Arşiv Nisan 2021

Türbanlı güzel…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Türbanlı güzel…
ALINTIDIR.
Türbanlı kadınlar uzun zamandır ilgimi çekiyordu. O zamana kadar bir çok karı sikmiştim, ama koleksiyona derhal bir türbanlıyı eklemem gerekiyordu. Mamafih, nasıl ortak bir alan bulup türbanlı bi karıyı düşüreceğimi uzun süre bulamadım. Nihayet bu yaz, 2014 Haziran’da muhteşem bir fikir buldum! Faizsiz!! bir bankada hesap açtırıp oradaki bir amcığı sepete atabilirdim.

Derhal fikrimi uygulamaya koydum ve şubeleri gezmeye başladım. İlk gittiğim şubedeki müşteri temsilcisinin başı açıktı. Ona başını kapatır mısın diyemezdim, bu sebeple sıramın gelmesini beklemeden dışarı çıktım ve başka bir şubeye doğru yola koyuldum. Anadolu yakasındaki bir outlet’e gidecektim, yakınlarda yol kenarındaki banka şubesinde benim kritere uygun bi yavru bulabilirdim belki? AVM’de işim bitti, direkt şubeye geçtim. Aradığım oyuncağım karşımdaydı… Konuşkan bir karıydı, sürekli konuşuyordu. Ses tonu hoşuma gitmedi ama götü sikmeye uygundu. Bir ara ayağa kalktı, inceledim hafiften. Sıra bana geldiğinde gözlerinin içine sert tonlarda bakıp tok bir sesle ilk girişi yaptım. Göz bebekleri büyümüş şekilde o da bana bakıyordu. Buradaki detayları fazla yazmayacağım, klasik banka muhabbetleri…

Hesabı açmak için kimliğimi istedi. “Soyadınız ne güzelmiş öyle,” dedi hafifçe eğilerek, alçak sayılabilecek bir sesle. Neymiş dedim söyletmek için, “Çakan ya, değişik bi soyadı” deyip güldü orospu. Işığı yaktı bize o noktada. Evet çakıyorum dedim ben de. Şubede gürültü vardı, kimse duyamazdı ne konuştuğumuzu, rahattım ben… 1-2 muhabbet daha geçti. Yaklaşık yarım saat sürdü hesap açması. Bir ara fotokopi çekmeye felan kalktı bu, kıvıra kıvıra yürüyor. Belli ki yarrak bağımlısı. Karıyı düşüreceğim artık gün gibi ortadaydı. Tamam ….. Bey, hesabınızı açtım ben, bu da VHS’nin sizde kalacak kısmı dedi. VHS ne dedim, vidyo mu bu? Güldü, peki o zaman siz VHS’deki maddeleri okurken aklınıza takılan bir şey olursa bana bu numaradan ulaşabilirsiniz deyip numarasını yazdı verdiği kağıda. Tamam dedim çıktım. Koleksiyona girmeye hazırdı bu türbanlı.

Adı da Nazan. Şubeden çıkarken sikime doğru baktığını farkettim. Ulan ben çekiniyom hemen saldırmayım diye, karı kapıdan ilk girene verecekmiş meğer, piyango bize vurdu. :)) O akşam aramayı düşünmüyordum, televizyonda maç vardı. Maç başlamadan telefonum çaldı, numarasını kaydettiydim Türbanlı orospu-1 diye. Evet o arıyor, ilginç bir durum. Birden kanım kaynadı size, canım çok sıkıldı aklıma hemen siz geldiniz, diye muhabbete başladı benle. Falandır filandır derken sözleşmeyi okudun mu diye sordu, hayır dedim. Beni okumak ister misin peki dedi ve kahkahayı bastı! Dumurlarda bir erkek olarak önce bir kapağını kaldırmam lazım yavrum dedim. Bunun üstüne bir kahkaha daha kaşar türbanlıdan… Ailesiyle kalıyormuş, boşanmış vs. onları anlattı. Dedim yarrağın tadını aldın, nasıl dayanıyorsun? Dayanamıyorum dedi. Geç odana dedim kapıyı kilitle.

O gece telefonda mastürbasyon yaptırdım buna, hiç yaşamadığı kadar zevk aldığını söyledi yanında olmamama rağmen. Ertesi gün hafta sonuydu. Haliyle buluştuk bununla. Yanıma gelirken iş yerinde giydiği kıyafetleri giymesini emrettiydim. Bizim eve gelmeden ev arkadaşıma konuyu anlattım, uzadı bir yerlere o gün. Bu üstüme atlamak için sabırsızlanıyor, farkediyorum. Gayet rahat yanıma aldım Nazan denen kaşarı, TV izliyorum müzik kanallarını. Aradan 15 dk. geçti geçmedi, kumandayı alıp kapatıverdi televizyonu. Şov zamanı gelmişti türbanlı orospuya. Kızmış gibi yapıp kolundan tuttuğum gibi duvara yasladım bunu. 2 tokat çaktım. Nazan orospusu ise dudaklarını ısırıp bacaklarını açıp kapatıyordu. Seni sikerken türbanını çıkarmayacam deyip yumuldum bunun dudaklarına. Acıması için ısırıyordum dudaklarını. Ellerini kıpırdatamasın diye tek elimle kıskaca alıp boynunu emmeye başladım. Kıtlıktan çıkmış gibi. Karı kendini bıraktı hemen, daha boynundayken inlemeleri başladı!!! Bir elimle burnunu sıkıp diğer elimle göğüslerini mıncıklamaya başladım.

Küçük gibiydi göğüsleri, fazla takılmadım Nazan denen orospu türbanlının göğüslerinde. Bilek hizasındaki türbanlı eteğini yukarı sıyırıp amını sıkıştırmaya başladım. Aaahhh erkeğiiimmm sok o sert şeyini hadi arrtııık diye yalvarmalara başladı bu pislik. Vay arkadaş, o kadar karı siktim böyle orospusuna ilk kez denk geliyordum! :)) Bunun amını iyice sulandırdıktan sonra çelme takarak yere düşürdüm. Bu yerde uzanmış, zevkten kıvranırken ayaklarından tuttum ve yerde sürükleyerek yandaki odaya götürdüm. Kemerimi çıkartıp kalçalarına bir kaç salto salladım. Bu iyice salmış kendini, yatağa yaslayıp dik dur lan diye emrettim. Yarrağımı çıkartıp ağzına soktum. 40 yıllık saksocu kaşar yarrağımı büyük bir ustalıkla emiyor, hatta resmen sömürüyordu!!! Kaç aydır sikişmiyorsun lan dedim, eliyle 3 yaptı. Konuşamaz, çünkü ağzında yarrak var. :)) Yeterince yalattıktan sonra bunu yine ayaklarından sürükleyerek diğer bir odaya götürdüm. Yarrağı yalattık ya, ben de biraz kontrolden çıkmıştım artık.

Hızla bunun üzerindeki hırkayı, gömleği -bir kaç düğmesi koptu galiba- ve eteğiyle külotlu çorabını çıkartıp sağa sola fırlattım. Türbanını da kendi çıkartacak oldu ki ağzına çaktım bir tane, o zaman hatırladı çıkarmaması gerektiğini. Türbanlı siktiğimin tadına varacam, buna izin verecek değiliz… Bunu halının üstüne yatırmıştım. Bacaklarını ayırıp külodunu sağa doğru sıyırdım. Amı az kıllı ama daracık am lan. Benim yarrak patlatır bunu dedim ve Nazan’ın sulanmaktan mosmor olmuş daracık amına tereyağından kıl çeker gibi kaydım. Yarrağımın tamamını bir anda kökledim. İnce bir çığlık attı tam o an. Karıyı barbarca sikmeye başlamıştım. Sırtüstü yatırmışım Nazanı, abanıyordum tüm gücümle amına. O yarrağı öyle bir yaladı ki kontrolden çıktım aq! Bir ara baktım, her taraf göle dönmüş. Bu boşalıp duruyor fıskiye gibi…

Hoşuma gitti altımdaki o orospunun aciz kalması. Koşulsuz teslim olan evlenip boşanmış bir kadını köpek etmiştim resmen. Karının sıyırdığım külodunu ne ara çıkardım bilmiyorum, ama bu çırılçıplak kalmıştı altımda. Göğüs uçlarını ısırarak acı verdim buna tekrar inceden. Bunu boynundan tutup ayağa kaldırdım ve duvara fırlattım. Yüzü koyun yaslandı duvara. Kazık gibi olmuş yarrağımla götten sikeyim dedim ama götü de dar. Girmedi bir türlü. Mutfaktan zeytinyağını getirip elimle yağladım orospu türbanlının götünü. Bu sefer sikip “şlop” diye girdi tamamen bunun götüne. Çok acıyo çok acıyo diye inlese de kulak asmadan götten abanmaya devam ettim. Bir süre sonra, beklenen zevk iniltileri gelmeye başladı Nazan denen orospudan!!!

Bunu bir göt bir am olacak şekilde baya bi siktim. Daşşaklarıma kadar daldırdım sürekli azgın nazana. Bir kaç posta attırdım götüne, türbanına ve yüzüne. En son fasılda ayaklarını da yağlayıp siktim bunun. Bu türbanlının ayakları çok değişik zevk verdi. Ayaklarını bile 3 posta siktim. Etrafa baktığımda altımdaki orospunun yarı baygın hale geldiğini farkettim. Benim de sikim sızlıyordu. Bunun suratına soğuk su çarpıp kendine getirdim ve banyoya gönderdim. Banyodan sonra da evine yolladım. Bunu olur olmadık yerlerde sikmeye devam ediyorum. Çok acayip bir sex dünyamız oldu. Çok yoğun olmayan bir AVMnin tuvaletinde de sakso çektirdim buna. Panelvan kiralayıp kamping yerlerinde park ederek arkaya attığımız şişme yatağın üstünde de çok kaydım nazana. Benim bağımlım oldu. :)) Sıra buna bir kaç kişi ortaklaşa daldırmaya geldi. İyi tost olur nazandan. :)) Yakında onu da yaparım, burda anlatırım.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Komşu Kızı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Komşu Kızı

Karşı komşumuzun kızı Selin’le uzun süredir tanışıyoruz.Esmer kıvırcık saçlı,ince,zarif bir kız.Hemen karşımızıda oturduğu ve her gün karşılaştığımız için de sürekli sohbet ediyoruz.Bir gün evdeyken kapı çaldı,açtığımda karşımdaydı.Haziran ayı olduğundan üstünde dar kot bir etek ve ince askılı beyaz bir üst vardı,altından ten rengi sutyeninin askıları görülebiliyordu.Dikkatimi hemen ayakları çekti.Ayakları çıplak,ufak ve bakımlıydı.Bana odasındaki bazanın altından kıyafet alması gerektiğini ama evde kimse olmadığından bazanın kapanmasından korktuğunu söyledi,yardım edip edemeyeceğimi sordu.Bu istek bana hiç garip gelmedi çünkü onlara her zaman gidiyordum zaten bu yüzden de hiçbir şey düşünmeden kabul edip beş dakikaya geleceğimi söyleyip Selin’i yolladım.Üzerimi değiştirip hemen iki adımlık mesafedeki kapılarını çaldım.Kapıyı aralık görünce içeri girdim içeriden gelmem için sesleniyordu.Odasına girdiğimde baza açık,o da öne doğru eğilmiş birşeyler almak için uğraşıyordu.O sırada göğüsleri gözüme öyle büyük göründü ki daha önce nasıl farketmediğimi düşündüm bir süre yerçekimine karşı koyamayan memelerinin açık kahverengi uçları bile görünüyordu.Önce görür mü acaba diye çok dikkatli bakamadım ama sonra onun da bakışlarında bir farklılık hissettim,bana başka bir şekilde bakıyordu.Belli ki beni başka bir konuda yardım etmem için çağırmıştı.Yine de birşey yapmadan onu süzmeye devam ettim.Benden başına geçip kapanmaması için bazayı tutmamı istedi.Ben de daha iyi bir görüş açısı için dediğini yaptım ve önümde çömelmiş uğraşırken göğüsleri her ayrıntısıyla önümdeydi.Her bir ufak hareketinde bile sallanıyor henüz yumuşak olan uçlarının sutyen içinde sürttüğünü ve kıvrıldığını görebiliyordum.Dalga da bu sahneye daha fazla kayıtsız kalmadı ve kalkmaya başladı.Selin önümde diz çökmüş sert götünü bana sürtüyor ama farkında değilmiş gibi davranıyordu.Çıplak bacakları hem birbirinde hem de bana sürtündükçe sikimi kontrol etmekte zorlanıyordum.Daha çok zorlamadan öne doğru ufak bir hamle yaptım Selin kafasına neyin çarptığına bakmak için döndüğünde pantalonun önündeki hareketliliği gördü ve muzip bir gülüşle gözlerini bana çevirdi.Hemen başında beklediğimden göğüs uçlarının az öncekine göre kalktığı ve göğüslerinin dikleştiği net olarak görülüyordu.Artık ikimiz de olayın başka yere gidiyor olduğunun farkındaydık.Selin’e “Kimse gelmesin emin misin?” diye sorduğumda merak edecek bir şey olmadığını söyledi.Ben de hemen işim biter diye düşünüp dış kapıyı kapatmamıştım ama yürüyecek durumda olmadığımdan ondan kapıyı kapatıp hemen gelmesini istedim.O kapıyı kapatım döndüğünde ben de dalgayı salmış onun kokusunu alsın diye hazır bekliyordum.Geldiğinde güzel gözleri şaşkınlıkla açılmış bir süre bakakaldı.Herhalde bunu beklemiyordu derken olan oldu diyip elinden çektim dudaklarına yapıştım.Kalkmış sikimi onun dar kot eteğine sürterken bir yandan da ıslak dilini sonuna kadar emmekle meşguldüm.Hafif ve narin bir kız olduğundan bacaklarını bana sarmasını istedim bekletmeden dediğimi yaptı.Artık kükreyen sikimi ince beyaz pamuklu donuna bastırıyordum henüz donu üstündeyken sikmeye başlamıştım bile,donu içeri dah çok girmemi engelliyor bu da sikimi daha da kaldırıyordu.Bir elim götünün kıvrımlarını ezberlerken diğeriyle de son birkaç dakikadır aklımdan çıkmayan yumuşak memelerini sıkıyordum.Uçları artık baya sertleşmiş,sıktıkça acıyla inliyordu.Kıyafetleri üzerindeydi,Sutyenini çıkartmadan aşağıya çekip bir tarafını sıyırdım.Elimi amına attığımda donunun nemlenmiş olduğunu gördüm.Islanmış parmaklarımı hem ona koklattım hem de doya doya ben kokladım amının kokusu beni daha da azdırdı.Her zaman temiz bir kızdı ama amının kaymak gibi traşlı bakire amı gibi olduğunu görünce bu kesinleşmiş oldu.Islanmış beyaz donunu bacaklarından sertçe sıyırıp burnumu içine gömdüm.Buna biraz şaşırmış görünüyordu ama gülümsemesi beni daha da çıldırttı.Donunu eline verdim ve sikimi onunla okşamasını istedim o da bu fikri sevmiş gibiydi önümde diz çömelip işe koyuldu.Uzun,siyah kıvırcık saçlarını toplayarak çektim ve yüzünü sikime bastırdım.Ağzına almak için hamle yaptı ama benim istediğim bu değildi ona burnunu taşaklarıma gömmesini ve koklamasını söyledim,ağzına almak istediğini söyledi ama biraz da zorla ona sikimi koklattım narin yüzünden daha çok kalmış kalmış sikimi yüzünde nereye denk gelirse sürtüyordum bunun zevkini o da almaya başlamıştı çünkü artık çok zorlamadan kendisi derin nefesler alarak sikimi ve taşaklarımı kokluyor ve tükürüğüyle tüm yüzüne sıvıyordu.Bu sırada ayağımla ıslak amını parmaklıyor,deliğinin kurumasına izin vermiyordum.Donu artık kurumaya başlayınca ayağa kaldırıp yüzüstü yatağa attım,amını sertçe sıkarak götünü tokatladım amını götünü kızartmaya çalışıyordum.Sikim artık kazık gibiydi ve beyaz tenli hafifçe kızarmış götünü aralayıp çatalında birkaç sefer gidip geldim.Götünden içeri kaymamak için zor dayanıyordum.Götüne burnumu gömdüm ve bu kadar yalanmaya hala sımsıkı olan ufacık göt deliğini burnumla siktim,temiz bir kız olduğu burdan da belliydi çünkü götü tamamen kokusuzdu ama nemlenmiş amı harika kokuyordu.Daha fazla dayanamadım ve ince bacaklarını el arabası gibi bileklerinden tutarak iyice ayırıp yavaşça girdim.Daracık kılsız ve ıslak amı fırın gibiydi ve ben dayanamıyordum çok kısa bir süre gitmemle boşalmam bir oldu.Son anda çıkabildim içinden biraz geç kalsam içine boşalacaktım.Patlamama rağmen bir iki dakika daha sikim içinin tadına bakmaya devam etti sonuna kadar bastırdım artık dinmekte olan sikimi.Selin ise karşılık verecek halde değildi.Bir süre daha üstünde kaldıktan sonra toparlandık ama donunu geri vermedim ve bu güzel anını hatırası olarak koklamak için aldım.Ondan sonra bu kadar derin birlikte olmadık tekrar.Şu an hala arkadaşız ve görüşüyoruz ama bir farkla o artık evli bir kadın.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karım Bana Yetiyordu 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karım Bana Yetiyordu 2
Hayatımın değiştiği günler yaklaşıyormuş meğerse… Son zamanlarda Yavuz işe gelmekte bazı sorunlar yaşamaktaydı. Sürekli şehir dışı görevlerine gidiyordu, hatta bazen Ankara’ya gitmek için kendisine iş yaratıyordu. Bir gün dayanamayıp Yavuz’a sordum. Bana karısıyla görüşmek istemediğini, kavga ettiğini, Demet’le her gece atıştığını söyleyince anlamıştım. Hem kendini biraz dinlemek istiyor, hemde karısından uzak kalmaya çalışıyordu. Şirketin Ankara sorumlusu Çiğdem Hanım’la ilişki yaşadığı dedikoduları sürekli kulaktan kulağa geziyordu. Ben de bu durumu karımdan gizli tutmaya çalışıyordum…

Bir gece karıma çalıştığı yerden telefon geldi. Karım telefonda görüştükten sonra, bir ihale için Ankara’ya gitmesi gerektiğini bana anlattı ve “Aşkım, sabah çıksam, 2 güne kadar da dönsem diyorum. Uçak için rezervasyon yaptırır mısın?” dedi. Karıma, isterse işten izin alıp onu Ankara’ya benim götürebileceğimi söylesem de, “Bebeğim gerek yok, zaten 2 gün falan anca sürer. Ankara’da senin kızkardeşinde kalırım, hem de kayınvalidemi görmüş olurum, başka bir gün beraber gideriz…” deyince kabul ettim. Ateşli bir seksten sonra yattık uyuduk.

Sabaha karşı Ankara’ya gitmek için uyandı ve beni de uyandırdı. Havaalanına bıraktım karımı. Arabada dudağıma bir öpücük koydu, “Merak etme. Telefon seksi yaptığımız günleri hatırla aşkım!” deyip indi arabadan. Ben de eve sürdüm arabayı, bir iki saat daha uyuyup işe gittim. Yavuz şirketteydi.

Karımın Ankara’da kaldığı sürece, birçok kez, telefonda, mesajla, fotoğraflarla seks yaptık. 2 gün bile olsa ondan ayrı kalmak bana zor gelmişti. Ona, “Dönünce canını çıkaracağım güzel karım benim!” diye yazdım. Karım da, “Ahh erkeğim, ben de seni özledim. İnan altında ölmek için razıyım!” diye cevap yazdı.

3 gün sonra, mesaj attı bana, “Aşkım geldim, eve geçiyorum!” diye. Saat 14:00 gibi gelen bu mesaj beni azdırmaya yetmişti. Ama benim mesaim 19:00’da bitiyordu. İşler de çok yoğun değildi. Randevu veya toplantım da yoktu, sekreterimden onayı aldıktan sonra atladım arabaya. Evin önüne park ettim, koşar adım çıktım merdivenleri. Evin kapısını açtım, antrede iki bavulla göz göze geldim. Biri farklı bir bavuldu. Herhalde annemler birşeyler yolladılar diye düşünürken, banyodan duş sesi geliyordu.

Karım duştayken, ona küçük bir sürpriz yapmak istedim. Hemen yavaş adımlarla odama geçtim, gömleğimi, ceketimi, kravatımı çıkarıp astım. Aklıma boxerla yanına girmek geldi, ama sürpriz olsun dedim ya. Hemen indirdim boxerımı. Sikim inikti, iki okşadıktan sonra kalkmıştı. İçimden karımı duşta domaltıp hemen oracıkta becermek geliyordu. Sikimi tamamen kaldırdım, ağır adımlarla banyoya doğru yürüdüm. Kapıyı yavaşça açtım. İçeriyi buhar kaplamıştı. Duş kabininin buzlu camından belli belirsiz siluet şeklinde karımın vücudu görünüyordu. Sikimi okşayarak, yavaşça duş kabinini açtım ve karıma arkadan sarıldım…

Sarılmamla birlikte, “Noluyor yaaaa!” diye bir ses. Bu ses karımın sesi değil. Önce şaşkınlıktan kaldım öyle. Hakkaten, noluyordu? Vücut karımın vücudu değil! Hemen bıraktım, sarıldığım kadın döndü. Demet! Tanrım! Yaklaşık 5-6 saniye sessiz sessiz baktık birbirimize. İkimiz de çırılçıplaktık. Demet hemen eliyle memelerini kapattı, ben de yarağımı kapatmaya çalışıyorum. Demet o sırada suyu kapatma telaşı içinde. Memelerini görüyorum, ben dondum kaldım. “Çık! Çık!” diyor Demet. Hemen döndüm arkamı, çıktım banyodan. Banyonun kapısını kapattım, kapıda öylece kaldım…

Tanrım! Ne oluyordu? Bu kadının bizim banyoda ne işi var? Karım nerede? Hemen odama koştum. Elime ilk gelen boxerı, eşofmanı giydim, ki o sırada dışkapıdan karımın sesi duyuldu, “Demet, geldim canım!” diye. Şansa bak ya! 2 dakika önce gelse, beni Demet’le banyoda basabilme ihtimali vardı. Hemen salona çıktım. Sikim korkudan anında inmiş zaten. “Se.. Se.. Selda!” dedim. Kekeliyorum resmen. O sırada Demet duştan çıktı, benim bornozuma sarılmıştı. Hemen misafir odasına girdi. Öylece izliyorum ben de.

Karıma, “Selda… Demet ne arıyor burada? Noluyor ya?” dedim. Karım da, “Aşkım, hiç sorma! Havaalanına indim, telefon susmuyor. Demet arıyor, açtım, hıçkıra hıçkıra ağlıyor. (Selda, çok kötü bir şey oldu. Geliyorum sana!) dedi. Ben havaalanından kalbim çarpa çarpa geldim eve. Demet kapının önünde ağlıyor. İçeri girdik beraber, kocasının metresiyle, hani sizin asistan var ya Tuğçe, onunla fotoğrafları görmüş bilgisayardan. Sakinleşsin diye duşa soktum. Ben de markete gittim, içecek birşeyler aldım. E sen ne arıyorsun burada?” deyince anlamıştım olayı. “Ya Selda, niye arayıp söylemiyorsun? Bak rezil oldum kadına! İş erken bitti, karımı özledim, eve geldim. Ama keşke arasaydın ya, Demet’in evde olduğunu söyleseydin!” dedim ben de.

“Ya Murat, o durumda aklıma mı geldin? Hemen duşa soktum kızı, sonra da markete gittim, o sırada sen gelmişsin. Hem, rezil olmak derken, ne oldu ki?” dedi. “Selda, sen geldin diye sana sürpriz yapmak istedim. Duş sesini duyunca da, seni duşun altında sikmek için soyundum, kaldırdım yarağımı, girdim duşa. Sonra kabini açtım, arkasından sarıldım Demet’e…” dedim. Karım, “Oha! Nasıl ya?” dedi. “Öyle ya. Şoke oldum çıktım hemen. Sen geldin zaten…” dedim. “Ne demek bu ya?” dedi karım. “Öyle işte Selda, eğer 2 dakika erken gelseydin, beni Demet’le basmış olacaktın…” dedim. “Dur, sonra konuşacağız bunu! Ben Demet’e bir bakayım!” dedi karım, elinde Demet’in bavulu ile odaya girdi.

Uzun bir süre kaldılar odada. Sonra, Demet bir eşofman takımıyla, çıktılar salona. Demet, “Murat, kusura bakma ya… Rezil oldum…” dedi bana karımın yanında. “Önemli değil! Asıl hata bende, seni Selda sandım!” dedim ben de. Karım da, “Murat, Demet bu gece burada kalacak, yatağı yapmama yardımcı olur musun, içerideki yatağı?” deyince, karımla misafir odasına girdik. Karım kızgındı biraz. “Selda, valla bilerek olmadı, nereden bileyim senin olmadığını aşkım? Ben sana sürpriz yapmak istedim… Bir anda Demet’le karşı karşıya gelince…” diye dil döküyordum. Karım hiç durmadan yatağı yapıyordu…

Yatak bitince kapıyı kapattı, “Otur!” dedi. Oturdum yatağa. Karım, “Aşkım, sorun o değil! Yani belli, istemeden olmuş. Zaten Demet te anlattı… Ama istemeden de olsa, baya bir ellemişsin kadını! Neyse… Komik aslında! Ama benim aklım Yavuz’da. O şerefsiz kıza yapmadığını bırakmadı ya!” dedi.

-“Ne olmuş Selda, ne yapmış?”

-“Ya…”

-“Kızım anlatsana, dövmüş mü yoksa?”

-“Sadece dövse gene iyi…”

-“E ne yapabilir ki başka yani? Foto meselesi mi?”

-“Hayır ya, kıza tecavüz etmiş hayvan herif! Sonrada dövmüş. Evden kovmuş sabah!”

-“Ne? Vay orospu çocuğu! Bak sinirlendim ya!”

-“Çaktırma da, Demet halen çok üzgün. Ve sanırım misafirliği daha uzun sürebilir bizde…”

-“Kalsın ya, ne olacak… Ama Yavuz’la konuşmanın vakti geldi!”

-“Sakın ha! Dahada germe ortalığı! Yavuz’un haberi var zaten burada olduğundan. Ortalık biraz sakinleşsin, arabulucu oluruz aşkım!”

-“Tamam meleğim, merak etme. Çıkalım da kız merak etmesin!”

Odadan çıktık. Demet mutfakta sigara içiyordu. Bana, “Murat, kusura bakma, ama sizden başka gelecek yerim yoktu. Yani, gerçekten sizin de rahatınızı kaçırdım ya!” dedi. “Olur mu Demet, istediğin kadar kal. Burası senin de evin!” dedim ben de. Üçümüz sigara içtik. Sonra karım göz işaretiyle gitmemi söyleyince, ben de içeri geçtim…

Boş boş oturmaktan sıkıldım, içeriden Demet’in hıçkırıkları geliyordu. Bari karıma yardım olsun diye, bavulunu aldım, odaya geçtim. Bavulu açtım, karımın iç çamaşırları, kıyafetleri, yani basit şeyleri duruyordu. Giyilmemiş bir tane külodu ayırdım, geriye kalan kirlileri de ayırdım. Külodu dolaba koydum, kirlileri attım. Karımın takım elbiselerini de kuru temizlemeye vermek için çıkardım. Sonra da, “Karnım acıkıyor, hadi yemek hazırlayın!” dedim kadınlara. Ben de kuru temizlemeye verdim elbiseleri, geldim eve.

Üçümüz oturduk, yemek yedik. Hemen bir makarna yapmışlar. Ses çıkmıyordu masada. Demet göz yaşlarını silmeye çalışıyordu. Daha fazla dayanamadım, “Demetciğim, tamam geçti. İğrenç şeyler olmuş, ama herşey düzelir. Yeter ki üzülme daha fazla. Bak zaman her şeyin ilacı…” diye insanı rahatlatabilecek cümleler kurmaya başladım. Demet, “Murat bıktım! Ben de insanım! Beni dövmeye, bana saldırmaya ne hakkı var? Beni aldatmaya? Ben bu kadar mı değersizim? Bu kadar mı aşağılık bir kadınım?” diye kendini rahatlatmaya başlayınca, ben de, “Saçmalama Demet, sadece evliliğinde sorunlar yaşayan bir kadınsın, herkes yaşayabilir, bak biz Selda’yla ne kavgalar ediyoruz, neler oluyor evliliklerde. Herşey düzelir canım!” diye konuşmaya devam ettim.

Demet’in ağlama pozisyonuna girdiğini görünce, “Hadi yeter bu kadar hüzün. Kalkın, sizi dışarı çıkarıyorum!” diye ortamı değiştirmeyi teklif ettiysem de, karımın ısrarları bile etkili olmadı. Demet, “Ya, sizin de rahatınız bozuldu, benim için birşey yapmayın, lütfen, ben içeride odada uyuyacağım zaten, siz çıkın!” diye karşılık veriyordu. Daha fazla ısrar etmedik biz de. Yemek bitince Demet, “Selda, Murat, siz hayatımda tanıdığım en iyi çiftsiniz. Ne olur birbirinizi üzmeyin, aranızda dilerim sorun çıkmaz!” deyip, dayanamayıp tekrar ağlamaya başladı. Karım ve ben Demet’e sarıldık. Sonra Demet burnunu sildi, “Neyse, ben, odadayım. Çok teşekkür ederim tekrar…” deyip yürürken, karım, “Demet vakit daha erken, gel salonda oturalım birtanem.” diye durdurmaya çalıştı. Ama Demet, “Selda, lütfen. Biraz yalnız kalmak istiyorum hayatım…” dedi. Karım da, “Peki, nasıl istersen…” dedi. Demet odaya geçti.

Bulaşıkları karımla ortak haletlik. Sonra, karım buzdolabından iki bira aldı, salona geçip bir film açtık. Demet’in odasından ses çıkmıyordu. Benim de elim karımın memelerine gitmişti zaten çoktan. Karım elimi tutup, “Bu gece olmaz…” dedi. Hayal kırıklığına uğramıştım. Israr ettim. Karım, “Lütfen. Hiç havamda değilim.” deyince elim gene omzuna gitti. Filmi izlerken, karım, “Ne oldu anlat bakayım bir daha?” deyince, banyoda geçen olayı anlattım. Güldük baya bir. Karım, “Ya, dokundum diyorsun da, bu nasıl dokunmak aşkım!” diye gülerek bana dönünce, “Aşkım, hiç sorma ya. Baya bir temas oldu. Arkasından kızın memelerini avuçlayıp, kalçalarının arasına yerleştirdim yarağımı resmen!” deyince tekrar kahkaha attık…

Karım, “Sikmiş kadar olmuşsun Demet’i! Ama var ya Demet’i görmeliydin, eli ayağı dolaştı birbirine kızın. O bu kadar detaylı anlatamadı tabi…” dedi gülerek. Ben de, “Selda, rezillikti. Yani, resmen arka deliğini hissettim kadının!” dedim. “Oha ya, tamam be anladık. Anlatma ya!” dedi karım. “Tamam tamam, ama eğer 2 dakika erken gelseydin, çok kötü şeyler olurdu herhalde! Hahahaha. Herhalde saldırırdın bize. O halde görünce!” dedim. “Yok ya, aklıma gelmez aslında. Ya birşey soracağım, anlamadın mı Demet’in olduğunu? Benim memelerim o kadar küçük mü?” dedi karım. “Aşkım, şoka girdim. Doğru düzgün ne dediğimi, ne yaptığımı bile hatırlamıyorum. Ha tek hatırladığım, böyle, 10 saniye rahat kalmışızdır, Demet bir eliyle amını kapatırken, diğer eliyle hem göğüslerini hem musluğu kapatıyordu. Komedi ya!” dedim.

“Ne yapsın kız? Nereyi kapayacağını şaşırmış. Ah be Murat, öyle girilir mi duşa?” dedi karım. “Ya, ne yapayım, sürpriz olsun istedim. Böyle şoka gir istedim, nereden aklıma geldiyse ya!” dedim. “Hahaha. Salak erkeğim benim. Kıyamam ya, karısını hemen orada sikecek kadar azdın mı sen?” dedi. “Hemde nasıl!” deyip, karımın memelerini okşamaya başladım. “Çek elini ya! Demet duyacak!” dedi. “Karımsın lan benim. Karıcığım, nasılda güzel kokuyorsun öyle…” deyip devam ettim. Karım, “Murat, yapma ya…” derken, ben, “Off, parfümüne bitiyorum aşkım yaaa!” dedim. Hınzırlığım devam ediyordu. Karım yavaşça fısıldayarak, “Sessiz olalım ama!” dedi. Hemen kalktım, kucakladım karımı. Karım böyle yatağa götürülmeye bayılır. İki eliyle boynumu bir kapana sıkıştırırcasına kıstırıp, bacaklarını da belime doladımıydı…

Karım kucağımda TV’yi kapattım, ışığı da kapatıp odamıza doğru yürümeye başladım. Karım fısıldayarak, “Murat, indir beni, Demet’e bakayım bari, kapısı açık kızın…” dedi. “Sen geç yatağa, ben bakayım geleyim…” dedim. “Saçmalama Murat, yani, uyuyor kız, orası burası açılmıştır, ayıp olur, sen geç, soyun, ben hemen geliyorum!” deyince, karımı indirdim. Odaya geçip, eşofmanlarımı, boxerımı çıkardım. Az sonra karım da odaya geldi, ışığı hafif loş konuma getirdi. Hemen dudaklarına yapıştım karımın. Özlemiştim. Üstelik, ister istemez, Demet’in o banyodaki hali, götünün arasına yarağımın girdiğinde duyduğum sıcaklık, kısacası bugün olan her bir şey beni azdırmaya yetmişti…

Deli gibi ayakta öpüşüyorduk karımla. Karımın sıkı kalçalarına elimi atıp, okşamaya başladım. O da benim vücudumu okşuyordu. Şimdi boynundayım, emerken salyalanan yerlere yavaş nefesler bırakıp, kulak memelerini yalıyordum. “Ahhh aşkım, çok güzel. Nasıl özlemişim kocamı…” deyip elini sikime atıp okşamaya başladı. Yalamak için eğildiğinde, “Aşkım, bırak şimdi yalamayı, gece uzun, gel yat şuraya!” deyip fırlattım karımı yatağa. Önden fermuarlı pembe sweatini indirdim, şimdi karımın koca memeleri ellerimdeydi. Uçları herzamanki gibi dikelmişti, eğilip yalamaya başladım. Üstüne çıktım karımın, karım dudaklarını ısırıyordu. Yavaşça elimi gri eşofman altına atıp bir hamlede indirince, kılları uzamış amcığına ulaşmıştım elimle…

Elimle ileri geri yapıp, üstünden okşamaya başladım öpüşürken. Hafifçe sulanmaya başlamıştı amı. Karımın sulu amına bitiyordum. Daha fazla dayanamadım, sikimi hizalayıp girdim amına. Karım inlememek için dudaklarını ısırıyordu. İçine girip o sıcaklığı tattıktan sonra, hafif hareketlerle amına ileri geri sokmaya başladım. Karım uzamış tırnaklarını sırtıma geçirmişti, ben her ileri gittiğimde yatak vuruyordu duvara. “Yavaş kocacığım, Demet yan odada!” diyordu, ama engelleyemiyordum kendimi…

Ben soktukça, karım kulağıma fısıltıyla, “Becer beni, sik beni, özledim kocamı, doyur aşkım, ahhh, erkeğim, benimsin sen, ohhh, orospunu becer, fahişenim senin!” diye konuşmaya başlamıştı. Ben de hemen fısıltıyla, “Seni çok özledim karıcığım. Sulu amını, inlemelerini, kasılmalarını. Herşeyini… Her yerini…” deyip sokmaya devam ediyordum. Elimden geldikçe bu romantik ama gizli sevişmemizi dahada ateşlendirmek için, sessiz, sakin, yavaş bir tempoda beceriyordum karımı. Karım iki bacağını ayırıp, belime iyice sarıp, içine girişlerimi kontrol ediyordu. “Senin bu sikin var ya, nasılda dolduruyor içimi. Her yerimi dolduruyor. Ahh. Evet erkeğim. Çok güzel. Beni harika sikmen beni delirtiyor…” deyip dudaklarıma yapıştı.

Bir süre daha pompaladıktan sonra çıktım içinden karımın. Eğilip, o mis gibi kokan amını yalamaya başladım. Karım artık inlemelerini tutamıyordu. Demet eğer uyumuyorsa, kesin duyuyordu bizi. Bir parmağımı ağzına verdim karımın. Ben de diğer elimle baş ve işaret parmaklarını kullanarak amının dış duvarlarını yalamaya başladım. Sonra dilim yavaşça içine kaydı, şimdi iç dudaklar dilimdeydi. Klitorisi herzamanki gibi çok davetkar görünüyordu, karım klitoral orgazmı vajinal orgazmdan daha erken yaşamıştı. Klitorisine dil darbeleri atmaya başlayınca, “Kocacığım geliyoruuum!” dedi.

Ağzımı açıp, zaten sulu amına daha çok baskı yapmaya başladım. Hafif hafif yatağın nevresimin sıkmaya başladı. Karnı kasılmaya ve titremeye başlayınca, boşalması başladı. Deli gibi emiyordum. Karım yatakta kendini sağa sola fırlatmaya başladı ve kendi vücudunu yataktan ayırıp, ‘Dan!’ diye indi tekrar. Karım boşalmıştı. Halen titriyordu. Titremelerinin geçmesini beklerken memelerini emmeye devam ediyordum. Daha sonra karım, “Domalt beni!” deyince, hemen kalktım üstünden…

Karım hemen elleri ve dizleri üstüne, yatağın başına kendi kafası gelecek şekilde domaldı. Her iki deliği de çok davetkardı, aslında o anda götünü sikmek istedim, ama şimdi kayganlaştırıcı nerede bilmiyordum. Karım domalınca süper domalır. Belini iyice yukarı çıkarıp, yusyuvarlak kalçalarını önüme açar… Götünü okşamaya başladım. Uzun zamandır götten sikmemiştim karımı. Göt deliği… Öylesine güzeldi ki. Yavaşça dilimi götürünce, “Aşkım, temizlenmedim, yalama istersen…” dedi, ama dinlemedim. Göt deliğini yalamaya başladım, dilimi içine sokmamaya gayret ederek. Bir elimle de karımın amını yokluyordum. Şimdi dilimle göt deliğini sikmeye, parmaklarımla da amcığına girip çıkmaya başlamıştım. Karım öylesine domalık duruyordu, inlemelerine mani olmaya çalışarak. Yatağın direklerine tutunuyordu.

Tadından asla vazgeçemeyeceğim iki deliğini bırakıp, artık ereksiyondan dolayı ağrımaya başlayan yarağımı yavaşça hizaladım. İçine girince, “Imhhh!” diye bir inleme, ardından ‘Şap, şap, şap!’, odanın içini dolduran, kasıklarımla götünün buluşma sesi. Hızlı hızlı pompalamaya başladım karıma. Karım kafasını geriye kaldırmış, “Becer beni! Daha hızlı! Daha hızlı!” diye inlemekle meşguldü. Götüne bir şaplak attım. Göt deliği o kadar davetkardı ki! Amına hızlı hızlı girmeye başladım, sağ elimin baş parmağını da sıkı göt deliğine sokup, her yerinde beni hissetmesini sağlamıştım. Karım ise sadece sessiz sessiz inliyor, yatağın direklerinin duvara vurmasını engellemeye çalışıyordu. İyice üstüne çullanmıştım karımın…

Yavaşça dizlerimin üstünde doğrularak, sadece ayağım yatağa basacak şekilde sikmeye başlamıştım. Bu pozisyonda karımın o ıslak, nemli ve dolgun dudaklarına ulaşmam daha rahat oluyordu. Karım, “Sevgilim geliyor tekrar, aaaah!” diyerek, tüm sıvıları yatağa akacak şekilde boşaldı tekrar. İçinden çıkıp boşalmasını izleyip, sonra tekrar soktum amına. Karım, “Aşkım, engel olamıyorum, içimden bağırmak geliyor artık!” deyince, dudağına öyle bir yapıştım ki, dillerimiz birbiriyle dans ediyordu resmen.

Sonra amından çıktım, yatağa uzandım. Karımın am sularıyla parlamakta olan sikimi okşamaya başladım. Karım ise domaldı, sikimi ağzına aldı. Bana bakarak yavaş yavaş emiyordu sikimi. Karım ağzına tükürüğü doldurup, sikime fırlattı resmen. Hemen eliyle sıvazlamaya başladı, ben de saçlarını okşayıp, kulaklarının arkasına koydum. Sonra iki eliyle sikimi sıvazlarken, ağzına aldı tekrar. Karımın küçücük elleri, sikimi kavramış, diliyle de ucunu uyarıyordu. Beni çıldırtırdı karımın saksoları. Bir kadın ancak bu kadar istekli ve güzel yalayabilir bir yarağı… Bu kadar güzel yalamasının bir sebebi de izlediğimiz pørnølardı.

Şimdi karım kalkmış, yavaşça sikimin üstüne çömelmiş, bir eliyle am deliğini açarken, öbürüyle sikimi hizaladıktan sonra, ‘Lark!’ diye oturdu. Baya bir kaldı öyle. Sonra, eliyle kafamı tutup, “Ben boşaldım, şimdi sana öyle bir seks yaptıracağım ki, aklın hayalin duracak!” deyip, dudaklarıma yapıştı. Yavaş yavaş sikimin üstünde inip kalkmaya başladı. Ve hastası olduğum bir diğer mükemmel hareket. Sikimi içine alırken, kıvırması beni deli ediyordu. Ve karım, biraz hopluyor, onunla beraber iri memeleri hopluyor, bir anda yavaşça kırıtarak alıyordu dibine kadar…

Dudaklarımdan çekti dudaklarını. Eliyle benim vücudumdan destek alarak inip kalkmaya başladı tekrar. Ben ise kollarımı yana, ellerimi kafamın arkasına almış, bu kadının, bu seks tanrıçasının, inip kalkan memelerini, mimiklerini izlemekteydim. Ben şanslı bir erkektim. Memelerinin sallanması beni deli ediyordu. Yatak gıcırdamaları, benim hırlamalarım, karımın ahlamaları… Yavaş yavaş finale geliyorduk. Karım benim hırlamalarımı iyice hissedince, iyice oturup kalkmaya başladı. “Karıcığım, geliyor, geliyooor!” deyince, “İçime, içime! Zevkimiz bölünmesin aşkımmm!” diye devam ediyordu.

Karım da oturup kalkmadan yorulmuştu. “Yeter bu kadar erkeğim, birazda sen pompala!” lafını duyduktan sonra, karımın belinden tuttum. Hafif kaldırdım ve sokup çıkarmaya başladım. Ben soktukça taşaklarım karımın göt yarığına kadar vuruyordu. Karım, “Ihıhıh! Ihh! Evet! Evet! Aşkım, ben de yaklaştım, sabret, beraber boşalalım!” deyince, daha geç boşalmak için tempomu düşürdüm. Daha derine hareketlerle sokup çıkarmaya başladım. Biraz daha tahrik etmek için meme uçlarını sıkmaya başladım, bir fındık kadar sertleşmişti meme uçları. Yoğurmaya başladım. Ve hızlandım. “Muraat! Muraat! Geliyorum!” deyince dahada hızlandım. “Ben de karıcığım, bendeee, ahhh! diye inlemelerim karımın hırlamalarına karıştı, ikimiz de aynı anda boşalmaya başladık…

Döllerim içinde, karımın sıcaklığını halen duyuyordum. O ise üzerimde kasılmakla meşguldü. Kasılmaları bitince, “Erkeğiimmm!” diye sarıldı bana. Sırtı terden ıpıslak bir şekilde sırtını okşamaya başladım. Halen içindeydim. Sikim inmemişti. Baya bir süre içinde durdum, öpüştük o sırada. Ufak ufak hareketlerle pompalamaya başladım tekrar. Nasıl olsa inmemişti. Karım resmen hopluyordu üstümde. Ama neden bilmem, ereksiyonumu devam ettiremedim. Bunu, sikim karımın amından çıkmasıyla anladım. Denedim tekrar, ama giriyor, bir süre sonra kendiliğinden çıkıyordu. Sikimi tamamen çıkardım. Karımın amcığından sızan döllerim ve am suları benim sikime süzülmeye başlamıştı. Karım elini attı amına, bütün dölleri sikimin üstüne akıttı…

Sonra da eğilip, yavaşça sikime bulaşmış tüm sıvıları emdi. “Bu arada, benim de amcığım çok lezzetliymiş, sulardan anladım!” diye espri yapıyordu. Hepsini temizleyip, dölleri yuttu. Sonra kalkıp, çırılçıplak bir şekilde kapıyı araladı. Sağa sola baktı, Demet ortalıkta mı diye. Gitti salona. Döndüğünde bir paket sigara ve küllükle girdi odaya. Benim göğsüme yatıp, sigara yaktı. Bir nefes çekip bana uzattı tekrar. Sigaralarımızı içerken, o benim kıllı göğsümün kıllarıyla oynuyor, ben de saçlarını okşuyordum. Sonra kendisine bir sigara daha yaktı ve “İğrenç bir şey. Keşke başlamasaydım! Kokusu, sabah uyandığındaki ağzındaki o bok yemiş gibi iğrenç tat! Ama orgazmdan sonra çok güzel oluyor ya!” deyip gülümsedi.

Bazı geceler, yani seks yaptığımız gecelerde aralarda sigara içerdik. Çok rahat bir paket biter geceleri. Yatak odamız o seks kokusundan sonra sigara kokusuna döner. Ben de pişmandım sigaraya başladığıma. Hatta ereksiyonlarımı daha uzun tutmak amacıyla bırakmak istedim. Ama her sikişimden sonra yaktım bir tane, sohbet ederken iyi gidiyordu çünkü.

-“Seni seviyorum erkeğim!”

-“Ben de seni karıcığım!”

“Çok şanslıyız. Evliliğimiz harika. Seks yaşantımız mükemmel. Hatta mükemmel ötesi. Beni uçuruyorsun Murat! Bitiyorum sana erkeğim!”

-“Karım benim, senin vücudun deli ediyor beni. Olmadığın gecelerde senin hayalinle yaşıyorum. Aşığım sana deliler gibi!”

-“Dünyanın en mutlu kadınıyım. Bozulmaz bu değil mi Murat?”

-“Asla bebeğim. Asla. İzin vermeyeceğim buna!”

-“Nazar değecek aşkım!”

-“Bence de. Demet’in nazarı değebilir valla…”

-“O nereden çıktı ya?”

-“Aşkım, yatak gürültülerimiz gitti biliyorsun değil mi?”

-“Ay sahi mi?”

-“Tabi ya!”

-“Off! Amma rezil olduk kıza ya! Hep senin yüzünden piç kurusu ya!”

-“Niye be? Karımı sikmek suç mu?”

-“Deme öyle ya utanıyorum!”

-“Hahahha. Orgazm olurken hiçte utanmıyorsun ama!”

-“Nasıl yani?”

-“Aşkım. Orospu diyorsun kendine. Fahişe diyorsun. Sik beni diyorsun!”

-“Off! Ben ne dediğimi biliyor muyum ya!”

-“Hoşuma gidiyor ama. Hatta sen de küfret bana ya!”

-“Nasıl yani?”

-“Et işte. Yani, romantizm güzel ama, ‘Orospunum’ kelimesi delirtiyor beni!”

-“Utandım Murat ya!”

-“Utanma ya. Kocanım ben senin. Orospu!”

-“Pislik. Hayvan!”

-“Fahişe!”

-“Piç kurusu. Orospu evladı!”

-“Küfür yakışıyor lan sana!”

-“Hayvansın ya… Aşkıım, çişim geldi ya!”

-“Bana ne güzelim? Git işe!”

-“Off, tamam ya. Uzatsana külodumu…”

-“Ya ne yapacan külodu? Git işe işte! Ne yapayım, şişe mi getireyim?”

-“Ayy, valla kalkamayacağım yerimden ya…”

-“Üşengeç orospu! Ya git işe işte!”

-“Ama Demet?”

-“Aşkım, Demet’in götünde pireler uçuşuyor. Görmez bile!”

-“Ya uyandıysa?”

-“Eee? Ne yapayım, ninni mi söyleyeyim kadına?”

-“Sen var ya, salaksın, hemde ağır salak!”

-“Selda, biraz daha saçmalarsan yatağa işeyeceksin, kalk, artık napıyorsan yap!”

-“Tamam ya, ooof!”

Karım kalktı yataktan. Ben halen sigara içiyordum. Aslında karımı işerken izlemeyi severim. Böyle eliyle kapatır amını, (Ya git ya!) der, tatlı olur yani. Ben de kalktım. Sikim önümde sallanıyordu. Tuvaletin kapısını açtım. Karım beni görünce, “Git buradan, Demet görecek yaa! Ay napıyorsun, kapat şu kapıyı, işiyorum görmüyor musun?” dedi. Gülümsedim. Ama karım, “Aşkım, kapat bak! Valla kapat ya! Bak iğrençleşirim, kapat şu kapıyı!” deyince hemen kapattım. Anladım çünkü… Salak Karım ya. Hemen odaya gittim. Sifonu çekti, yavaşça geldi karım. “İğrençsin Selda!” dedim. “Hahahah, sen yapmıyorsun sanki, gerizekalı!” dedi. Hemen gene göğsüme yattı…

-“Ya Murat, Demet bizde baya bir kalacak gibi…”

-“Kalsın, ne olacak?”

-“Ya bence de kalsın. Hatta boşansınlar. Ne demek ya tecavüz? İğrençlik, insanlık dışı!”

-“Öyle. Yani dövmek gene bir derece. Ama tecavüz…”

-“Murat! Kızın götünü sikmiş ya!”

-“Oha! Şerefsiz piç!”

-“Orospu evladı ya! Hayvan! İnsan değil o Yavuz. Elime geçse, bir kaşık suda boğacağım!”

-“Selda, sen bu öfkeni sakın ola ki Demet’e gösterme. Kız zaten patlamaya hazır bomba. Mahvedersin herşeyi!”

-“Merak etme, senin karın akıllı bir kadın. Ama… Yani, kız acıdan bayılmış…”

-“Ee, kuru kuru mu yapmış?”

-“Tükürük atmış sadece. Of, iğrenç ya. Tamam ya kapatalım bu konuyu!”

-“Tamam bebeğim, tamam. Demet dilediği kadar kalabilir. Yarın yemeğe gidelim ama, yarın günlerden neydi?”

-“Aklın fikrin beni sikmekte olduğundan, hangi gün olduğunu bile unuttun gerizekalı moron. Pazar!”

-“Pazar mı? E süper. Tüm gün beraber oluruz. Ama itiraz ettirme. Sabah kahvaltıya gidelim o zaman Emirgan’a!”

-“Anlayışlı kocam benim!”

-“Yılışma hemen!”

-“Tamam be! Saat kaç?”

-“3.”

-“Biz kaçta sevişmeye başladık?”

-“İşte saat 12 gibi, memelerine elliyordum…”

-“15 dakika orda geçse… Bir saattir geyik yapıyoruz… Yaklaşık olarak 1 saat 45 dakika hiç çıkarmadan pompaladın aşkım!”

-“Kısa sürmüş be!”

-“Mal mısın ya? Hasta beyinli! Yavuz erkenci, 10 dakikaymış rekoru!”

-“Aşkım, ben kontrol edebiliyorum!”

-“Sahi, o nasıl oluyor ya?”

-“Şimdi bak. Çok basit aslında. Önce senin zevk alman gerektiğini kendime yineliyorum. Bu bana güven veriyor bir kere. Sonra, seni yalarken tam konsantre oluyorum. Her sevişmemizde, nereden daha çok uyarıldığını bulmaya çalışıyorum. Genelde kulak memelerine nefes verirken kasılıyorsun. Sonra, sakso çekerken bana, hep başka şeyler düşünüyorum. Yani seni izliyorum, ama başka şeyler düşünüyorum. Garip bir şekilde bana sakso çekerken zevk alıyorum başka şeyler düşünürken tabi. Garip bir şey. Sonra, evlendiğimizden beri dikkatini çekmiyor. Ben neden sık sık çıkarıyorum içinden diye düşündün mü hiç? Kendimi senelerdir alıştırdım. Tempoyu ayarlıyorum. Bazen hızlanıp, bazen yavaşlıyorum. Ama ön sevişmede çok uzun tutuyorum, sen azıyorsun zaten. Boşalacağım anda çıkarıyorum deliklerinden. Biraz o sikimin ucundaki zirve anındaki hissin geçmesini bekliyorum, ya öpüşüyor oluyoruz yada yalaşıyor oluyoruz. Sonra gene giriyorum. Böyle böyle alıştım artık…”

-“Bir seks experiyle evliyim ben ya!”

-“Öyle. Ama kendime güvenmem çok önemli. Sen de bu güveni bana veriyorsun zaten.”

-“Beni sikerken kendimi kaybediyorum. Bağırıyorum, çağırıyorum. İçime her sokuşunda hissediyorum sikinin her milimini. Ben de kendimi zevke endekslediğimden sık sık boşalıyorum… Mesela Demet boşalmazmış hiç.”

-“Ya bana ne Demet’ten aşkım? Kendini neden Demet’le kıyaslıyorsun?”

-“Bilmem. Biz kadınların doğasında var bu. Yani sürekli bir kıyaslama. Çünkü, biz sadece sahiplenilmek ve sahip olmak için varız bu hayatta. Bak Murat, biz kadınlar için her şey bütün. Sevgi, aşk, heyecan, seks. Yani bunlar bir zincir. Bu zincirin bir halkası bozuldu mu, hayat allak bullak olur bizim için. Biz bu zincirsiz yaşayamayız. Yaşar gibi görünürüz, ama sadece katlanırız. Çünkü kocalarımız bizim sahibimizdir. Sadığızdır.”

-“Saçmalama Selda. Ne sadıklığı? Etraf kocasını boynuzlayan kadın dolu!”

-“Bak, bunun sebebi ne biliyor musun? Halkayı tamamlamak istiyorlar. Mesela, bir kadın düşün. Kocasıyla harika bir evliliği var. Herşey güzel. Çocuklar var, aile yaşantısı tamam. Aşk tamam. Sevgi tamam. Ama adam iktidarsız. Kalkmıyor. Kadın önce bekler, suçu kendinde arar. Acaba beni beğenmiyor mu? Beni güzel bulmuyor mu? Değiştirir kendini. Halen yok mu? Halka tamamlanmadı mı? Sorun başlar. Sorunlar katlanır. Diğer alanlara yansır. Ve onu heyecanlandıran bir şekilde, belki yanlış ama, buna aldatma denir, gider, verir birine. Cinsel halkası tamamdır. Ama nereye kadar? Yani çok karışık ya. Anladın ama değil mi?”

-“Anladım da, hayırdır Selda hanım? Aldatılıyor muyum yoksa?”

-“Saçmalama. Fiziken de, ruhen de bir aldatma yok! Asla! Yani benim her şeyim tamam. Tek çocuk eksik, oda olacak kısmetse…”

-“Ruhen?”

-“Yani bence aldatmak fiziken olmaz sadece. Bir kadın kocası onu sikerken başka bir erkeği düşünüyorsa, oymuş gibi veriyorsa kocasına, orgazm taklidi yapıp onu kandırıyorsa, aldatır.”

-“Vay be. Çok derinsin bebeğim bu gece!”

-“Öyle ama Murat. Düşünsene. Ben senin altında inlerken, başka bir erkeği düşünebilir miyim?”

-“Düşünme zaten! Öldürürüm seni!”

-“Düşünmüyorum da. Peki sen beni sikerken başka bir kadın düşündün mü hiç?”

-“Yok. Asla. Yani olmadı…”

-“Tereddüt ettin?”

-“Selda. Saçmalama aşkım!”

-“Şaka yapıyorum bebeğim. Yani, örneğin sanal seks. Aldatmanın alası. İlla ki bir fiziksel temas gerek yok ki. Yani sanal seks yaparken, karşındakini başka olmasını istediğin bir bedene koyup heyecanlar yaşıyorsun. Aslında hem kendini, hemde karşındakini aldatıyorsun.”

-“Peki çok sevgili Selda hanım. Aldatmak heyecandır diyorlar. Neden?”

-“Çok basit. Mesela, bir çocuk düşünelim. O çocuğun her şeyi tamam olsun, aile sevgisi, oyuncaklar, okul. Ama hayranı olduğu bir oyuncak olsun. Almamış, alınmamış bir şekilde. Yani bir sebeple sahip olmamış. Bak her şeyi tamam diyorum. Yani oyuncakları, okulu. Ama tek oyuncağı olmasın. Ona sahip olma hayali bile nasıl heyecanlandırır. Yalan mı? Hele sahip olduğunda. Heyecandan duramaz. Hep onunla oynar.”

-“Doğru aslında. Ama şurada bir sıkıntı var. O oyuncaktan sıkılabilir?”

-“Belki. Ama o zaman diğer oyuncaklarına dönebilir? Canı istediğinde oynar gene? Yani, ona sahip olmuştur ki artık o. Yani oynaması falan önemli değildir. Önemli olan ona sahip olması, eksikliği gidermesidir.”

-“Sen filozof falan mısın karıcığım?”

-“Değilim. Ama Demet’in yaşadıklarını duyduktan sonra… İyice düşünüyorum bunları.”

-“Üzüldüm ben de Demet’e üzülüyorum. Hemde çok. Tecavüz olayını bilmiyordum ama. İyice üzüldüm. Sence toparlanır mı?”

-“Toparlanmalı. Neler yaşanıyor hayatta. Tamam, iğrenç bir olay. Gurur, onur her şey gidiyor. Bence cinsel bir suç değildir tecavüz. Nefret suçudur!”

-“Öyle valla!”

-“Bebeğim saat 4’e geliyor. Uyusak mı?”

-“Yaa, bir kere daha karıcığım!”

-“Olmaz aşkım. Yoruldum zaten. Bir saat daha sikilmeyi göze alamam. Yarın yapsak?”

-“Tamam meleğim. Ver bakalım kocana bir dudak!”

-“Al…”

-“İyi geceler karıcığım!”

-“Böyle mi uyuyacaksın ya?”

-“Ne olcak?”

-“Aşkım! Yalnız değiliz. Yani Demet var. Hadi giy külodunu!”

-“Yaaa. Aşkıım! Giymesem? İçinde uyumak istiyorum…”

-“Of ya. Tamam, kapat kapıyı!”

-“Kapatıyorum bak…”

Karım küloduna uzandı. Elinden kaptım külodu. Biraz fısıltılaştık, sonra ikna oldu… Hemen yattık, ben de yorulmuştum. Ellerim gene uslu durmuyordu ama. Sikim de tabi… Gene kalkmıştı. Karım bana yan dönmüş şekilde, yani dudak dudağa uyuyorduk, ama sikim karımın amına hizalanmış bir şekilde ayakta duruyordu.

-“Kalktı mı gene?”

-“İndi mi ki?”

-“Aşkım. Olmaz!”

-“Of!”

-“Ya giysene donunu! Ver benim külodumu da!”

-“Vermem!”

-“Murat, ver şunu!”

-“Hayır. Alamazsın!”

-“Orospu çocuğu!”

-“Kaşar!”

Sikimi tuttu karım, yavaşça amının içine soktu, yapıştı bana.

-“Uyu işte, bak içimdesin!”

-“Çok sıcak Selda yaaa…”

-“Öyledir. Ama uyu. Hadi iyi geceler!”

-“Bari, sen uyurken yavaşça siksem?”

-“Murat! Uyumak istiyorum!”

-“İyi be!”

-“İndir o sikini bu arada!”

-“Artık ne zaman inerse. Uyu be. Tamam!”

-“İyi geceler erkekim!”

-“Sana da karıcığım!”

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ortağımla Eşleri Değiştirdik.alıntı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ortağımla Eşleri Değiştirdik.alıntı

Ben 30 eşim Büşra ise 28 yaşında ,eşimin çok güzel kalçaları ve iri göğüsleri var. Bakan bir daha bakar. Onun için dışarıya çıkarken açık giyinmesine izin vermiyorum.

Beraber ortaklık yaptığım bir arkadaşım var çok samimi olduğumuz için her şeyi konuşuruz. Benden önce evlendiği için, evlendiğimde karımı nasıl hazırlayıp sikeceğimi bile o tarif etmişti.

Zamanla ortağımla fazla seks konuşmaya başladık, karımın sekste nasıl olduğunu, nelerden hoşlandığını, ona neler yaptığımı sordu. Çünkü bende onun karısını sekste çok merak ediyor, soruyordum.

Seks hayatımızı ballandırarak anlatıyordum, karımla sikişmeyi sevdiğimizi, karımın saksafon çekmeyi ve amını yalatmayı çok sevdiğini söyledim. Ortağım da bizde yalamayı seviyoruz, karım çok ateşlidir ama ben am yalamaya doyamıyorum dedi.

O gün konuyu kapattık arada bir hafta geçmişti bir gün karımla sikişirken karım sikimi yalıyordu ben de birden Okan iyi am yalıyormuş dedim ,oda Kafasını sikimden kaldırıp biliyorum deyince şaşırdım nasıl yani dedim.

Ebruyla konuştum o anlattı dedi. Peki sen ne anlattın diye sordum. Ne anlatayım, sana nasıl saksafon çektiğimi, beni nasıl siktiğini, yaladığını anlattım dedi.

Hoşuma gitti ve karıma bundan sonra biraz daha açık ve seksi giyinebilirsin dedim. Karım oh be canıma minnet zaten beni çok sıkıp bunaltıyordun dedi.

Karımın dudaklarına yapıştım, ateşli sevişmemize benzin dökmüş gibi ikimizde yanıyorduk. Aklımızda ortağım ve karısı vardı ama ilişki başka bir yere gelmiş zevkten uçuyorduk.

Ertesi gün akşam üzeri karım aradı, iş çıkışı Okan’ı da al gel Ebru’da bizde dedi. Akşam Okan’la eve gittik karım kapıyı açınca ne göreyim şok oldum. O kapalı karımdan eser yoktu, göğüsleri askılı body den taşmış, popo su dar beyaz pantolona zor girmişti. Giydiği kırmızı string külotu beyaz pantolondan açıkça belli oluyordu, Okan gözüyle karımı orada sikti, yenge bu şıklık deyince karım sen birde Ebruyu gör dedi.

Merakla içeri geçtik ebruda sütün gibi bacaklarını ortaya çıkaran daracık mini bir elbise giymişti. Elbise baya bir mini olduğundan tüm vücut hatları ortadaydı. Elbiseden taşan göğüslerini görünce ısırmak geldi içimden.

Karıma dönüp alışveriş yapmışsınız anlaşılan dedim. Karım nasıl beğendin mi dedi ? Süper olmuşsun bayıldım dedim. Ebru’ya dönüp sende süpersin dedim. Okan Ebru’ya sarılıp fıstık gibisin bebeğim diyerek öptü sonrada karımı öperek sende fıstık gibisin dedi. Beğendiğimiz için teşekkür ederek mutfağa gittiler.

İkimizin de siki kalkmıştı, Onlar mutfağa gidince Okan’a hayırdır bunlar deyince Okan’da oğlum bunlar sikiş istiyor dedi ama Okan’ın gözü sürekli karımın kalçalarında badiye sığmayan memelerinde idi. Bende gözümü tüm vücut hatlarını ortaya çıkan Ebru’dan alamıyordum.

Yemek boyunca sadece yemeği değil gözümüzle karılarımızı da yedik. Karımın dolgun iri göğüsleri neredeyse göğüs uçlarına kadar ortadaydı. Ebru’nun ise sütun gibi bacakları tamamen ortadaydı, her oturuşunda nerdeyse külotu görünüyordu. İkisine de güzelliklerinden dolayı bol bol iltifat ediyorduk. Tabi ki bu güzel sözler hoşlarına gidiyordu.

Yemekten sonra, kıvırtarak mutfağa çay getirmeye giden karımın kalçasın küçük bir şaplak atıp okşadım. Saçlarını savurarak daha çok kıvırtan karıma bakan Okan’ın içi gidiyordu. Çay servis eden karım tepsinin üstünden adeta koca göğüslerini sergiliyordu. Çayını alan Okan Ebru’nun bacağına külotuna kadar okşadı. Külotu ortaya çıkan Ebru elbiseyi aşağıya çekince göğüslerinden biri elbiseden fırladı. Elbise minicikti ve Ebru çok seksi görünüyordu.

Yaptıkları alışverişleri, gittikleri kuaförü uzun uzun anlattılar. Çaylar, kahveler, sohbet derken vakit ilerlemişti ama seks isteğimizde artmıştı. Okan Saat geç oldu kalkalım deyince karım bu saatte nereye gidiyorsunuz boş odamız var geçin uyuyun dedi.

Ebru Okan’a baktı, Okan hiç itiraz etmedi. Hep birlikte kalktık onlar odasına biz odamıza geçtik. Karıma bu haliniz ne dedim, karımda ne o hoşuna gitmedi mi deyince bende aksine çok hoşuma gittin dedim. Karımda o zaman bundan sonra böyle , içimize düşecektiniz, kadınlığımızı hissettik dedi.

Ben saçlarını okşarken karım, ortağınla biz karılarımızı şöyle sikeriz böyle yalarız diyorsunuz, beni inlete inlete sikte Okan nasıl am sikilir yan odadan duysun deyince ateşli bir şekilde sevişmeye başladık.

Karım zevkten çıldırıyordu normalden daha fazla ses çıkarıyor yan taraftan duyulmasını istiyordu. Onun yüksek sesle inlemeleri beni de çıldırtıyor daha çok azdırıyordu. Bir süre sonra Ebru’nun da iniltileri gelmeye başladı. Karım bana, Okan akşamdan beri içine düştüğün kadını sikiyor dedi. Bende karıma Okan’da senin kalçalarında gözünü alamıyordu bende onun içine düştüğü kadını sikiyorum dedim.

Karım ne o hoşuna mı gitti deyince bende evet sana bakması hoşuma gitti çünkü bu gün çok seksi olmuşsun dedim. O zaman ister misin bu gece eşleri değiştirelim diyince önce şok oldum sonra ortağımın karısını sikeceğim aklıma gelince tamam ama nasıl olacak dedim.

Sen orasını bana bırak biz Ebru ile konuştuk dedi. Karım telefonu aldı inleyen Ebru’yu aradı. Ebru teli açınca karım, Ebru’cum yardıma ihtiyacın var mı dedi. Ebru bilmem derken, Okan sesi duymuş olmalı ki yüksek sesle varrr dedi.

Karım Ebru’ya kız seninki azmış deyince, Ebru, kızım sen azdırdın hadi gel de indir dedi. Karım buradakini doyurayım öyle geleyim der demez Ebru onu da getir ben doyururum dedi.

O gün sabaha kadar sikiştik ve o günden sonra sürekli sikişir olduk. Ebru’yu her sikişimde o muhteşem bacaklarını artık doyasıya öpüp yalıyorum. Am yalamayı seven Okan ise artık iki amı da yalıyor ve karımı benden çok sikiyor. Ortağımla sadece işte değil eşte de ortak olduk.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bu sefer baraka da içime boşaldı!! (ilk seks dene

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bu sefer baraka da içime boşaldı!! (ilk seks dene

Merhaba arkadaşlar, yaşadığım hikayem; sallama hikaye falan değil. Tamamen gerçektir.

İlk yakınlaştığım Coşkun ile uzun zamandır konuşmuyorduk. Sanırım heyecanımın hüsrana uğramasından dolayı isteksizdim ve aramıyordum. Birgün canım sıkkın, yine seks düşkünü hallere büründüm ve bu sefer pasifliği yaşamak istediğimi hissettim.

Coşkun’u aramak istiyordum. Çünkü başka güvendiğim adam yoktu. Facebooktan yazdım kendisine dönmedi falan derken, hesabı değişmiş. Telefona sarılıp kendisini aradım. Çok özlediğini falan söyledi. Bende öyle falan derken, akşam görüşelimmi dedi. Hemen tamam dedim. Fakat, kendisine sertleşme konusunda ilaç vb öneride bulundum 🙂

Akşam oldu ve kalbim güp güp atarken Coşkunu aradım ve buluşmayı netleştirdim. Eve girip duş aldım. Tüy dökücü ile temizlediğim popomu kremledim. Misler gibi kokuyordu. Aklıma; otelde giydiklerim geldi ve hemen yanıma aldım. Derken yola koyuldum. Coşkunu yol üzerinden aldım ve sohbet ede ede ilerledik. Bu sefer yeni bir baraka yaptıklarını, istersem orda rahatca sohbet edebileceğimizi söyledi. Tamam dedim ve yine tenha tahtadan yapılmış bir barakaya gittik. Hoş sohbet falan derken masaj yapmasını istedim 🙂 O da dururmu hemen aşkım dedi.

Yüz üstü uzandım. Coşkun yavaş yavaş omuzlarımı okşarken baktım bacaklarını ayırıp popomun üzerine oturdu. Ellerini tshirt’ümün içine sokup yavaş yavaş okşama başladı. Derin nefes aldığını hissedince ne yaptığını sordum. Çok hoş kokuyosun kadınımmmm dedi. Bende şımarmaya başlamıştım bile. Derken Coşkun öpüp koklamaya ve beni soymaya başlamıştı. Bu sefer olacak mıydı? Bu sefer kadınlığı hissedecekmiydim? Derken öpücüklere boğulmuş halde yüz üstü uzanmaya devam ettim. Pantolunumu sıyırmaya ve götümü koklayarak öpüp aşağıya doğru sıyırmaya başladı. çıldırıyordum. tamamen çıkarttığın da işe yüzünü götüme daldırdırmış sevişircesine okşayıp dil atıp kokluyordu. Coşkun çıldırmıştı 🙂 Bende deliriyordum.

Baktım coşkun kalktı ayağa ve mesir macunu yedi 🙂 dedim fazla yeme falan ama. 2 kaşık alıp yanıma geldi. Sigaramızı yaktık sohbet ediyoruz. Boynuma öpücükler kondurduğunda bende sikini okşama başladım. Hareketleniyordu 🙂 düğmesini ve fermuarını açıp o koskoca yarrağını elime almıştım bile. Çok güzel duruyordu ve yavaş yavaş ona yaklaşıp dil atmak için eğilmeye başlamıştım. elimde git gide büyüyen bu yarrağın kafasını öpmeye başladım. Mükemmel bir histi. yaladıkça yaladım ve masaja devam etmek istediğini söyledi.

Yüz üstü yattım o güzel yarrağını götümün arasına yerleştiren coşkun. hem masaj yapıyor hem arasına sürtmeye başlamıştı. İçimi korku sardı. Nasıl alacağım nasıl olacak? vibratör gibi değildi. 🙁 Düşünceler içerisindeyken göt deliğimi dilleyen erkeğim parmağı ile gevşetmeye çalışıyordu. Bu sefer kayganlaştırıcıyı alıp gelmişti. Sikini sıvazlamaya başladım. Hemen arkama geçip sürtmeye devam etti. Baktım deliği buldukça kafasını dokunduruyor….

Fazla dayanamadı ayı coşkun. yavaş aşkım deyişlerime aldırmadan kafasını soktu. Çıkartıp bir daha kafasını sokunca çığlık attım. Sonrasında durup alışmasını bekledik ve ardından dapdar olan dedliğim yanıyor ve darlığından keyif alan coşkun git gele başlamıştı bile. Çok geçmeden omzuma öpücükler konduran erkeğim bir anda titreyerek içime boşaldı. Mükemmel bir histi…

Detayları biraz atlamış olabilirim. Çok sıkmak istemedim sizleri.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Evli Mutsuz Sevgilim ve Ben -1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Evli Mutsuz Sevgilim ve Ben -1

Slm Ben onur Balıkesirde yasiyorum 37 yasında evli biriyim Biliyorum evli birinin arayis icinde olmasi hic hos birsey degil ama evli olupta hayatinda bircok eksiklik olan kisiler beni cok iyi anlayacaklardir. Guzel bir sosyal cevre aile ve iliskiler olmasina ragmen dısaridan cok mutlu gorunmeme ragmen icimde yanginlar vardi cinsel hayatimiz cogu evlilikte oldugu gibi cok sıradan sanki gorev gibi yapılan birsey olmustu hani evliyim yapmaliyim yapalim bitsin tarzinda tabiki kabul etmek gerekir erkek yada kadin farketmez her insanin sekse bakıs acisi hayatindaki onemi farklidir kimi icin birinci siradayken kimi icinse olmasada olur seklindedir bizim evliligimizde bu sekildeydi . Zamanla ne kadar ugrastıysamda bu durumu degistiremedim .
İnternet ve bilgisayarla birlikte bende bazi arayislar icine girdim Sosyal medya sayesinde bir hanimla tanıstım ismi hulya idi (tabiki gercek ismini yazmiyorum ) Hulya benim gibi evli 43 yasında 163 boy 73 kilo balıketli hos bir hanimdi cok guzel oldugu soylenemez bircok insan icin ama zaten benim icin fiziksel guzellikten daha onemli olan hissetmek uyusmak tenine dokunabilmek daha onemlisi ruhuna dokunabilmek .Hulya ile onceleri havadan sudan sohbetler ediyorduk daha sonra birbirimize guvendikce daha ozel konulardan konusmaya basladik . Hulyada benim gibi ilgisizlikten sikilmis doya doya cinsellige ac biriydi esiyle erken yasta evlenmis kaba saba bir adamla bir omur geciriyordu esinin kendisinin isteklerine arzularina asla onem vermedigini zoraki bir evlilik surdurdugunu soyluyordu.aslinda cinselligi cok sevdigini doya doya fantezilerle birlikte sevismek istedigini doymak doyurmak istedigini belirtiyordu Artik hemen hergun internetten birbirimizle sohbet ediyor fantezilerimizden isteklerimizden konusuyorduk .Sehrimizin kucuk bir sehir olmasinden ve ikimizinde evli olmasi cekindigimiz korktugumuz cok sey olmasindan dolayi bulusmak istesekte cok cesaret edemiyorduk.
Zamanla birbirimizi tanıdık ve guvendik artık yazısmalarimiz yetmiyor birbirimizi deli gibi arzuluyor ama ikimizde hayatımıza bir zarar gelmeden kırmadan dokmeden birşeyler yasamak konusunda anlastık.Hulya ile kamerada sohbet edip birbirimizi tatmin ediyorduk ama artik yetmiyordu o benim vucudumu ben onun vucudunu defalarca gormustuk bulusmadan once belki size garip gelecek ama cok degisik bir olay yasadik tatlari kokuları cok severim cinsellikte icine girip cıkmak degil saatlerce opmek yalamak dilimle doymak doyurmak isterim Hulyaya sik sıik amini yalamak istiyorum kokunu istiyorum derdim ve birgun onu kilodunu bana vermesi konusunda ikna ettim 3 gun boyunca aynı kilodu giymesini istedim ve bu 3 gun boyunca musait oldugumuzda karsilikli olmadigimizda beni dusunerek masturbasyon yapacak onun o guzel amcıgının kokusu tadi kilodunun uzerine sinecekti Gorusecegimiz gun yine kamera actik onu nasil sikmek istedigimi konusurken hulyada kilodunun uzerinden amini parmakliyordu zatan bir iki gundur ayni kilodu giydiginden ve o an cok azmis sekilde karsilikli konusmalarimizdan kiloduundaki islakligi kameradan gorebiliyordum Oda Bende kameradan iccamasirimiza bosaldik ve simdi hic gorusmedigim hulya ile camasirlarimizi degis tokus edecektik bu dusunce hulyayi cıldırtıyordu kocasi onunla dogru duzgun sevismezken bir erkegin kendisinin kirli kilodunu amcıgını kokusunu tadini deli gibi arzulamasi onu cok tahrik ediyordu Esiyle sadece msiyoner pozisyonda sikistiklerini esinin birakin amini yalamayi goguslerini bile opmedigini soyluyordu Neyse kamerada bosaldiktan sonra camasirlarimizi cikarip yanimiza alacak ve balikesirdeki bir giyim magazasında 1-2 dakika gorusecek ve camasirlarimizi birbirimize verecektik 1 saat sonra bulusmak uzere ayrldik bu fantezi sebebiyle bosalmis olmama ragmen inanin aletim hic inmedi arabama binim bulusma yerine gidince sikimi saklamak zorunda kaldim alısveris magazasina girip onu kıyafetlere bakarken gordugumde heyecandan olecek gibiydim oda beni gordu yuzu hafif kızarmıs ama o kadar istekli bakiyordu ki anlatamama sabah saatleri oldugundan magazalar tenha idi elime bir kazak alip giyinme kabinlerine dogru yurudum beni takip etti kabinin onunde ben elimdeki poseti ona oda bana verdi ayrılacagimizi sanirken bekle diye isaret ettim ve kabine girdim en dipteki kabinde pantalonumu cıkardim boxer imdan aletim con net gorunuyordu Hulya kabinin onunde bekliyordu sanki kocasi yakini kıyafet deniyor oda bekliyor gibi magazanin tenhaligindan cesaret alarak kabinin kapısını araladim beni sadece oradaki hulya gorebiliyordu onun getirdigi poseti alarak actim beyaz kilodunu elime aldim hulya heyecan icinde beni izliyordu hulyanin biraz once bosaldigi sırılsiklam olmus kilodunu onun gozelrinin icine bakarak burnuma goturdum amcıgının degdigi ıslattıgı agını doya doya kokladim bir elimde kilodu vardi bir elimlede gorebilecegi sekilde sikimi boxer imdan cikardim yay gibi fırladi saniyorum oradan damarlarini bile gorebiliyordu kocasindan baska kimseyle olmamis simdiye kadar cinsellikten dogru durust zevk bile almamis hulya simdi yabanci bir adamin biraz once kendi uzerinden cikan kilodu koklayarak sikini sivazlamasini izliyordu amciginin muhtesem kokusunu içime cekiyor deli gibi sikimi oksuyordum dilimi klodundaki islakliga surdum tadi muthisti Hulya iceri dalmamak icin kendini zor tutuyordu dudaklarini islatip kemiriyordu kapali biriydi ama daha fazla dayanamayıp sadece bir kac saniyeligine elini onune attıgını gordum ama korkarak cekti ortamdaki atesi inanin size anlatamam bende onu iceri cekip deli gibi sikmemek icin kendimi zor tutuyordum kilodu burnumda 3-5 dakika sonra deli gibi kasilmaya basladim hulya izliyordu ve deli gibi sarsilarak bosaldim sanki hic bitmeyecek gibi dollerim kabindeki aynaya carpıyor ben sarsilarak bosaliyordum hulyada sanki kendinden gecer gibi beni izliyordu sonra kabinin kapisini kapatip orayı temizledim ve onun kilodunu laarak ciktim ama Hulya disarida degildi Eve gelip hemen internete gectim hulya bir sure sonra nete geldi kamera actik sen delisin diyordu Benim amcigimi koklaman dilinle tadina bakman ve o kadar sertlesmis olman beni cildirtti diyordu neden beklemedigini sordugumda artik dayanacak gucunun kalmadigini ve bir an once eve gidip bosalamk istedigi icin kosar adim ayrildigini anlatti esiyle sikisirken bile o magazadaki olanlardan aldigi zevk kadar bir zevk almadigini ve gozlerimde esinin gozlerinde 20 yildir gormedigi atesi ve arzulamayi gordugunu soyledi Eve gelince oda benim bosalmıs oldugum kilodu koklayarak neredeyse kendine dokunmadan bosalmıs sarsilarak Biliyorum hikayem uzun oldu ama inanin bu kadar degil Hulya ile boyle birşey yasadiktan sonra artik gorusmemiz kacinilmaz olmustu onuda bir sonraki hikayemde anlatacagim eger begeni gelirse 🙂 benim instagram adresm : onurblksr isterseniz oradan mesaj atabilirsiniz eklemenize gerek yok yada darkwater06@hotmail.com adresine mail atarsaniz donus yaparim Balikesirden heryastan Kadinlardan mesaj bekliyorum biliyorum cekindiginiz korktugunuz bircok sey var ama inanin bende sizin gibiyim taniyin guveneceksiniz denemekle ne kaybedersiniz Baska sehirlerden arkadas olmak sohbet etmek isteyenler olursa bekliyorum Bu yasadıgım ve yazdigim fantazilerin sadece kucuk bir kısmı gozlerimden sizi ne kadar arzuladigimi gormek istemezmisiniz

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İri ve azgın zeynep

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İri ve azgın zeynep
Zeyneple internet sitesinde tanısmıstım. Aynı unıversite de okuyan aynı sehirde yasayan ıkı kısıydık. ikimizde memleketlerimzdeyken netten konusuyorduk. ona yarın arkadasla bukusacagım sende gel istersen dedim. olur dedi. o gun normalde biraz daha sık giyinmiştim. onu istemem için profilindeki fotoları yetmıstı. biraz da kolay lokma gibiydi.Geldi ve tanıstık . normale göre kiloluydu . ben cok tahrik olmustum. bana bakıslarından etkılendıgını anlmaıstım. bı kac saat oturup onu eve bıraktım. giderken gece uyumazsan netten kousalım dedi. Olur dedım. ggece konusurken bana muzık atıyordu ama klipler baya acık sacıktı. niyeti belliydi. cumle sonundakı gulucukler yerını yavas yavas dıl cıkarmalara opucuklere bırakıyordu.Bende bunların gercegını isterim dedim. Olur demisti

Birden bi gun içelim dedi.bende solesen bugun sahılde ıcerdik dedimn. o Hayır bi ev bul kalabalıgı sevmıyhrum dedi. niyeti bellıydı. o hızla kim var kim yok aradım. ve hemen bi gun sonrasına arkadastan evın anahtarlarını aldım.Onu carsıdan alıcam ve eve gececektik.Geldiğinde bana hazırlandıgı baya belliydi. otobuse bindik. Dunku halı yerını utangaclıga bırakmıstı. ama evde olacakları azs cok tahmın edebiliyordum.film izleriz diye laptopunu da getirmişti. ama eve girerken cokk dıkkatlı olmamız lazımdı gorunmemelıydık. cunku bi aile apartmanıydı. otobusten indik ben biraları aldım. bi şekilde eve girdik. kapıdan girer girmez heycanla oturdum kalbim cok hızlı carpıyordu. içeride kanepe yatak ısıtıcı vs vardı. klasık bi vbekar eviydi. hava serindi ısıtıcıyı actım ve oturdum zeynep de yanıma oturdu. biranın birini acıp ona verdim. birinide kendim aldım.heyecanını yenmek için birayı cabuk cabuk ıcıyordu. belli sarhos olmak istiyordu.Oluyordu da gozleri kızarmaya baslmatı. filmi actık ben elımde birayla geri yaslandım oda gogsume uzanıp elını omuzuma dogru attı.bende sardım onu bana bakıp gulumsuyordu. Ona

-Su bizim gercek opucukler ne oldu dedim.

dur opeyım dedı ve yanagımdan optu. bir iki benı opuytordu ve birden kafamı cevırıp dudaklarına yapıstım. hiç tereddut etmedi.daha tanısalı bi gun olmustu ve opüsüyorduk.
O kadar güzel öpüşüyordu ki kendimi kaybetmiştim ellerim gögüslerindeydi o da beni sımsıkı sarıyor dudaklarımı ısırıyordu.kanepeye uzandık ben üzerindrydim ip iri göğüsleri vardı boynunu heryerini öpüyordum.
Tişörtünü çıkartmak istedim soyma canım diye dinliyordu.ama kendimi kaybetmiştim çıkartıp zıbınını sıyırdım kocaman tombul göğüsleri karsımdaydı uçları mükemmeldi.hemen yumuldum emip ısırıyordum.artık iyice cosmustuk saçlarını oksarke. Hala soyma diyordum bi yandan amini oksuyour bi yandan göğüslerini öpüyordum uçları iyice şişmişti…
Pantolonumu açıp boxerdan sikimi oksuyordu herseyimizi çıkardık ve karşıdaki yatağa uzandık… Bakiremisin dedim evet dedi o zaman arkana giricem dedim ve o sihirli cümleyi söyledi nerden istersen yap askm…
Ben delirmiştim kafası kocaman olan sikimi götüne bastım çok zorlandı ama inliyordu canı çok yanıypr bağırıyordu ama heyacanınfan bişi diyemedi ben de acıtmafan çıkardım dön dedim bozacakmısın drdi evet dedim sanki onu beklermişcesine yatırdı beni ve üzerime geldi yavaşça oturuyordu askm çok güzel diye inliyordu …
Beğeni gelirse devamı gelir …

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Başarısız Girişim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Başarısız Girişim

Merhaba arkadaşlar. İşlerimin yoğunluğundan dolayı eskisi gibi seri şekilde maalesef anılarımı sizlerle paylaşamıyorum.Konuştuğum arkadaşların yoğun ısrarı ile kaleme aldığım başımdan geçen bir anıyla daha karşınızdayım.

İlk travesti tecrübemi yaşamış ve o zevki dolu dolu tatmış bir şekilde artık hayatıma travestileri de katmıştım.Farklı illere gideceğim de artık hazırlık yapıyor ve müsait olursam diye beğendiğim 2-3 travesti arkadaşın telefonunu yanıma alıyordum.Yine böyle bir zamanda Ankara ya acil bir işim çıkmıştı ama maalesef bu sefer hazırlık yapamamıştım.Sabah erkenden yola çıkmış Ankara ya geldiğim gibi hemen yapılacak işlemlerimi hızlı bir şekilde bitirip kendimi internete atıp acil bir şekilde travestileri incelemeye başladım.Aklıma yatan 4 arkadaşın telefonunu alıp sırasıyla aramaya başladım.İlk 2 tanesinin telefonu kapalı, 3. arkadaşta daha yeni işten geldiğini aşırı yorgun olduğunu söylemişti.Son şans olarak 4. travestiyi aradım ; çalıyor ama cevap vermiyordu. Aramalarım dan sonuç çıkmayınca bari yemek molası vereyim demiştim ki 4. aradığım travesti geri beni aradı.Telefonda şartları konuşup karşılıklı a+p yapacağımızı anlaşıp adresini aldım.Yemeği bitirip hemen yola koyuldum.

Verdiği adresi navigasyona yazıp kısa sürede ulaşıp tekrar aradım.Telefonda gireceğim apartmanı söyleyip kapıyı açtı.Hemen içeri girip 2.kata çıktım.Kapıya geldiğimde zaten hafif aralıktı.Kapıyı açıp direk beni içeri alıp kapıyı kapattı.Nazikçe selamlaştıktan merhaba ben ipek hoş geldin deyip eşyalarımı alıp solana geçtik.Kısa bir sohbetten sonra ipek beni yatak odasına götürüp kendisi hazırlanmak için izin istedi.Ben üstümü çıkarıp sadece boxerımla kalmış ipeği beklerken kısa sürede oda geri geldi.Hazırladığım ücreti takdim edince ipek acelesi yoktu çok naziksin deyip parayı kenara bırakıp hemen yatağa yanıma geldi.

Normalde böyle buluşmaya planlı geldiğimi ama bugün acil işim çıktığını ve temizlik anlamında çok hazırlık yapamadığımı açıkça söylemem hoşuna gitti ipeğin ve ellerini boxerımda gezdirmeye başladı.Kısa sürede penisim sertleşmeye başlamıştı ki ipek tek hareketle boxerımı indirdi.Gördüğü manzaraya bakarak daha yeni filizlenen kıllarımı görüp kahkaha atarak ay şekerim bu kadarcık için mi söyledin onca şeyi bu tertemiz sayılır diyerek bana daha da moral verdi.

Kısa süre eliyle okşadıktan sonra çekmecesinden 3-4 prezervatif çıkarıp yanıma gelmişti ki kapı çaldı.Sen bekle ben bakayım deyip yanımdan ayrıldı.Acaba kim geldi diye düşünürken bağırma sesleri gelince endişelendim ve hemen üstümü giymeye koyuldum.Odada çıt çıkarmadan beklerken içimden de inşallah polis vs değildir diye geçiriyordum ki ipek odaya geri geldi.Beni giyinik görünce neden giyindin diye sordu bende sesler geldiğini bundan dolayı çıplak olmak istemediğimi söyleyince erkek arkadaşı olduğunu ve dün tartıştıklarını şimdide eşyalarını almak için geldiğinden bahsetti .Yanıma gelip tekrardan beni kendisi soymaya başladı.Yalnız korkudan mı tedirginlikten midir bilmiyorum penisim resmen içine kaçmış gibiydi.Ayakta öpüşürken o beni bende onu okşamaya başladım.

İpek 5 dk dan fazla okşamasına rağmen benimki kalkmayınca sanırım korkun baskın geliyor bundan dolayı sertleşmiyorsun deyince bende inan bilmiyorum hiç böyle olmazdım sanırım seslerden dolayı polis geldiğini düşündüğüm için şuan olaya adapte olamıyorum deyince ipek rahatla lütfen özür dilerim bu durumdan dolayı deyip elimi kendi önüne getirdiğinde ipeğin penisinin demir gibi olduğunu ve amacını anlamış oldum.Kendisi yatağa yatıp hangi meyveyi seversin diye bana sorunca ilk anda aklıma muz geldi ve prezervatiflerden 1 tanesini bana uzatınca ne yapacağımız olayın nasıl gelişeceği belli olmuştu.Yaklaşık 17 cm uzunluğunda hafif sağa doğru eğri ve orta kalınlıkta penisine prezervatifi geçirmemle ağzıma alışım bir oldu.Bana sorduğu sorunun nedeni şimdi çıkmıştı çünkü prezervatifte resmen muz tadı vardı.Ben yaladıkça ağzımın içi muz yiyormuşum gibi tat veriyordu.

Bir süre yalamama izin verdikten sonra ipek beni yatağa çekip üstüme uzandı.Ve 69 pozisyonuna gelip direk ağzıma penisini sokmaya başladı.Kreme uzanıp deliğime yedirirken ben ipeğin penisini çoktan yalamaya başlamıştım.Ben biraz sert sex yaparım hayatım umarım sorun olmaz demesi aslında korkmama yer açsa da artık yapacak bir şey yoktu.Bir süre sadece yüzeysel okşadıktan sonra ipek parmaklarını içeri sokmaya başlamış bir yandan da kalçasını hareket ettirerek penisini hızlı hızlı git gel yağacak şekilde sokup çıkartmaya başlamıştı. Ellerimi de bacaklarının arasına sıkıştırdığında ağzıma giriş çıkışları en derinlere doğru gidiyor arada beni öğürtecek şekilde en uca kadar sokuyordu.

Deliğimin kıvama geldiğini anladığı anda ipek hemen altıma yastık koyup penisiyle deliğimin üstüne bastırıp bastırıp badana yapmaya başladı.Ben deliği alıştırıyor yavaş davranacak diye düşünürken öne doğru eğilip dudağımı öpmeye başladığı an öyle bir yüklendi ki penisinin yarıdan fazlasını bir anda içime geçiriverdi. Gözümden yaş aktı desem yeridir.Bir süre bu şekilde kaldıktan sonra kendini geri çekerek çok darsın aşkım deyip 2. köklemesiyle hepsini sokması bir oldu.Ben ellerimi yumruk yapmış çarşafı sıkıyorken ipek benim acı çekmeme aldırmadan gir çık yapmaya başlamıştı bile.Öyle tempolu pompalıyordu ki şak şak sesler ardı ardına odada yankılanıyordu.

Birden içimden çıkıp beni sırtım ona dönük şekle soktuğu gibi tek hamlede penisini içime itip ardı ardına seri şekilde sokup çıkarmaya başladı.Arada ellerini koltuk altıma geçirip üstümde daire çizer gibi hareket ediyor biraz dinlenip tekrar tempo kazanarak sikmeyi sürdürüyordu.Bir müddet daha bu pozisyonda kaldıktan sonra belimden tutup 4 ayak pozisyonuna geçtik.Önce yatakta başladı ipek arkamda gir çık yapmaya ardından da içimden çıkmadan beni çeke çeke yatağın ucuna kadar getirip kendi ayaklarını aşağı indirip o şekilde aynı pozisyonda uygulamayı sürdürdü.
Ellerini belime dolayıp sertçe sokup çıkarırken artık kendimden geçmiştim resmen. Sikme arzusu bu derece yüksek travesti ile çok karşılaşmamıştım çünkü.

Beni kendine çektiği gibi hafif kucaklayıp kenarda duran sandalyeye dizlerimin üstüne koyup yeniden gir çık yapmaya başladı.Öyle sert giriş yapıyordu ki sandalye öne arkaya her vuruşunda hareket ediyordu.10 kez falan tamamını çıkarıp tek hamlede sokma hareketi yaptıktan sonra beni yere indirip sandalyenin arasına başımı sokturup kalçamı havada kalacak şekilde ayarlayıp penisini yeniden içime sokup sert vuruşlar yaparak sikmeyi sürdürüyordu ki artık yoruldum ipek lütfen boşal dememle tamam aşkım az kaldı sabret deyip ardı ardına sertçe girip çıkmasını sürdürdü.Ellerimi boğazımın kenarından tutup sandalye demirinin boğazıma zarar vermesini engellerken ipek bir hamlede beni tuttuğu gibi yerden kaldırıp yatağa çekti ve kenarda bacaklarımı havaya kaldırıp yeniden içime girip tek vuruşlar eşliğinde sikmeye devam etti.İnanılmaz şekilde ipek yorulmak nedir bilmiyordu, sexe başlayalı en azından 20 dk olmuş ama o hala ardı ardına pompalamayı sürdürebiliyordu.Resmen ipeğe hasta olmuştum.O vurdukça bende ellerimle belinden tutup kendime daha da güçlü çeker olmuştum.Hayatımda çok kez farklı kişilere p olmuştum ama ipekle yaşadığım bu sex çok kez başıma gelmemişti.

Ben zevkten delirmiştim ve ipekte iyice hızlanarak içimden çıkıp prezervatiften kurtulduğu an üstüme doğru fışkırtmaya başladı.O kadar dolu ve şiddetli boşalıyordu ki sanki 1 yıldır boşalmamış gibiydi.Yüzümden ayağıma kadar her yerim döl içinde kaldı.İpek kendini benim üstüme bırakıp dudaklarıma yöneldi.O derece yumuşak dokunuşlarla dudaklarıma ve boynuma buseler konduruyordu ki sanki az önceki haşin hatun o değilmiş gibi nazikti.Bir süre o şekilde kalıp öpüştükten sonra elimden tutup duş alalım diyerek banyoya yöneldik.

Birbirimizi güzelce yıkarken benim penisimde hala tık yoktu.İpek şakayla karışık seninki korkudan öldü sanırım sikerken bile hareketlenmedi deyince korku bir yana ama o şekilde sikilmekten dolayı kafam resmen allak bullak oldu ipek uzun zamandan beri bu şekilde sikilmedim ve bence kalkmaması da normal dememle ipek tekrardan kendi penisini göstererek bak benimki yine kalktı madem sen yapamayacaksın bari ben zevke doyayım demesiyle beni duvara döndürüp bacaklarımı hafif araladığı gibi öyle kal deyip ıslak halde içeri koşup prezervatif alıp geldi.Ben öyle dona kalmış gibi beklerken ipek vücutlarımızı köpükleyip prezervatifi taktığı gibi direk deliğime giriş yapmaya başladı.Köpüğün etkisiyle tenimiz her buluştuğunda banyoda garip sesler çıkıyordu.

İpek bir süre daha beni duvara karşı siktikten sonra duşakabinin zeminine 4 ayak pozisyonuna getirip kendi ters şekil alıp dik şekilde penisini sokup çıkarmaya başladı.Bu şekilde yavaş yavaş girip çıkarken bir yandan da kendini hafiften zemine indirerek bir süre sonra resmen popo popoya gelecek şekle girmiştik.Bu pozisyon Dani Daniels adındaki yabancı travestinin neredeyse favori pozisyonuydu ve inanın aklımdaki fantezi pozisyonlardan biridir.Ve şuan bu şekli almış olmamız bana daha da keyif vermişti.

5 dk kadar daha bu şekilde kaldıktan sonra beni döndürüp bacaklarımı omuzuna alıp sikmeye devam ederken ipek iyice gaza gelmişti.Bir yandan penisimle oynuyor 31 çektirir gibi sıvazlıyorken bir yandan da girip çıkmaya devam ediyordu.Ben geliyorum dediğim an ipek bende geliyorum demesiyle içimden çıkıp penisimin üstüne doğru yine olanca şekilde fışkırmaya başladı.Tam bu anda bende boşalmaya başladım.

Yan yana daracık duşakabinde bir süre dinlendikten sonra güzelce yıkanıp kurulandık. Odaya geçip ipeğin getirdiği atıştırmalıkları yedikten sonra bir süre daha sohbet ettik. Sohbet konusu malum sex olunca penisim sertleşmeye başladı.Bunu gören ipek seninki de kendine geldi hadi son kez yapalım dedi.Ben geç oldu iznini isteyeyim başka zaman yapalım desem de ipek asla olmaz borçlu kalmak istemem deyip önüme gelip okşamaya başladı.O dokundukça penisim sanki intikam almak istercesine sertleştikçe sertleşti.İpek bu halini kaybetmeden başlayalım canım deyip hemen prezervatif takıp kremleyip önümde 4 ayak pozisyonuna geldi.Deliğine hafif baskı yapmamla başı direk girince ipek ince bir ahhhlama sesi çıkardı.Geri kalanını da sokmak için yeniden yüklenince penisim tamamen içine girince yırttın diye haykırmaya başladı.Sen sert seviyorsun ya ipekçim o yüzden bende sert yapacağım deyip ardı ardına sokup çıkarmaya başladım.Her darbemde tenlerimiz temas ediyor ve şak şak sesleri odada inliyordu.Bir yanda hunharca git gel yaparken arada kalçasına tokatlar atmamla ipekte zevke gelmiş sok aşkım dibine kadar sok parçala beni o pezevenk erkek arkadaşımın yapamadığını yap diye kendince söyleniyordu.

İpeği ters döndürüp bacaklarını omzuma dayayıp şinav çeker pozisyonuna getirip hızlı hızlı gir çık yapmayı sürdürdüm bir süre.Ardında hafif düzelip elimle sertleşmiş penisini sıvazlamaya arada yumurtalıklarını çekip bırakmaya başlayınca ipek beni kalçamdan tutup kendine çekip bırakmaya başladı.Uzunca bir süre bu pozisyonda kaldıktan sonra deliğinden çıkıp penisinin üstüne doğru boşalmaya başladım.İpekte benim sıvazlamama daha fazla dayanamayıp boşalınca günü bitirmiş olduk.3. kez duşa girip giyinip yanından ayrıldım.O günü hayatım oyunca aklımdan çıkaramayacağımı biliyordum öylede oldu.Aradan geçen 5 yılın ardından hala hayallerimde o gün sanki dün yaşanmış gibi duruyor. Yeniden görüşmek dileğiyle…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Askerden İzine Gelen Akrabama Siktirdim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Askerden İzine Gelen Akrabama Siktirdim
Adım Selvi, 21 yaşındayım. Aslen Adanalıyız, ama yıllardır Konyada yaşıyoruz. Konya her nekadar diğer şehirlere göre biraz tutucu bir şehir sanılsa da, tam tersi. Aslında her haltın döndüğü, içki kumar ve karı kızın bol olduğu bir şehirdir. Bir de maddi durumunuz iyiyse, yaşamak için fena bir şehir sayılmaz. Seviyorum yani burayı. Ama herkes tutucu gibi görünür her haltı yer. Oyüzden attığın adımlara dikkat ediyorsun. Fakat bundan 6-7 sene önce bekaretimi kaybettim. Lisedeydim, kendimden de büyük bir sevgilim vardı. Birgün elleşip öpüşürken falan, bir anda oldu. Başlarda çok üzüldüm pişman oldum, hayattan soyutladım kendimi falan, ama sonra anladım ki, bunlar faydasız, giden şey geri gelmeyecek.

Kızlığımı bozan sevgilim pskiopat çıktı ve bitirdim. Öylece kalakalmıştım, beni kim alırdı? Yada ailem duyarsa ben ne yapardım? Derken bir sevgilim daha oldu. Evliydi, ama görücü usulü evlenmiş. Hemen yan binadaydı, eşiyle araları çok kötüydü. Biz bununla hem duygusal sevgili olduk, hemde sevişiyorduk. Birgün anlattım buna bakire olmadığımı, bayram etti resmen. Kızlığımı kaybettikten 4 sene sonra ilk defa başkası tarafından sikildim ve harikaydı. Onunla da ilişkimiz geçen seneye kadar sürdü. Ama sürekli sikişmiyorduk, tadı kaçmasın diye. Derken onunla da yürümedi ve ilişkimizi bitirdik. Ondan ayrılalı 7-8 ay geçti. Hem azgındım, hemde sikişmek için deliriyordum.

Bizim anne tarafından Antalyada bir akrabamız var, onun oğlunun askerliği Ankaraya çıkmış. Çocuk Üniversite okumuş, anca gidebilmiş askere, 25 yaşındaydı. Annem tarafının akraba ilişkileri de çok sıkıdır, annem illa tutturdu, “Çağrı oğlum, Ankara-Konya hızlı tren var artık, ilk izninde 1-2 günlüğüne bekleriz!” diye. Ben de, kimdir necidir bilmediğimden umursamıyordum. Sadece adının Çağrı olduğunu biliyordum.

Birgün Çağrı telefon açtı anneme, 2 günlüğüne gelmek istediğini, müsait olup olmadığımızı sordu. Annem çok sevindi, “Tabiki buyur gel oğlum!” dedi. Ertesi gün ben çarşıdan eve geldim, annem beni kapıda karşıladı, “Kızım Çağrı abin geldi, içeri geç ve bir merhaba de!” dedi. İçeri geçtim, merhabalaştık, elimi sıktı, gülümsedi. Çok çekici gözleri vardı, uzun boylu, esmerdi. Tam sevdiğim bir tipteydi, bakışları resmen içimi yakıyordu.

Neyse akşam oldu, yemekler yendi, çaydı kahveydi, sohbetti derken yatma vakti geldi. Onun da odasını hazırladık, herkes gitti yattı. Ben gece kalkıp su içme bahanesiyle, Çağrının uyuyup uyumadığına baktım. Mutfak balkonunda sigara içiyordu. Yanına gidip, “Aa daha uyumadın mı sen?” dedim. “Hayır, uyku tutmuyor!” dedi. “Neden?” dedim. Güldü, “Askerdeyim, sivil hayatı özlüyorum!” dedi. Konuşurken sigarayı öyle bir çekiyordu ki, sanki beni çekiyordu içine. Çok fena olmuştum. Birsüre daha lafladıktan sonra gidip yatağımda mastürbasyon yaptım. Sessizce, ama büyük bir zevkle boşaldım.

Ertesi sabah kahvaltıda buna öyle bakıyordum ki, ‘gel beni sik!’ der gibi. Bana Mevlanayı gezmek istediğini söyledi. Ben de onu oralara, çarşıya falan götürdüm. Akşam tam eve dönerken, caddenin kenarında sağ ayağına bir motor çarptı. Telaşlandık hemen hastaneye götürdük. Sağ ayağı çatlamış, önemli birşeyi yoktu, ama üzerine çok zor basıyordu. Annem tutturdu tabi, “İmkanı yok oğlum, seni böyle Ankaraya göndermem, ayağın iyileşene kadar kal burda! Biz zaten akşama kadar çalışıyoruz, ev sana kalır, istirahat edersin!” diye. Çağrı başta kabul etmedi, ama sonunda annemlerin ısrarıyla (ve eminim ki beni de sikebilme isteğiyle) kabul etti. Yani 1 hafta daha bizdeydi. Çok sevinmiştim.

Ben sabahları 7 de kalkıyorum işe gitmek için, o gün kalktığımda baktım Çağrının Laptopu salonda masa üstünde duruyordu. Herkes uyuyordu nasıl olsa, açtım Laptopunu ve karıştırmaya başladım. Ve karıştırdıkca gözlerime inanamadım. Birsürü porno siteler, erkek erkeğe sikişmeler, kadın kadına sikişenler, ensest şeyler, fantaziler, kırbaçlar, kelepçeler… Anlayacağınız sekse aç bir erkekti. Ben de zaten azgındım, tam delirmiştim resmen. Daha sonra MSN konuşmalarına baktım, Yağmur adında dul bir karıyla konuşmaları vardı. Karı 45 yaşında, sanal sikişiyorlarmış. Karıya benden bahsetmiş, “Akraba olmasa ben ona gününü gösterirdim, o memelerini emmek için neler vermezdim, hele o amı götü yok mu, beni kudurtuyor!” falan gibisinden. Karı da buna gaz vermiş, “Aslan gibi erkeksin, akraba falan deme, sıkıştır sik, demek ki yarak istiyor orospu!” gibisinden. Aman Tanrım! Bunları okuyunca oracıkta boşalcaktım nerdeyse. Laptopunu kapadım, ama kafama koymuştum, ona zorla siktirecektim kendimi…

Akşam işten erken çıktım, aceleyle eve gittim. Ama baktım Çağrı evde yok. Korktum, acaba Ankaraya mı döndü diye. Annemi aradım hemen, sordum. Asker arkadaşının biri Konyalıymış, yemeğe onlara gitmiş. Rahatlamıştım. Annemlerin gelmesine de daha 2 saat vardı. Kimse gelmeden bir banyoya gireyim dedim, soyundum odamda, aynada okşadım kendimi biraz, amımı sulandırdım, sonra yatağa uzanıp yastığı altıma aldım ve onun da üstüne titreşimli vibratörümü diklemesine koyup çalıştırdım, amıma soktum. Kendimi kaybetmiş şekilde Vibratöre oturup kalkarken, birden kapı açılıp, karşımda Çağrıyı görünce resmen beynimde şimşekler çaktı. Hemen toparlandım ve battaniyeyi üstüme çektim. Tamam onunla sikişmeyi hayal ediyordum, ama beni öyle görmesi çok tuhaf olmuştu…

Çağrı da gördükleri karşısında kendini zor toparladı ve “Yaa çok özür dilerim, pardon, çok pardon!” diyerek utanmış bir şekilde topallayarak kaçtı. Bense utancımdan annemler gelene kadar odamdan çıkamadım. Akşam oldu annemler geldi, hep birlikte yemek yedik, ama ikimiz de konuşmuyorduk. Birtaraftan da üzülüyordum, Çağrı 2 gün sonra gidecekti ve biz daha sikişememiştik halen, umudum kırılmıştı.

Neyse gece oldu, yattık hepimiz. Ben de bu düşünceler arasında uyumaya çalışırken, sessizce odamın kapısının açıldığını farkettim. İnanamadım, Çağrı karşımda duruyordu. Yataktan çıktım yanına gittim, “Evet, ne istiyorsun?” diye sordum. Birden ağzımı kapatıp, “Sus! Sus sus!” dedi. Kafamamı sallayıp sustum. Arkama geçip, “Bağırmayacaksın değilmi?” diyerek sürtünüyordu arkama. Heyecandan delirdim resmen. Ağzımdaki elini hafif aralayınca, “Bağırmıyacağım!” dedim. Elini ağzımdan çekip memelerime indirdi ve öyle bir sıktı ki memelerimi, nefesim kesildi. Hiç konuşmuyorduk. Beni duvara yaslayıp eşofmanımı sıyırdı, üstümdekini yırtar gibi çekti aldı. Amımı öyle bir yalamaya başladı ki, aman Tanrım! Öyle birşey görmedim. Kudurmuş köpek gibi, şapur şupur emip somuruyordu resmen. Arada bir de, “Mmmmhhh, harikasın, ohhh, mmhhh!” diye söyleniyordu.

Çok hoşuma gidiyordu, ama, “Korkuyorum, biri gelecek, yapma!” dedim. “Merak etme uyanmazlar, sen yeter ki sesini çıkarma!” dedi. Çağrı amcığımı yalarken ben 2 kere orgazm oldum bile. Kulağıma fısıldayarak, “Dayanamıyorum, geçirecem artık o taze amına, aylardır hasretim amcık sikmeye!” deyince, iyice kudurdum, “Ben de çok özledim sikişmeyi, hadi sik beni!” dedim. Beni önünde domalttı ve arkadan amıma yarağını sürtmeye başladı. Mmmhhhh harikaydı. 7-8 aydır amıma gerçek yarak girmemişti. Sonra yavaş yavaş geçirmeye başladı. Dünya durdu sanki, öyle zevkliydi ki, ohhh. İkimiz de kısık kısık inliyorduk. Birden bire geçirmesiyle kendime geldim. Şak şak şak sikmeye başladı beni. Süperdi. Saçımı çekip, memelerimi yoğurup sikiyordu. Amımdan sular akıyordu resmen. Sonra o da, “Dayanamıyorum, ben ilk postayı geleceğim, aylardır ilk sikişmem bu!” deyip, amımdan çıkardı sikini ve sırtıma öyle bir fışkırttı ki, sesini duyar gibiydim…

Dönüp baktığımda daha yarağı dimdikti, harikaydı. Hemen ağzıma aldım ve emmeye başladım. Ayağı acımasın diye oturdu. Ben emerken gözleri kayıyordu, kendinden geçiyordu. “Kucağıma gel!” dedi. Oturdum kucağına, yavaş yavaş soktu amıma. Ben oturup kalkmaya başladım, o da alttan geçiriyordu. İnanılmazdı. Birsüre de öyle sikti beni. Ayağı sarılı olduğu için ayakta duramadık pek. Sonra bacaklarımın arasına geçip klasik pozisyonda beni baya bir sikti. Daha sonra onu altıma aldım ve sikine oturdum. Üstünde deli gibi oturup kalkmaya ve hoplamaya başladım. Vıcık vıcık amıma giren sikiyle ‘Şak şak’ ses geliyordu. Nefes nefeseydik. Bir süre de öyle sikiştikten sonra deli gibi inlemeye ve “Geliyorum yine!” demeye başladı ve “Gel aşkım, içime boşal!” dememle, ikimiz aynı anda çılgın gibi orgazm olduk…

Sikini amımdan çıkarıp üstünden kalktığımda heryer sperm ve am suyu olmuştu. Uzandım yanına. Bir süre sustuk. Bir sigara yaktı ve fısıldaşarak konuşmaya başladık. Sonra da, ne olur ne olmaz diye, odasına gitti. Ertesi gün de her fırsatta oramı buramı elledi, sıkıştırdı. Askere geri dönmeden de hemen odamda beni kaşla göz arası 2 dakikada sikip, öyle gitti.

Şuan 3 ay oldu teskereyi alalı. Ama Antalyadan çok Konyada duruyor. Burada bir bayilik açtılar, orayı kontrole geliyormuş gibi gelip, ayda 3-4 gün bizde kalıyor ve beni sikip gidiyor. Kimse de birşey farketmiyor, sözüm ona, abi kardeşiz ya biz ?

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bilmediğin yere karınla gitmeyeceksin….

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bilmediğin yere karınla gitmeyeceksin….
iranın ambargosu kalkınca ticaret olanakları açılmış ve bana da hiç istemememe karşın Tahran yolu görünmüştü. Gideceğimi duyunca eşim Sema resmen yapıştı “Lütfen sevgilim ben de geleyim oraları çok merak ediyorum, hem çarşafla gezmek ne kadar ilginç biliyor musun” gibilerden beynimi sikiyordu. “Geleceksen gel ama oralarda sana göre bir şey yok, ne içki var ne orospuluk peşinde koşabileceğin ortam var” dedim. Demez olaydım….

Sabhın köründe Tahran’a indiğimizde Sema çarşafına bürünmüş, gözlerine kalın sürmeler çekmiş ve yerel kadınlardan farksız bir hale gelmişti bile. Ayakkabılarının payetli olması hoş karşılanır mı acaba diye aklımdan geçerken gümrükten hızlıca geçmiş otele varmıştık bile. Asansör tanımadık kokular ve ter kokuyordu ama oda temizdi, sabah mabah dinlemeden “Hiç çarşaflı karı sikmedim gel bakalım buraya” diyerek Sema’yı kapı eşiğinde domaltıp sikecek kadar uyarmıştı gözündeki sürmeyle ayakkabılarından başka yerini göremiyor olmak. Eteğini kaldırdığımda dehşetle don giyemeiş olduğunu gördüm içine.. Şaşkınlığımı kahkahası izledi “Bilmiyordum sanki otele kadar ancak dayanacağını sapık herif” diyerek kıçını kıvırdı kasıklarımın önünde. Boşalmam tahminimden önce gerçekleşmiş ama onunda çığlığını da duymuştum boşalırken.

Biraz kestirme, kısa bir duş ve toplantıya doğru yola çıkarken sevgili karım uyuyordu.

Tahmin ettiğim gibi toplantı sonuç doğurmadı ve yarın buluşur hallederiz inşallahlarla ayrıldık. Otele getiren sürücü Azeri kökenliydi ve Türkçesi mükemmele yakındı herhalde Istanbulda filan okumuştu. “Akşam gezmeye gider miyiz beyefendi” sorusuna nereye gidilir ki diye yanıt verirken olacakları tahmin etmem olanaksızdı elbette.

Sonuçta Mesut beyin eşimle beni Tahran’ın ünlü bir kebepçısına götürmesinde anlaştık. Sema çarşaflandı arabaya atladık ama arkadan öne eğilip kulağıma “İçim yine boş biliyomusun” demesiyle aklım çıktı. Neden donsuz gezmeye bu kadar meraklıydı bu karı? Bu garip ülkede yapılacak şey miydi bu ve ne gereği vardı diye düşünürken uyarıldığımı farkına verdım ve inşallah tevkif olmadan döneriz memlekete dedim içimden. Kebabçı sıradan kebap lezzetsizdi, çıktık, otele dönecekken Sema “Mesut beyciğim ilginç bir şey yok mu bu şehirde” demez mi. Mesut tüm Azeriler gibi anasının gözü olayı anında çözdü sanıyorum o anı sonradan düşündüğümde, “Olmaz mı hanımefendi” dedi “Sadece malum, bizde alkol yasak ama başka şeyler var dilerseniz onlara bakalım nargile severseniz” “Yaşasın” diye el çırptı Sema acemi kız numarasını yaparak. Ben içimden başımıza gelecekler var dedim ama ne çare…

Nargileci şehrin biraz daha az ışıklı bir bölgesindeydi, Bahçesi yüksek duvarlarla çevrili bir bağ evi, Bizim doğudaki evlerden farkı yok, kapıyı açan adamın saygısına kadar herşey aynı. Sema önümde çarşafın içinde kırıtarak girdik içeri Mesut “Ben arabadayım beyefendi” dedi “Meraklanmayın çocuğa anlattım sizi ağırlayacaklar içeride”. Çocuk dediği kapıcı koca adamdı ve gözlerini karımın kırıtan götünden alamıyordu. Neyse kazasız belasız bahçeyi geçip eve girdik ama içerisi dumandan göz gözü görmeyecek durumda… Sözde çocuğa ne bu diye sorunca Türkçe nargile dedi, iyi dedik salona attık kendimizi. Duvar kenarındaki peykeler kilim kaplı, her birinin önünde küçük bir sehpa ve iki tane nargile var. Gelen garson mu diyeyim kahveci mi kimse işte hazırladı ve Acemce birşeyler dedi ama biz anlamayınca da uzun uzun Sema’ya bakıp gülümsedi, garipsemedim değil doğrusu bu kadar saygılı insanların arasından böyle yavşağının çıkmasını ama ses etmedim. İlk nefeste aldım kokusunu iyi kalite Afgan esrarının Sema’da bakıp “Oh yaa” dedi “Özlemişim”. “Burada kudurmaya kalkma sakın bak” dedim esrara verdiği tepkiyi bildiğimden. “Rezil oluruz, hem de suç” “Aman be” derken bacaklarını birbirine sürtmesinden başımıza gelecekleri tahmin etmeliydim ama benim de kafam iyi olamaya başlamıştı bile.

O herif ne ara geldi, ne ara bir şey lazım mı dedi, biz hayır derken ne ara bir dansöz çıkıp oynamaya başladı bilmiyorum ama dansözün tamamen kapalı bir kıyafette oynamasından daha garibi oyun bitince gelip aramıza oturuvermesi oldu. yüzündeki peçeyi açıp Acemce birşeyler derken sesinin erkek sesi olmasını esrara bağladım, bana arkasını dönüp Sema’yı yanağından öpmesini de kızkıza muhabbet diye algıladım ama karımın dansöz kıza yumulup dudaklarından öpmesi esrarlı kafama bile garip geldi. Karımın her türlü orospuluğunu bilirim ama biseksüel eğilimini görmedim şimdiye kadar ne iş yahu bu derken iki tane herif o tahta oymalı paravanlardan getirip önümüze koyunca dünyayla ilişkimiz kalmayıverdi sanki küçük bir odadaydık artık. Dansöz yüzünü bana döndüğünde hoş yüzlü bir delikanlıyla karşılaştım. “Merhaba” dedi ve uzanıp dudaklarımda kısaca öptü. Bu sırada eli Sema’nın kucağındaydı ve eşim bundan hiç gocunmuyordu. Delikanlı benim nargilemden derin bir nefes çektikten sonra Semaya uzattı ve onun da çekmesini sağladı, çarşafın altında karımın bacaklarını birbirine sürttüğünü görebiliyordum ama sanki taş olmuştum herşeyi görüyor duyuyor fakat bir eylem alamıyordum.Çarşafının etekleri sıvanmış yeni ağdalanmış amcığı tabak gibi ortaya çıkmış karım ise elinde marpuç esrar çekerken delikanlı memelerini emiyordu. Kıprıdamadan izlemeye devam ederken delikanlı dansöz kıyafetinin altındaki şalvarı sıyırmış taş gibi olmuş kocaman yarağını Semanın ağzına dayamıştı bile. Demin de söylediğim gibi karım esrar ve alkol etkisindeyken sadece seks düşünen bir varlığa dönüşüyor ve dönüşüm çoktan tamamlanmıştı. Dansçı delikanlının insanı korkutacak boyuttaki yarağını emerken eli amındaydı ve çoktan birinci orgazmını yaşamıştı. Ben taş olmuş izliyordum. Hayret, korku, heyecan, uyarılma…

Oğlan yarağını karımın ağzından çıkartıp amına dayadığında elim zorlukla pantolon düğmeme ulaşmıştı. Ben düğmeyi açıp sikimi çıkartana kadar Sema çatır çatır sikiliyor ve bağırması yüksek müzik nedeniyle duyulmuyordu. (Diye umuyordum). Hareketlerim tamamiyle ağırlaşmıştı ama algılamamda hiç bir eksilme yoktu. Adam dansöz ayağıyla aramıza girmiş çatır çatır karımı sikiyordu resmen ama sesim bile çıkmıyordu bırakın yerimden kalkmayı. Sema’nın sayabildiğim kadarıyla dördüncü orgazmından sonra herif karımın üstünden kalktı ve nargilenin marpucunu bana uzattı, çekiyorum ama duman gelmiyor diye ellerimi adamın kıçına dolayıp marpucu kendime doğru çektiğimde boğazıma dayanan şeyin nargile marpucu değil dansözün yarağı olduğunu anladığımda artık sik emmenin kötü bir şey olmadığını düşünmeye başlamıştım. Adam karımın amından çıkarttığı sikini ağzıma vermişti ve eliyle başıma bastırarak ağzımı sikiyordu. Boşaldığında hepsini yutmuştum ve hala hareket edemiyordum.

Kaç saat, ne kadar zaman geçtiyse ayılır gibi olduğumda dansöz kılığında yanımıza gelen üçüncü delikanlı odacıktan çıkıyordu ve Sema’nın sikilmedik yeri kalmadığı gibi ben de pantolonum çıkmış domalmış pozisyonda götümde bir sızıyla buldum kendimi. Zorlukla giyindim, karımın çarşafını üstüne uydurabildiğim kadar uydurdum, ayakta durmakta zorluk çeken eşimin koluna girip sendeleyerek arabaya giderken hizmetliler büyük bir saygıyla bizi yolcu ediyorlardı. Arabada Mesut bey bizi bekliyordu ve buyrun beyefendi diyerek kapıyı açtı. Hiçbir şey olamamış gibi otele gittik. Uyandığımda öğlen olmuş mesajlar birikmişti ve İran’a gelme nedenim olan işi kaçırmıştım ama Sema dönüp “Akşamki nargilede esrar mı vardı allaşkına?” dediğinde gülmekten ölecektim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

pendik escort erotik film izle ensest hikayeler gaziantep escort izmir escort izmir escort bayan escort malatya escort kayseri escort eryaman escort pendik escort tuzla escort kartal escort kurtköy çankaya escort kocaeli escort kocaeli escort escort şişli kayseri escort mersin escort esenyurt escort avcılar escort antep escort malatya escort ankara escort izmir escort bayan izmir escort izmir escort ankara escort keçiören escort konuşanlar izle mersin escort kızılay escort escort ankara hack forum eryaman escort escort demetevler escort ankara escort bayan canlı bahis güvenilir bahis illegal bahis canlı bahis canlı bahis bahis siteleri webmaster forum