gibi yapıp bıraktım kilodu ve istediğim olmuştu hemen hareket ederek yerinden kalktı ve dere den kilodu alıp yanıma doğru yürümeye başladı her adımını duyduğumda kalbim küt küt atıyordu ve ayağa kalkıp ona doğru yüzümü döndüğümde dudaklarımızın birbirine değmesi için çok az mesafe kalmıştı.Gözlerimizin içine bakıyorduk elimi uzattım kilodu sıkı sıkı tutumuş tu.O an içimde fırtınalar kopuyor du ve nasıl olduğunu anlamadan bir anda dudaklarımız birleşti.1-2 dakika kadar öpüştükten sonra kayanın önüne doğru geldik ve soyunmaya başladık artık çırılçıplaktık.

Filmleri saymassak ilk defa bi yarrak görüyordum yavaşça eğilip diz çöktüm önünde ve elimle dokunmaya başladım her dokunuşumda daha çok sertleşiyor ve bu çok hoşuma gidiyordu dudaklarıma doğru yaklaştırırken daha da çok büyüyordu gözümde ve kafası artık dudaklarıma değiyordu dilimi kafasının üzerinde gezdirirken erkeğim saçlarımı kavramış
başımı ileri geri hareket ettiyordu.Hepsini azıma alıyor ve bir kaç saniye çıkartmadan bekletiyordum.Daha sonra ellerimden tutarak ayağa kaldırdı beni ve kayaya ellerimi dayayarak domaldım önünde yarrağını kalçalarımın üzerinde gezdiriyordu.Kafasını am dudaklarımın üzerine getirdi ve bastırmaya başladı ilk defa olduğu için girmesi biraz zor oluyordu verdiği acı canımı yakıyordu.Daha da sert bastırmaya başlamıştı kafası artık giriyordu içime amım dan akan sularla girmesi biraz daha kolaylaşmıştı ve yavaşça git gel yapmaya başlamıştı verdiği acı büyük bir zevke dönüşmüştü ve hepsini sokmasını istiyordum yavaşça inlemelerim çok hoşuna gitmiş olcak ki biraz hızlanmaya başladı her girişinde biraz daha derine iniyor ve çıldırtıyordu beni.İnlemelerim biraz daha artmıştı kendimden geçmiştim yarrağı\”nın hepsi içime giriyordu artık büyüz zevk alıyordum kendimden geçmiştim hızlı hızlı girip çıkmaları deliye döndürmüştü beni.Ve o an bacaklarımda ki kanı fark ettim umrumda değildide bunları göze almıştım aldığım zevk herşeye değerdi.Daha sonra yüzümü ona doğru döndüm ve sağ bacağımı kaldırıp kolunun arasına koydum.Yarrağı\”nı biraz sıvazladıktan sonra tekrar amcığımın üzerine getirdi ve gözlerimin içine bakarak sokmaya başladı her girip çıkmasında daha deliye dönüyordum ve o anda ii ce kasılarak boşalmaya başladım o kadar güzel bi duygudu ki anlatamam ve birden içimden çıkarak oda amcığımın üzerine boşalmaya başladı am dudaklarım kıpkırmızı olmuştu yanıyordu alev alev.Ben daha devam edicez diye düşünürken toparlanmamı söledi derede ii ce temizlendikten sonra giyinip yollarımız orda ayrıldı.Çok mutluydum hiç de pişmanlık duymuyordum bu aldığım zevk çok güzeldi ve bunla kalmayacağı belli idi daha sonra 2-3 tane daha böle kaçamağım oldu başka kişilerle samanlıkta olsun tarlada olsun bunları da anlatmak isterim.

tamamen alıntıdır..

Yeni Müdürde Ne Yarak Varmış Be! ALINTI…

Yeni Müdürde Ne Yarak Varmış Be! ALINTI…
Yeni Müdürde Ne Yarak Varmış Be! (Nursel 40 Y., İstanbul / Türkiye)

Merhaba arkadaşlar, ismim Nursel, 40 yaşındayım, güzel ve çekici sayılan evli bir kadınım. Dolgun göğüslere, yuvarlak iri kalçalara, düzgün bacaklara ve vücuda sahibim. İstanbulda bir tekstil firmasında kalite kontrol bölümünde, ütü paket ustabaşılığı yapıyorum. Firmamızın eski imalat müdürü gitmiş, yerine yeni müdür gelmişti. Yeni müdür 30-35 yaşlarında, iri yapılı, yakışıklı, karizmatik, espirili, çapkın bakışlı ve çok hoş bir erkekti. Yalan yok, daha ilk gün tanıştığımızda amımın suları akmıştı. Hani bana (Gel altıma yat!) deseydi, hemen o anda oracıkta altına yatardım. O kadar etkilenmiştim ki kendisinden, tanıştıktan sonra hemen tuvalete koşup, amımı parmaklayarak masturbasyon yaptım ve orgazm oldum.

Bizim branşta kalite kontrol deyince tekstilde mesaisi en çok olan bölüm gelir akla. Herkes evine gider, biz sabahlara kadar çalışırız. Eski müdür hiç kalmazdı, ama yeni müdür de bizimle mesaiye kalıyordu, bazen sabaha kadar kaldığı oluyordu. Aradan geçen zamanla hem işçilerle hem benimle samimi olmuştu. Kalite kontrolcünün müdürle iş hakkında sık sık konuşması ve rapor vermesi normaldi. Bir gün beni yanına çağırdı konuşmak için. Mesailerde yazanelerde kimseler olmazdı, müdürün yazanesinde başbaşaydık. Yanıma oturdu, beni çok beğendiğini söyleyerek bacaklarımı okşamaya, orama burama ellemeye ve öpmeye başladı. Ben de istemem yan cebime koy dercesine, “Yapmayın müdür bey, işyerinde böyle birşey olamaz!” deyip kendimi naza çekiyordum. Fakat aslında adama saldırmamak için kendimi zor tutuyordum. “Sonra görüşürüz.” diyerek işçilerin yanına döndüm.

O gün de sabaha kadar çalışmamız vardı ve sabah yükleme yapacaktık. İşçiler akşam yemeğini yedi, tekrar iş başı yaptık. Müdür yazaneden bana telefon etti, “Nursel hanım, iki çay al da yazaneye gel!” dedi. Ben de mutfaktan iki çay alıp gittim yazaneye. İçeriye girdiğimde müdür koltuğa oturmuş, yarağını çıkarmış, sıvazlayarak beni bekliyordu. Müdürün yarağını görünce dibim düşecekti, o ne biçim yaraktı öyle be! Abartısız bileğim kadar vardı! Eşekten ödünç almış gibiydi! Heyecandan elimdeki çay bardakları zangır zangır titriyordu. Müdür kalktı, elimden çayları alıp masaya koydu ve beni tutup öpmeye başladı. Yarağı göbeğimi delecekmişçesine değiyordu. “Yapmayın lütfen, bir gelen olur, işyeri burası!” dedim, fakat müdür, “Korkma, birşey olmaz! Senin için kuduruyorum Nursel!” diyerek dudaklarımı, boynumu, boğazımı öpmeye ve iri elleriyle de göğüslerimi ve götümü avuçlamaya başladı. Hem çok hoşuma gidiyordu, hem de birileri gelecek yakalanacağız diye tedirgindim ve korkuyordum…

“Müdür bey bukadar yeter, ben gideyim artık!” dediğimde, “Bir kere ağzına al bari de öyle git!” diyerek omuzlarımdan bastırarak önüne çömeltti. Kocamın sikini bile daha hiç emmemiştim, yakalanıp rezil olmamak ve bir an önce yazaneden çıkabilmek için mecburen ağzıma aldım ve müdürün koca yarağını emmeye başladım. Mübarek yarak ben emdikçe sanki daha da büyüyordu. Ağzımdan çıkardım, “Yeter ne olur, ben artık gideyim!” dedim. Saçlarımdan kavradığı gibi ağzıma yeniden soktu ve hızlı hızlı ağzımı sikmeye başladı. Yarak gırtlağıma kadar girip çıktıkça boğulacak gibi oluyordum, nefes alamıyordum ve gözümden yaşlar akıyordu. Sonra birden başımı yarağına bastırıp hırlamaya ve kesik kesik boşalmaya başladı. İstesem de istemesem de döllerinin çoğunu yutmak zorunda kaldım. Bir kısmı da ağzıma yüzüme akmıştı. Yarağını ağzımdan çektiğinde daha halen ucundan döl geliyordu. Kesin yarım çay bardağını dolduracak kadar boşalmıştı. “Müthişsin bebeğim! Harikasın yavrum!” diyerek selpakla ağzımı yüzümü sildi ve “Sen şimdi işçilerin yanına git, ben birazdan yanına gelirim ve bir bahaneyle kesimhaneye çıkarız, kimseler yok, orda sikişiriz!” dedi. Ben olmaz dedim, o olur dedi, ben işime döndüm…

10-15 dakika sonra atölyeye yanıma geldi, işçilerin yanında bana, “Nursel hanım kesimhaneye az gelirmisiniz!” dedi. “Tabii efendim…” deyip, müdür önde ben arkasında, birlikte kesimhaneye çıktık. İçeriye girer girmez kapıyı kapattı ve beni kumaşların üstüne yatırdı. Gömleğimin düğmelerini açıp göğüslerimi sütyenimden çıkardı ve emmeye başladı. Sonra eteğimi kaldırdı, külotumu çıkardı ve (daha önce hiç yalanmamış) amımı iştahla yalamaya koyuldu. Ben artık iyice azmıştım ve zevkten inliyordum. 5 dakika sonra doruğa çıktım, amımdan akan sularımla halen amımı yalıyordu. Mühtiş zevkli birşeydi bu. Sonra kendi pantolonunu ve külodunu indirdi, o yarma gibi yarağını amıma sokup birden kökledi. Kocam hariç ilk defa biriyle sikişiyordum, hemde bilek kadar büyük ve kalın bir yarakla. Yarağını dibime dibime köklerken ben birkez daha orgazm oldum. Çok geçmedi müdürüm de amıma sıcak tohumlarını boşaltıyordu. Müdürümün altında öyle saatlerce kalabilirdim, fakat işçileri şüphelendirmemek için hemen toparladık. Müdür yazaneye gitti, ben de işçilerin başına döndüm.

Yarım saat sonra tekrar yanıma geldi ve işçilere çaktırmadan, “Nasıl hoşuna gitti mi?” diye sordu. “Evet, çok hoşuma gitti de, her an yakalanacağız diye tedirgin oluyorum!” dedim. “O zaman Pazar günü yazlığıma gideriz ve rahatsız olmadan sikişiriz!” dedi. “Yazlığınız yakınlarda mı?” diye sordum, “Evet yakın!” dedi. “Olur gidelim, hatta Cumartesiden gidelim!” dedim, anlaştık. İşçiler olan bitenden habersiz çalışıyorlardı. Sabaha karşı 4 gibi işlerimiz bitti. İşler bitince işçiler sabah servis gelene kadar yatakhanede uyurlar, erkekler bir yerde, kadınlar ayrı bir yerde. Herkes yatakhaneye uyumaya giderken müdür yanıma geldi ve “Ben kesimhaneye çıkıyorum, sen de gelirsin!” dedi. Herkes uyuyunca ben sessizce kalkıp kesimhaneye gittim…

Müdür sabırsızlıkla bekliyordu beni. Hemen yine kumaşların üzerine yatırdı beni ve göğüslerimi emmeye başladı. Deliler gibi emiyordu. Göğüslerimi emmeyi bırakıp dudaklarımı öptü ve “Arkanı dön bakalım, bu sefer götünü sikecem!” dedi. “Aman müdür bey, kocaman şeyiniz var, hiç girer mi oraya? Hem arkadan hiç yaptırmadım!” dedim. “Kızım bu göte girmezse hangi göte girer?” diyerek beni dönderdi ve dizlerimin üstüne domalttı. Acıyacğını biliyordum, götten veren arkadaşlarım anlatırlardı hep, fakat götten sikilmenin nasıl birşey olduğunu da çok merak ediyordum. Kocama hiç bu merakımı söylememiştim, kocam da nedense hiç götten sikmek istememişti beni. Müdür götümü yalayıp tükürükledi ve yarağını dayadı, kasıklarımı tutup götüme soktuğunda nefesim kesildi. Aslında nekadar çok bağırmak istedim, fakat bağırsam biliyorum ki işçiler başımıza üşüşeceklerdi. Sadece sessiz sessiz inliyordum. Müdür de durmadan götüme sokup çıkarıyordu. Müdür götümü 15 dakikaya yakın siktikten sonra sonunda götüme boşaldı. Yarağını götümden çıkardığında ölü gibi uzandım kumaşların üstüne. Müdür de, “Harika bir kadınsın, muhteşem götün var aşkım!” diyerek ensemi, omuzlarımı ve sırtımı öptü.

Oturduk biraz soluklandık ve birer sigara içtik. Amım da istiyordu, inik ve sarkık haliyle bile hayvan ölüsü gibi duran yarağını ağzıma aldım ve yeniden kaldırdım. Bacak arama yanaşıp amıma öyle güzel bir giriş yaptı ki, bu sefer zevkten bağırmamak için kendimi zor tutuyordum. Dudaklarımı öpüyor, hem de dibime vurdura vurdura sikiyordu amımı. Daha 4-5 sokmada ben bir kere orgazm olmuştum. Bacaklarımı omzuna alarak 15-20 dakika da öyle sikti beni ve bir kez de o başalırken onunla birlikte doruğa çıktık. Sonra ben sessizce işçilerin yanına yatakhaneye gittim, o da yazanesine döndü.

Cumartesi günü buluşup müdürün yazlığına gidecektik, kocam bana inanıyordu mesai yapıyoruz dediğimde. Ama bir sorun vardı, hem komşum hem çok samimi arkadaşım Pembe de benim yanımda çalışıyordu, o evinde olursa ben olmazsam yalanım ortaya çıkacaktı. Ertesi gün durumu Pembeye anlattım, “Cumartesi yeni müdürle yazlığına gideceğiz, sen de gel!” dedim, Pembe de kabul etti…

[Nursel]

(alıntı) Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 2. Bolum

(alıntı) Ah Bu Töreler Seks Hikayesi 2. Bolum
[kullanıcı ][u ][/u ][/kullanıcı ]
Sabahın erken bir saatinde uyandım. Birtakım sesler geliyordu. Tak tuk, tak tuk. Sesler biraz kesilir gibi oluyor, ama arkasından yeniden başlıyordu. Ortalık yeni yeni aydınlanıyordu. Yengem, yani karım göğsüme başını koymuş horul horul uyuyordu. Yavaşça kolumu başının altından çektim. Kolum uyuşmuştu. Onu uyandırmamak için sessizce hareket ediyordum. Yavaşça ayağa kalktım. Sesler devam ediyordu. Ne olduğunu anlamaya çalışmam fazla zamanımı almadı. Sesler üst kattan, annemle babamın yatak odasından geliyordu. Onların yatağından geliyordu sesler. Annemle babam sikişiyorlardı ve bu esnada yataktan sesler geliyordu. Yatağın ayakları zemine vuruyordu ve bu sesler o vurma sesleriydi. Bir süre sabit bir hızla gelen sesler gittikçe hızlandı. Üst katımda şiddetli bir sikişme yaşanıyordu ve sikişenler annemle babamdı. Böyle bir olaya ilk defa şahit oluyordum. Babam 55 yaşında emekliydi. Yaşına göre dinç bir adamdır. Annemse 51 yaşında bir kadındır. Ve benim gerdek gecemin sabahında sikişiyorlardı. O anda külotumun içindeki yarağım sertleşmeye ve kalkmaya başladı. Babam annemi sikiyordu ve benim yarağımı kaldırıyordu bu olay. Yengeme baktım, her şeyden habersiz yatıyordu. Derken sesler kesildi. Sikim kazık gibi olmuştu. Yatağa girip uykuya daldım. Uyandığım zaman Yengem yanımda yoktu. Perdeler çekili olduğundan içerisi loştu. Salona geçince yengemi gördüm. Giyinmişti ve salonu, mutfağı topluyordu. Dünkü halinden çok uzaktı, üzerinde çiçekli basma bir etek, uzun kollu bir gömlekle yelek vardı. Başını ve omuzlarını büyük bir türbanla örtmüştü. Beni görünce, “Günaydın!” dedi. “Günaydın!” dedim ben de. “Çay demledim, istersen kahvaltı yap!” dedi. Banyoya geçip elimi yüzümü yıkadım. Çıkınca mutfağa geçtim. Güzel bir kahvaltı sofrası hazırlamıştı. Beraber kahvaltımızı yaptık. Saat 10’a geliyordu. Karım, “Birazdan çocuklar gelir. Yatak odasını toplayayım mı, yoksa sen yatar mısın yine?” dedi. “Belki yatarım biraz daha.” dedim. Kahvaltıdan sonra tekrar yatak odasına döndüm. Yatağa girdim. Annemle babamın sikişmeleri geldi aklıma. Çocuklar gelmeden karımı yine sikmek istiyordum. Kendisine seslenince, “Efendim?” diyerek içeri geldi. “Yanıma gel hadi, gel buraya!” deyince, “Olmaz, çocuklar gelir birazdan!” dedi. Ama ben sinirlenmiştim. “Gelirlerse yukarı göndeririz!” dedim. Yataktan kalkıp onu kollarından tuttum. “Yapma, çocuklar gelir!” demesine aldırış etmeden başını eğerek karyola demirleri arasındaki geniş boşluğa soktum ve domalttım. “Başını çıkarmaya çalışma, yoksa fena olur” dedim sinirle. Korkmuş gibiydi, ses çıkarmıyordu. Elleriyle karyola demirlerinden sıkıca tutmuştu. Bu haliyle parmaklıklardan kafasını uzatan bir mahkûm gibiydi. Arkasındaki yerimi alıp uzun basma eteğini beline sıyırdım. Dizlerine gelen siyah bir çorap giymişti. Altında beyaz pamuklu bir külot vardı. Onu da aşağı sıyırıp ayağından çıkarttım. Karşımda kıllı göt deliği ve etli ve sulu amcığı ile kaldı. Külotumu çıkardım ve yarağımı sıvazlamaya başladım. Dizlerimin üzerine çöktüm. Ağzımı amına atarak amını emmeye, yalamaya başladım. Bir anda irkildi. Amından ter ve sabun kokuları geliyordu. Amını yaladıkça tedirginliği azalmaya başlamış, “Aay, ımm, ahh!” demeye
başlamıştı. Başı demirlerin arasında, elleriyle demirleri sıkıca tutuyordu. Amı yalandıkça sulanmaya başlamıştı. Ağzım karımın amının zevk suları ile ıslanmışken, ellerimle göt yanaklarını sıkıyor, yoğuruyordum. Hayatımda ilk defa bir kadının amını yalıyordum. Karım için de bu ilkti, sürekli inliyor, “Aay, ahh, yapma, aay, ımm!” diyordu. Başımı amına iyice gömmüştüm. O sırada saçlarımda elini hissettim. Aldığı zevkten olacak başımı okşamaya başlamıştı. Başparmağımı kıllı göt deliğine bastırdım. Yavaşça ucunu sokmaya çalışırken “Yapma, ahh, olmaz, yapma, ahh!” demeye başlayınca ben de daha fazla ileri gitmedim. Yumuşacık ve bembeyaz göt yanaklarını, kalçalarını deli gibi öpüyor, yalıyor ve yoğuruyordum. Yarağım kazık gibiydi, ama hemen amına girmek istemiyor, gidebildiğim kadar gitmek istiyordum. O ise inlemeye devam edip saçlarımı okşuyordu. Parmağımı bu kez amına sokmaya başladım. Orta parmağım kolayca içine girmişti, amının içi fırın gibiydi. İşaret ve yüzük parmaklarımı da beraber sokunca daha yüksek sesle inlemeye başlamıştı. Odanın içini, “Ahh, ımm!” diye diye inletiyordu. Parmaklarımı yarak gibi kullanıyor, hızlı hızlı sokup çıkarıyordum. “Ahh, aay, ımm!” diye çıldıracakmış gibi inlerken, beni de daha çok azdırıyordu. O anda kapı çalındı. Küçük kızı gelmiş, “Anne, anne?” diye kapıyı yumrukluyordu. Ben parmaklamaya devam ediyordum. “Yapma, kızım geldi, sonra yaparsın, kapıyı açayım!” dedi. Ben ise, “Bırak şimdi kızını, kapıyı açmayız, o da yukarı çıkar birazdan!” dedim. Kızının kapıyı çalmasından tedirgin olmuştu ve bu nedenle kendini kasıyordu. Amcığı, amında çalışan parmaklarımı bir mengene gibi sıkıyor, göt deliği bir açılıp bir kapanıyordu. Gerginlikten yumuşacık kalçaları ve göt yanakları sertleşmişti. “Aşkım rahat ol, utanma. Biz ayıp bir şey yapmıyoruz. Hem zaten birazdan gider kapı açılmadığı için!” dedim. Gerçekten de biraz sonra büyük kızı Özge’nin sesini duyduk. Küçük kardeşini zorla yukarı çıkarmaya çalışıyor, ona, “Hadi gel, sonra gelirsin. Annem meşgul şu an. Gel hadi!” diyordu. Evet, annesi gerçekten çok meşguldü. Özge’nin kardeşine neden böyle söylediğini anlıyordum ve dün gece dudaklarını ısırırken, aslında annesinin yerinde olmak istediğini biliyordum. Kızlar kapının önünde konuşurlarken, ben annelerinin amında dilimle çalışmaya ve amına parmaklarımı sokmaya devam ediyordum. Ve sonunda kızlar yukarı çıkınca, anneleri rahatlamış, eskisi gibi inlemeye devam ediyordu. Dizlerim ağrımıştı ve artık amına girmek için yanıp tutuşuyordum. Doğruldum, yarağımı sıvazladım ve amına yavaşça soktum. Amının içi kaygandı, kalçalarından sıkıca tutarak pompalamaya başladım. Srekli inliyor, “Ahh, ımm, ohh!” diye diye beni azdırıyordu. Ben hızlandıkça kasıklarım kalçalarına daha şiddetle çarpıyor ve daha çok ses çıkarıyordu. Omuzları karyolanın demirlerine çarpıyor, başını ise ancak sağa sola çevirebiliyordu. Elleriyle karyola demirlerine sıkıca tutunmuş destek almaya çalışıyordu. Ben gittikçe hızlandım. İnanılmaz zevk alıyordum. Karyola şiddetle sallanıyor, gacır gucur sesler çıkarıyordu. Göt yanakları kasıklarım çarptıkça titriyordu. Boşalmaya yaklaştıkça hızlandım ve daha çok abandım. Ve en sonunda tıpkı dün geceki gibi beynimden ayak uçlarıma kadar zevk dalgası vücudumu sardı. Döllerimi amına akıttım. Ama amında gidip gelmeye devam ettim. Karımı sikmek bana çok büyük zevk veriyordu. Amından çıktım. Döllerim kasıklarından bacaklarına akıyordu. “Başına dikkat et!” diyerek yavaşça onu geriye çektim. Omuzlarını tutuyordu, “Kemiklerim ağrıdı!” dedi. Üzerini toparlayıp, külotunu giyindi. Bir şey demeden içeriye geçti. Bense aldığım zevkten dolayı çok mutluydum. Yatağın üzerine uzandım. Kalkık olan yarağım tavana doğru bakıyordu halen. Biraz sonra geldi ve “Yıkanmayacak mısın?” diye sordu. Kalkıp banyoya girdim. O daha soyunmamıştı, “Hadi sen de gel!” dedim. Biraz sonra o da çıplak halde duşa kabinin içine girdi. Beraber yıkanmaya başladık. Birbirimizi sabunlarken benim sikim yeniden kalkmaya başlamıştı. Büyük ve sarkık memeleri beni inanılmaz tahrik ediyordu. Suyun altında hafifçe eğilip memelerini emmeye ve ısırmaya başladım. Ellerimle yoğurdukça, “Ne yapıyorsun, çocuklar yine gelirler şimdi. Akşam yaparsın!” diyordu. Sürekli çocuklarına yakalanma korkusu yaşıyordu. Ona, “Rahat ol, bırak kendini!” dedim, ama o konuşmaya devam ediyordu. O konuşurken yüzünü duvara çevirdim ve “Duvara tutun! Sıkıca tutun!” dedim. Dediğimi yapıp duvara tutunmuştu, ki ne olduğunu anlayamadan götünü iki yana açtım ve arkadan amına yarağımı soktum. Bu şekilde sikmeye başladım. Pompaladıkça koca memeleri ve göt yanakları sallanıp duruyordu. Suyun sesi inlemelerini bastırıyordu. Ama suyun altında kalçalarına çarpan kasıklarımdan daha şiddetli sesler geliyordu. Uçları beyazlamaya başlamış saçlarını bir elimle sıkıca tuttum, diğer elimle de alttan memesini tutmuştum. Dizlerimi bükerek amına giriyor, sonra doğrularak amından çıkıyordum. Bu şekilde fazla dayanamadım ve amına boşaldım. Vücudumda ne kadar döl varsa hepsini karımın amına boşaltmıştım. Amından çıkınca yıkanmaya devam ettik. Ona, “Mutlu musun? Zevk alıyor musun?” diye sorunca, “Evet, ama çocuklara yakalanmayalım ne olur!” dedi. “Sen merak etme, daha ne sikişler yaşayacağız!” dedim ve onu dudaklarından öptüm. Banyodan çıkmış, üzerimizi giyinmiştik ki, bir süre sonra kapı tekrar çalındı. Açınca küçük kızını gördüm. “Anne, anne?” diye içeri koştu ve annesini görünce hemen sarıldı… Akşam üzeri annemlere çıktık ve onun elini öptük. Babam dışardaydı. Kızlarsa aşağıda kalmışlardı. Karım mutfağa gidip çay hazırlarken, annem kulağıma eğildi, “Aferin oğlum, gece karını nasıl bağırttığını duydum. Artık bir erkek torun verir bize!” diyerek güldü. Annemin bu sözlerine hem kızmış hem de sevinmiştim. Acaba sesleri babam da duymuş muydu? Yine de bilmezlikten gelerek, “Ne sesleri?” dedim. “Oğlum, bırak şimdi. Karını nasıl bağırttığını duydum. Bütün gece inlettin kadını!” dedi gülerek. “Babamla bizi mi dinlediniz?” diye sorunca, “Yok oğlum, baban horlaya horlaya yattı bütün gece. Ben dinledim. Oğlumun gerdek gecesi öylece yatamazdım ya!” dedi. Anlaşılan annem bütün gece bizi dinlemiş, tahrik olmuştu ve sabaha karşı da babamla sikişmişti. Babamın gece yaşananlardan habersiz olması hoşuma gitti. Öbür türlü ben karımı sikerken onun beni dinlemesi çok tuhaf olurdu. Annem bu konuyu kapatacakmış gibi değildi, “Nasıl yavrum, karın seni memnun ediyor mu? İyi kadındır, sana iyi karılık yapar!” dedi. Bu konuşmaları beni kızdırmaya başlamıştı. Ben de sonunda dayanamadım ve “Sizin odadan sabahın altısında tak tuk sesler geliyordu. Onlar neydi öyle? Uykumu kaçırdı!” deyince, annem yüzünü öbür tarafa çevirdi. Kıpkırmızı olmuştu. Bir daha da bu konudan bahsetmedi. Akşam kızlar evdeydi. Karım güzel bir yemek yapmıştı. Gece olunca odamıza çekildik. Kızlar arka odada yatıyorlardı. Karım odaya girince hemen soyunmasını istedim. Yatağa sırt üstü uzandırdım ve üzerine çıktım. Daha amına girmeden, “Ne olur yavaş ol, çocuklar uyanmasın!” dedi. “Sen merak etme!” dedim. Amının içinde yavaş yavaş gidip gelmeye başlamış, memelerini öpüyor ve emiyordum. O da başımı okşuyor, kollarını sırtımda dolaştırıyordu. Dün geceki tutukluğu gidiyordu yani. Ben de böyle olmasını istiyordum zaten. Kesik kesik inliyordu, etli dudaklarını öpüyor, dondurma gibi emiyordum. Amının içinde yavaşça gidip geldiğim için boşalmam uzun sürdü. Sonunda karımın vücudunun üzerine kendimi bıraktım. Karım sürekli boynumu, yüzümü öpüyordu. Döllerimi akıtmıştım yine amına. Amından çıkıp yanına uzandım, saçlarını okşuyor, kokluyordum. Ona, “Annem bir erkek torun bekliyor senden!” dedim. “Ben de çok istiyorum. Dua ediyorum sürekli!” dedi. Sonra da başını göğsüme dayayarak uyudu. Ben de uyumak üzereydim ki, yatak odasının kapısının önünden hafif birtakım sesler geldi. O yöne bakınca buzlu camın arkasında bir gölge gördüm. Banyonun ışığı cama vuruyordu. Özge bizi dinliyordu anlaşılan. Karım ise uyumaya devam ediyordu. Uyanmadığına göre uykusu ağırdı demek ki. Uykum kaçmıştı. Karımı uyandırmadan kalktım. Kapıyı açıp salona geçtim. Salonun pencereyi açtım ve bir sigara yaktım. Serin hava beni kendime getirmişti. Sigaramı bitirip pencereden dışarı attım. Banyoya gidecekken kızların odasına bakmak geldi içimden. Odaları koridorun sonundaydı. Yavaşça ilerledim. Kapı hafif aralıktı. İki kız içerde uyuyordu. Ranzada altlı üstlü yatıyorlardı. Özge altta, yüzü duvara dönük olarak yatıyordu. O sırada yatakta sırt üstü döndü ve sağ bacağını kendine doğru çekince geceliği kalçalarına kadar açıldı. Bembeyaz ve dolgun kalçası sokak lambasının içeri vuran ışığında göz alıcıydı. Geceliğinin altında iki tane tümsek gibi duran memeleri nefes alıp verdikçe bir inip bir çıkıyordu. İnce geceliğinin altında meme uçları belli oluyordu. Özge liseyi bitirmiş, ev kızıydı. Orta boylu, yeşil gözlü, dolgun vücutlu bir kızdı. Annesi gibi türbanlıydı. Giydiği uzun ve bol eteklerinin altında meğer bir hazine taşıdığını görüyordum şimdi. Sikim kazık gibi oldu bir anda. Üzerimde sadece külot vardı. Orada ne kadar kaldığımı bilmiyorum. Özge’nin başını bana doğru çevirip baktığını görünce çok tedirgin oldum. Yatakta durmuş bana bakıyor, ben de bir elimle kapının kanadına yaslanmış ona bakıyordum. Ne tepki vereceğini merak ediyordum. Ama o hiç sesini çıkarmadan öylece bana bakmaya devam etmişti. Kalçasının meydanda olduğunu o da biliyor, ama kapatmak için bir şey yapmıyordu. Benden hoşlanıyordu ve ben de onu sikmek için yanıyordum. Sessizce çekildim ve salona geçtim. Banyoya girdim. Çişimi yapıp çıktığım zaman Özge’yi banyo kapısının önünde gördüm. Üzerindeki ince, beyaz geceliği içini gösteriyordu. Sarı saçları omuzlarına dökülüyordu. Meme uçları belliydi, altındaki beyaz külotu görünüyordu. Güneş görmemiş vücudu pamuk gibi beyazdı. Külotumun içinde kendini belli eden yarağıma bakıyordu o anda. Dayanamadım ve elinden tutup onu mutfağa götürdüm. Hiç tepki vermiyordu. Mutfağa girince kapıyı aralık bırakacak kadar kapadım. Ardından geceliğinin yakasını açarak memelerine yumuldum. Onları emiyor, öpüyordum. Özge başımı tutmuş okşuyordu. Memeleri büyük ve dolgundu, annesininki gibi sarkık değildi. Onları emdikçe Özge’den kısık kısık inlemeler gelmeye başlamış, yüzümü, yanaklarımı sıkıyordu. Onu hemen domaltıp sikmek için neler vermezdim! Dizlerimin üzerine çöküp geceliğini yukarı sıyırdım. Külotunu da aşağı sıyırınca karşımda diri ve etli amcığını buldum. Amı biraz kıllıydı. Am dudaklarını emmeye başlamamla birlikte Özge’nin nefes alışverişleri hızlandı. Elleriyle başımı mengene gibi sıkıyordu. Ellerimle her iki memesini hamur gibi yoğuruyor, sıkıyordum. Dilim amının içindeydi, amı sulanmıştı. Ses çıkmasın diye çok uğraşıyorduk ikimiz de. Özge nefesi kesilecekmiş gibiydi, derin derin hırıltılar geliyordu ağzından. Vücudunun zangır zangır titrediğini hissediyordum. Dilim amının içinde, ellerim kalçalarını, bacaklarını okşarken inanılmaz zevk alıyordum. Kalçalarında ve bacaklarında alınmamış tüyler vardı. Okşarken pütür pütür elime geliyordu. Duvara dayamış, ayakta dururken onu boşaltmıştım. Bakire olduğu için onu sikemiyor, amına parmaklarımı dahi sokamıyordum. Oysa içine girmeyi çok istiyordum. Ayağa kalktım. Özge ter içinde kalmıştı. Yanaklarında, göğsünde boncuk boncuk terler vardı. Dudaklarından öpmeye başladım. Bir elimle de götünü avuçlamış, sıkıyor, yoğuruyordum. Dudaktan öpüşme konusunda bilgisi ve tecrübesi yoktu. Nasıl olsun ki? Kimle ve nezaman edinebilirdi bu tecrübeyi? Dudaklarının üzerinde ve yanaklarında hafif tüyler vardı. Öptüğüm, emdiğim zaman dudaklarıma batıyorlardı. Külotumun içinde kazık gibi olan sikim vücuduna değiyordu. Derken külotumu indirdim. Elini tutup sikime dokundurdum. Korkmuş gibiydi, elini geri çekmek istedi, ama ben elini sıkıca tutup yarağımı ellemesini istiyordum. Yavaş yavaş dokunmaya başladı, bir bebek gibi okşuyordu. İnce ve narin parmaklarını yarağımda hissetmek beni azgınlığın doruğuna taşımıştı. Kendime hakim olmakta zorlanıyordum. Göt yanaklarında dolaşan sağ elimin orta parmağını yavaş yavaş göt deliğine yaklaştırdım. Parmağım deliğin ağzına gelmişti. Deliğin ağzındaki sert ve sık kılları hissettim. Ayakta memelerine yumulmuştum o da benim yarağımı iki eliyle okşuyordu. Sağ elim götünde dolaşırken, sol elimle de kalçalarını avuçluyordum. Orta parmağımı yavaş yavaş göt deliğine sokmaya başladım. Parmağım ilk boğumuna kadar göt deliğine girince, Özge, “Hıhh!” diye bir ses çıkardı ve nefesi kesilir gibi oldu. Ama bana yapmamam, durmam için bir şey söylemiyordu. Ben de bundan cesaret aldığımdan, parmağımı götüne yavaşça sokmaya devam ettim. Göt deliğinin içindeki parmağım zonkluyordu. Dar delik parmağımı vakum gibi sıkıyordu, ama yavaş yavaş parmağımı daha derinlere sokmayı başarmıştım. Derken parmağım köküne kadar içine girmişti. Özge, “Hığh, hığh!” diye diye nefes alıp veriyor, kendini kasıyordu. Memelerinin uçları sertleşmişti, göt yanaklarını sıkıyor, gözleri kaymış bir şekilde tavana bakıyordu. Bu arada yarağımı tutmayı bırakmış, kollarıyla sırtıma sıkıca tutunmuştu. Parmağımı götüne sokup çıkardıkça, o da sırtıma daha fazla bastırıyor, tırnakları sanki etimi delecekmiş gibi oluyordu. O anda diğer elimi de amına attım ve am dudaklarını parmak uçlarımla sıkmaya başladım. Parmaklarımı içine sokamasam da, dışından amını ovalıyordum. Ayakta parmaklarımla sikiyordum onu. Özge ise parmak uçlarında doğruluyor, hırıltılar çıkartarak, nefesi kesilecekmiş gibi soluk alıp veriyordu. Sırtımda gezinen ellerinde gücün tükendiğini hissettim. Kollarını iki yana sarkıttı bir anda. Göt deliğindeki parmağımı yavaşça çıkarttım. Parmağım ağrıyordu. Delik mengene gibi sıkmıştı parmağımı. Onu yavaşça kendimden uzaklaştırdım, ama ellerimle tutmaya devam ediyordum. Bir dakika kadar sonra kendine gelir gibi oldu. Nefes alış verişleri düzeldi. Gözlerimin içine baygın baygın bakıyordu. Hiçbir şey demeden yerdeki külotunu alıp giyindi. Saçını başını toparlayıp gitti. Ben de külotumu giyindim ve banyoya girdim, ellerimi iyice yıkadım. Yarağımdan sıvılar geliyordu, neredeyse boşalacaktım. Sabaha kadar bekleyemezdim, banyoda 31 çekmeye başladım. Elime bir miktar tuvalet kâğıdı aldım. Kısa bir sürede boşaldım ve döllerimi tuvalet kâğıdına akıttım. Banyonun zeminine, duvarına attırmak istemiyordum. Karım, yada kızlardan biri anlamasın diye, döl dolu tuvalet kâğıdını klozete atıp sifonu çektim. Yatak odasına girdiğimde, karım bıraktığım gibi uyumaya devam ediyordu…

Sevgilim ve ben

Sevgilim ve ben
Serkanla tanısmamı ilk sevişmemizi anlatmıştım nasıl hayvan olduğunuda.. ilki biraz romantiğe kaçmıstı ama bu seferki bir başkaydı.. evlerine çağırmıstı beni herşeyi yapmıştık zaten korkmamı gerektirecek bişey kalmamıstı o yüzden rahatca gittim kapıyı acar acmaz kucagına atladım bacaklarımı beline doladım kocacm özledinmi beni dedim özledim karıcm dedi amım tam sikinin üstüne gelmiş kucagındaydım beni salona götürdü o şekilde koltuga oturdu beni kucagından bırakmıyordu deli gibi öpüşüyorduk dudaklarımı bırakmadan koltugun yanındaki kumandayla televizyondan müzik actı sesini de yükseltti biraz.. inanın 15 dakika falan aralıksız öpüşmüştük hiç konusmadan.. seviyordum öpüşmeyi bunu bildiği için bana ayak uydurmaya calısıyordu dudaklarımız morarmıstı artık öpüşmekten karıcm yetmezmi biraz nefes alsam dedim tamam benimde nefes almaya ihtiyacım var dedim güldü yok dedi sen nefes almıcaksın neden dedim napcam dedim sikini gösterdi sırıtarak küçük serkanda özlemiş seni dedi güldüm iyi öyle olsun dedim çıkar da hasret giderelim onunla dedim sen çıkar dedi iyi böyle herşeyi ben yapıyorum sen yat oyle uzan dedim bana uyar dedi kızdırmaya calısıyordu beni ve basarıyordu sikini cıkardım azgıma almaya basladım dişliyordum artık öyle bir ısırıyordum ki acıması gerekiyordu ama unutmusum onun hayvan oldugunu bundan zevk bile alıyordu yumurtalıklarını sıkmaya basladım bi kaç dakika agzımda oynadıktan sonra biz özlem giderdik sende özlem gider götümle dedim güldü gel burauya canım karıcım benim dedi koltuga yatırdı beni diz çöktü amımı yalamaya baslamıstı diliyle oksuyordu beni zevke getiriyordu delirtiyordu beni bu cocuk diliyle resim bile cizebilecek gibi yetenekliydi elleri gögüslerimdeydi dili amımda.. sonra tabi ben yine zevke geldim onunki sertliğini kaybetmişti ben yine erotik laflar kullanmaya basladım kocacm sik beni hadi yanıyorum çok özledim seni falan diyorum götümden sik amımdan sik nerden sikersen sik sok bana nereni nereme istersen sok hadi kocacm diyordum tamam karıcm demesiyle sikini göt deliğimin kafasına sokması bir oldu.. çok acımıstı çünkü bu sefer götümün deligine ne parmakla ne diliyle yumusatmamıstı bir anda sokmaya calısınca benim canım yanduı ama anlatamam çok feci bi acı cektim kocacm napıyosn sen dedm sikiyorum dedi gülerek acıdı ama dedim ilk başlarda acıması normal deilmi karıcm falan dedi gönlümü almaya calısıyordu amımdan siksen olmazmı kocacm dedim tamam karıcm bekle dedi ama o hala götümden sikmeye devam ediyordu kocacıııım dedim efendm sevgilim dedi dur dedim durdu uzan dedim şimdi sıra bendeydi parmagımla sus işareti yaptım uzanmıstı bacaklarının arasına girmiştim sikini elime aldım gözlerinin içine bakarak oynuyordum sikiyle.. agzıma almaya baslamıstım kafamı bi saga bi sola savuruyordum saçlarım terden nemlenmişti hafif ıslak oldugu için savururken serkanın bacaklarına vuruyor ıslaklıkla acıtıyordu hosumuza gidiyordu ben deli gibi sikini ağzımda geveliyordum çok azmıstım sonra götümü yüzüne gelecek sekilde döndüm amımı yalamasını söyledim diliyle amıma yaptıgı şeyler harika zevk veriyordu bana nasıl yapıyor ne yapıyor bilmiyorum ama diliyle beni boşaltabilcek kadar zevk veriyordu o yaladıkca ben ısırıyor ben ısırdıkca o yalıyordu.. kalçamı yüzünün üstünde ileri geri yapıyordum istem dışı hareketlerdi bunlar sonra döndüm sikinin üstüne oturdum ellerini tuttum bütün agırlıgımı sikinin üstüne vermiştim sik beni kocacm diyordum üzerinde zıplamayua baslamıstım terli oldugumuz için sesler gelmeye baslamıstı her zıplamamda.. o sesler bizi daha da cok cıldırtırken ben boısalmıstım.. oda bosalacagını anlayınca amımdan cıktı dısarıya boşaldı beraber duşa girdik aynı suyun altında beraber dus aldık o beni temizledi ben onu temizledim sabaha kadar sonra salona geçtik bi film açtık ben onun yanına oturdum başımı gögsüne yasladım o kollarıyla sardı beni oturduk film izledik filmden sonra uyuduk şimdi soracaksınız sabaha kadar tek sefermi oldu diye evet çünkü tadında bırakıyorduk nasıl olsa karı koca gibiydik istediğimiz her an sevisebildiğimiz için dozunu kacırmadan sevisiyorduk gecede 4 kere 5 kere yapıp birbirimizden erken sıkılacağımıza haftada 2 yada 3 kere bazen bir kere beraber olmaya karar verdik anlastık uyguladık mutluyuz 4 yıldır ilişkimiz devam ediyor

sakarya escort bayan sakarya escort bayan sakarya escort bayan sakarya escort bayan escort sakarya sakarya escort